bugün

kendiyle barışık kızdır.
kendisiyle barışık başkasına gıcık kızdır. yüzde doksan dokuz görüntü hoş değildir etrafa zarardır. şişman kızlar da başka şeyler giyerek hoş durabillirler.
yararken ye, yakışırken giy mantıgıyla haraket eden kızlardır.
etek boyunun arkasının önünden daha kısa olduğunu * bilmeyen ya da her şartta kendisiyle barışık kızdır.
şişman bir de mini etek giyerek daha da kötü görünen kızdır.
insan kendine yakışanı giymeli*, vücudunu daha da kötü gösteren şeyleri değil.
tüm insanlığa şok yaşatmayı planlayan insan.
götünü kapatayım derken bacaklarını orataya seren kızdır, insanların konuşurken mütamadiyen gözlerine bakmasını sağlamış olur, ayrıca bu kızların özgüveni hiç kimsede yoktur kendilerini delicesine severler, vücudunun güzelliğinden kimsenin mahrum kalmamasını isterler...
(bkz: lirik dans gösterisi yaptırılan fil)
çok vardır böyle kızlardan, ben tüm ilkbahar ve yaz mevsimlerinde her allahın günü görüyorum buralarda. alışılmış bir şeydir klişedir, bir ilginçliği yoktur. sıradan basit senin benim gibi bir insandır.
boyle siyah tul falan da giyiyorsa gotik kiz gorunumune siginmaya calisan kizdir. fakat nerede o ipincecik fransiz gotik bayanlar, nerede bu mini etekli balinalar.
bacaklarini güzel bulan kizdir. zayif ve cirkin bacaklara sahip, buna ragmen mini etek giyen kiz kadar normal yada anormaldir.
eteği mini giyince göbeğinin de "mini" olacağını düşünen androit - insan karışımı.
özgüveni tavan yapmış kızdır.
bacak bacaktır felsefesini benimsemiş kızdır.
etrafındaki insanları düşünmeyen, bencil saygısız, görüntü kirliliği yaratan kızdır.
bacaklarının güzel olduğunu düşünen ve hatta belki de öyle olan kızdır ki böylece erkeklerin dikkatini göbeği yerine bacaklarına çekmesi muhtemeldir.
dekolte giymemesini temenni ettiğim insandır!
bacak bacak üstüne atamayacağından frikik verme ihtimali olmayan kızdır.
kesinlikle kilosu oldugundan diğer insanların giydiklerini giymekten muaf olamayan kızdır. miden kaldırmıyorsa hosuna gitmiyosa bakmazsın demesi muhtemel kişidir. *
özgüveninden bir fincan rica ettiğim kendisiyle barışık kişiliktir. ayrıca tüm kızların erkekler için güzel olmaya çalışmadağını anlayamayanlara da kapak olsun dediğim kızdır.
* gaza getirilmiştir.
* kendini objektif değerlendiremiyordur.
*basitim mesajı vermek istiyordur.
*etek uzundur, şişko olduğu için yukarı çıkmıştır. (sonradan kilo alma)
*güzel değilim ama, şirinim mesajı veriyordur. (renkli çorap, renkli toka ile tamamlanır)
*acıkıp eteği yemiştir.
insandır.
(beğenmeyen bakmaz olur biter)
Bir bayan olarak eleştirdiğim kızlardır. Tamam insanın kendisiyle barışık olması güzel, tamam şişmanlık çirkin olduğunuz anlamına gelmez. Tamam, şişmanım diye etek giyemeyecek miyim? Herşey erkeklerin göz zevkine göre mi olmak zorunda diye isyan ediyorsunuz, haklısınız da. Ama şu da bir gerçek ki ,rahatlık ya da isyan etme boyutunuzda komik duruma düşüyorsunuz. güzel olma kaygınız olmasa bile, yapmayın diyorum kızlar. Nasıl ki kendinize yakışmayan bir rengi seçmiyorsanız, bu da aynı durum.
herşeye rağmen kendine güveni olan, görüntü kirliliğine neden olan olan kızdır.
kendisine güveni olmasına rağmen görüntü kirliliğine yol açan kızdır. Dizüstü eteğin suyu çıkmadı ya.
güncel Önemli Başlıklar