bugün

çok gerkesiz bir insan tipidir. sürekli herşeyden kavga çıkartan. bi sorun çıkartan. bezdiren bir kişilik.
bulunduğu ortamdaki muhabbeti öldüren hatta katleden insan modelidir, enaniyet ve ego o derece sarmıştır ki ne kendisine ne sevdiği bir insan ve hatta bir yemeğe dahi laf söyletmezler.
bana birşey derken on kere düşün diyen insan tipi.
bazı insan tuhaftır
hiç laf kaldırmaz
i.ne dersin kızar da
s.kersin hiç aldırmaz...
hayatta varolması bile hata olan , hayattan zewk alamayan , hemen öldürmek istediğim insan tipidir.
bir süre sonra bağlarınızı kopardığınız insan tipi.
geçimsiz, huysuz, kaprisli tiplerdir. etrafınızda olmasını istemedikçe peşinizden ayrılmaz. zaten kırılmasın diye kendinizi yırtarsınız ondan yapışır. *
alıngan insandır.
zaman zaman, burnunu duvara sürtesimizin geldiği insanlardır.
Havadan nem kapan zor biridir. Böyle kişiler karşısında Anlayışlı ve hasas olmak gerekmektedir.
yok olması istenilen insan tipidir.
her şeye gönül koyan tiptir. iyi tarafından bakmak gerekirse küçük bir sözünüzü bile dikkate alacak kadar size değer verendir.
bu tutumunu sürdürürse zamanla yalnız kalacak olan insandır.
muayyen günündedir.
iç sıkıntısıdır. Zamanla insanda arka kapıdan tüyme isteği uyandırır. içinize verdiği bunalım ve yaptığı alınganlıklar yüzünden kaçacak delik ararsınız. iyisi mi uzak durun.
kendisini çok önemli sanan insan tipi. böyle yapa yapa hiç kimsesi kalmayınca afallayacaktır.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan insan modelidir. gereksiz, atın gitsin. ya da ben gideyim yahu.
(bkz: inecek var)
ergenliktendir, öyle değilse bile suçu bu kavram üzerine atabilir.
Komik olan insanlardır. Sizin ufacık gördüğünüz, hatta ve hatta görmediğiniz şeylere bile alınabilirler. Sen bu fotografın altına neden böyle yorum yazdın kısacık, yazmaya mı üşendin yoksa? vs vs. Herşeye alınırlar. Evet genellikle yengeç burcu olurlar. Böyle anlarına denk geldiğinizde arkanıza bakmadan kaçın. Adamı delirtir çileden çıkartır sonra ben hiçbirşey yapmadım bile derler. Her daim kendilerini haklı görürler. Oysa alındıkları şeye çocuklar bile gülebilir.
psikolojik sorunlar içine yetişmiş insan tipidir.
(bkz: sözlükteki boktan yazarlar listesi)
böyle bir başlıktan da alınmıştır. garibim ya kıyamam.
Ömür törpüsüdür. Bir burcun da genel özelliği de söylemeyeyim şimdi haha.
balık burcudur. yazıkk.
Hiç sevmem. Gerçekten alınacak bir şey olur ve biraz bozulursun anlarım da sürekli olduğunda insanı bıktırır.
Üff hiç çekilir çile olmayan insan modelidir.