bugün

entry'ler (19)

bir erkekten soğuma nedenleri

kız arkdaşına kendini salak gibi hissetitrmeye çalışmasıdır. Helede bu kız zekasıyla övünen biri ise.

tokat gibi cevaplar

- kerhane kapısında ananı gördüm
- senin anana Hoşgeldiniz diyordur ..

yaran espriler

saçmalığın daniskası olan espirlerdir.
- Volkswagen Pass-at , Şahsi oynama !

filmlerde görülen saçmalıklar

bir sürü olaylar atlatmış iki aşık gencin , beyaz iken zenci moduna girmiş halleriyle , filmin sonunda götleri kalkarak o kadar acıyı unutarak sex e giden yolda öpüşmeleri gördüğüm en saçma amerikan korku filmlerin sonudur.

metroda soru çözen öğrenci

can sıkıntısına çözen ve her sorudan sonra kafasını kaldırıp etrafna bakan öğrenci . ama öyle bile olsa çözün .

en iyi türk filmleri

mechul tohum
yavrularım
hababam sınıfı

ttnet ne bok yiyor

TTnet ne bok yiyiyor Ttnet e ne bok oluyor bilmiyorum ama ben sorun yaşamadığım halde arkdaşımın sürekli msn den kopmasından bıktım ve aradığımda burdan kaynaklı bir sorun değil demişlrdi .. Deliriyorum.

otobüste yaşanan dumur olaylar

Bir konser dönüşüydü ve artık siz düşünün 11 otobüs arka arkaya dizilmiş ve hepsinin önünde bekleyenler vardı. Biz 5 kişiydik ve ototbüse girmek isteyenlerin sayısı bizden oldukça fazlaydı. Erkek arkdaşımın bi ara - aaa Arkadaki otobüsün kapıları açılıyor !! Demesiyle bekleyelerin hepsi oraya koşmuşlardı ve biz bindik ama eve kadar yarıla yarıla gelmiştik.Harika bir gündü .

unutulmaz çizgi film replikleri

babasının oğlu ..oğlum benim..
(tom ve jery de ki köpek ve oğlu *

çocukların yanlış telaffuz ettiği kelimeler

kamyon - kaymon.
tansaş - tanşaş.
gibi - bigi.
şeker - şekey.
akşam - aşkam.
özge - özce.

her şeye alınan insan tipi

hayatta varolması bile hata olan , hayattan zewk alamayan , hemen öldürmek istediğim insan tipidir.

mini etek giyen erkek

arkdaşlarıyla esprisine fotoğraf çekinmek isteyen cesur erkektir ..

mini etek giyen şişman kız

arkdasından yürüyenlerin 5dk lık gülme ihtiyacını karşılayan , üzerinde çeşitli esprilerin yapıldığı , vurdumm duymaz kızdır.

şeftali

bayanların vajina organına , erkeklerin verdikleri ad..

google

girş sayfamız, alışkanlığımız,bazen açıp boş boş baktığımız , vazgeçemediğimiz yerdir.

uludağ sözlük hakkında ne dediler

genç,zeki,bilinçli,sıra dışı ve doğruları söyleyen sözlük.

diş ağrısı

Hiç yaşamadığım , yaşayanlarıda bir an otturmayan ağrı..Babamdan biliyorum..

her türbanlı bayanın altında son model cip olması

dini kullanarak , kendilerini acındırarak yardım toplayanların eşi, kızı , metresi vs dir.

otobüste gençlere yer veren teyze

mümknatı olmayan , olursada omuzlarda taşınacak ve bür gun harley davidson la gecek teyzedir.