bugün

hayal ürünü kahraman, süper fantezi.

ama olsaydı ne güzel olurdu. akşam vakti okuldan dönen gence "gel evladım ben kalkayım sen otur. akşama kadar yorulmuş, bitap düşmüşsündür. ben zaten evde oturdum gün boyu. şimdi de eltimlere gezmeye gidiyorum. hem siz bizim geleceğimizsiniz. bu vatanı size emanet edeceğiz." dese, ayyyh içim bir hoş oldu. daha fazla yazamıyacağım.
(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: her genç kızın rüyası)
(bkz: otobuste cello calan teyze)
topluma mesaj verip kendini gösterme niyetiylede yapılabilecek bir eylem,yaşlıyım maşlıyım ama otobüsü ata binen jokey gibi kullanan şoföre rağmen ayakta durabiliyorum demek istiyor da olabilir.
biraz sonra müsait bir yerde inecek olan teyzedir.
boyle teyzeleri her otobuse bekliyoruz.*
- gençler geçin oturun burda sevişin
- ama teyze şey..
- biz de gençken otobüste koklaştık, hadi hadi oturun şöyle..
kediye kafa atan psikopat fare ayarında bir teyzedir.
muhtemelen kendini genç,dinç göstermeye çalışan,yaş bunalımına girmiş teyze modeli.
eli öpülesi teyzedir.
süper nine olan teyze..gençliin bilinç altı kahramanı .
gerçekte var olmadığını söylemeye gerek yok sanırım...
gecen sene kız arkadasımla yasamıs oldugum hadısedır , otobuste ayakta seyahat ederken gayrı ıhtıyarı elimi kızın belıne atmıstım bızım teyzede kıza sarkıyorum sanmaz mı gel kızım otur dedı, kız yok teyzecım sagol dedıkce teyze olayı abartıp gel kızım sen gencsın ıt sapık kaynıyo ortalık dıyordu.ve sonunda kız oturdu teyze aynı sekılde onume geldı hafıften bı surtunme ,amacı ne bı turlu anlamıs deıgılım.
teyze diye hitap edenlere " teyze senin anandır... " diye cevap veren teyzedir.
mümknatı olmayan , olursada omuzlarda taşınacak ve bür gun harley davidson la gecek teyzedir.