bugün

telefonunun arka plan resmi olarak kendi resmini ayarlayan kızdır.

kıro kızdır. kezbandır.

taytlıdır.
Valla ataşehirde de yaşayan kız olabilir. Gözler gördü bunu.
narsizm yolcusudur.
kendini seven, beğenen kızlardır.
Komiktir hatta traji komik, bu neyin egosu demek istersiniz sen kezo musun demek istersiniz ama arkadaşınızdır susarsınız.
Kezopotamya baskonsolosudur.
Düğünde kız kıza dans edip, sokakta yürürken kol kola girip, hızlı hızlı yürürler. Pis varoş. Tiskindim.
masasına kendi resmini koyan kızla aynı kişidir.
Israrla anlayamadığım tiptir.
Kendine hayrandır.
Kendisini beğenen tek kişi kendisidir.
kendini begenmistir ama telefonunun arka planina kendini koyan erkekten daha iyidir.
ulan size ne dediğim kızdır. isterse ajdar'ın resmini koyar. bundan da eleştirmeyin artık. ''nasıl bir şey olsa da siksem'' olayına oynamaktan ciğeriniz soldu. siktir edin. hayatta daha farklı şeyler var.
narsist egosit bir kızdır. sakın aşık olmayın zira sizi bile iplemez.
yeni telefon almadan seni öpmem demektedir.
bir telefonun arkasındayım mesajı vermekte olan kızdır.
(bkz: Narsisistik kişilik bozukluğu)
Kendine aşık kızdır.
daha kötüsü erkeğin kendini koymasıdır.
Hasta ruhlu kızdır uzak durun.
narnist olma ihtimali yüksektir.
Kedi resmi koyan kızdır. gözlüklü, kaslı yada s.sonik bakışlı resmini koyan erkekten farksızdır.

En samimisi manken fotoğrafı koyan erkektir.

Benim gibi olanlar da fil fotoğrafı koyar.
görsel
gayet normal olan kızdır.

neden narsistliğe bağlandı ki bu olay?
Narsistlik gibi geliyor bana da ama bunu cinsiyetçi bir kalıba sokmanın manası yok bence. Bağcılar çocuğu olup kolunun kıllı olduğu kısma katılmıyor açıkçası, bana kalırsa direk egoluk bir durum. Hee illa cinsiyetçilik yapacaksak kızın yapmasını erkeğin yapmasına tercih ederim.
aynı zamanda facebook kapak fotoğrafına da kendini koyan kızdır. büyük ihtimalle de duck face yapmıştır.
O da birşey mi, bazıları sosyal hesaplarında profil fotoğraflarına bile kendini koyuyor.
güncel Önemli Başlıklar