duyunca orgazm olmamı sağlayan gelişme.
umarım çubuk sokmuşlardır.
Harbiden sevindim buna.

Not: umarım gerçektir.

Edit: şükür ki gerçekmiş.

http://m.yenisafak.com/gu...ezaevinde-dovuldu-2374883
Diğer aşağılık üvey analara ibret olucak dayaktır. Çocuklarının dayak yemesine göz yumup, görmezden gelip babaya geri gönderen öz anne de dayağı haketmiş.
hakettiğini bulduğunun haberidir.
bu dayağın hemen ardından can güvenliği olmadığı gerekçesiyle ankara'da bir cezaevine nakledilmiştir.
Yüreğime biraz da olsa su serpmiştir. Az bile. Lütfen gerçek olsun..

edit: gerçekmiş çok sevindim. Daha beter olsun inşallah!!!
hem de hastanelik olana kadar dayak yemiştir. iyi olmuştur. o sabilere yaşattığı cehennemi kendisi de yaşasın.
her ne kadar bu konuda ortada kalsamda, onun seviyesinde ona siddete siddetle karsilik veren insanlarla bu isin duzelecegine inanmiyorum.

sen bu insanı dovdugu icin döverek cezalandirirsan ne zaman sarilmayi ogrenecek bu caniler. belki hiç gülmedi kadın hayatinda hiç sevilmedi. uvey anne oldugu icin bol keseden vurdu. bu insana sevmeyi ogretmeyen anne babasinin suçudur bu.

ustune üstlük çocukta ilerde karisini dovecek bunun yuzunden, dayak yiyen kadin bosanacak, tekrar uvey anne vahşeti. bir yerden dur denmeli toplumdaki şiddet egilimine...
dise dis, goze goz.

insaallah amini gotunu dagitmislardir...
Bu kaşarı kaldırıp kaldırıp 1,5 metre yüksekten yere çarpacsksın ki anlasın ettiği eziyeti.
Duyunca yerden yere attıklarını umut ettiğim hede.Bu insanlıktan nasibini almamış varlığı press makinesine sokmak gerek aslında az bile.
Ülkemin en çok sevdiğim yanı. Tecavüzcüyü ve polis asker katilini oğlan ederler içerde. Bu norospuyuda hastanelik etmişler. Öpüyorum sabunu havluya sarıp dayak atan ellerinizi.