bugün

entry'ler (145)

vatan partisi iktidarı

olsaydı türkiye en parlak dönemini yaşayabilirdi. ki, neden olmasın. önümüzde bir seçim var ve sonuçları çok önemli olacak gelecek adına.

burak denizin iç çamaşırlı sexy fotoğrafı

burak deniz kim amk?

uğur mumcu

büyük bir gazeteciydi. doğu perinçek'in de hem lise hem de üniversite arkadaşıdır.

turknet in internet ücretini 250 tl yapması

ülkede enflasyon diye bir gerçek var. bence normal bir zam.

pizzagetti

illa pizza ve makarna yemek istiyorsan git dominostan pizza ve makarnos söyle. böyle tuhaf işlere girişme. riskli şeyler. lezzetli olmayabilir.

evrensel

evrensel gazetesi gibi, halkın emekçinin yanında yer aldığını söyleyen bir gazetenin develi altın madeni hakkında söylediği laflara, yalan yanlış haberlere gerçekten çok şaşırdım. maden haksızca kapansa insanlar işsiz kalsa mutlu mu olacaksınız ?

ural altay dil ailesi

biz de burayız evet .d.d.d.

geçecek

Develi Altın Madeni'ni kapattırıp , orayı işleten Firmayı Kayseri'den uzaklaştırınca elinize ne geçecek ? insanlar Hem madencilere, halka iş imkanı veriyor. Hem de Yaptıkları projeler, açtıkları okul ile Eğitime destek veriyorlar. Siz de Destek olun köstek değil .

sakla tuşuna basmadan entry nin saklanması

evet oluyor bazen öyle.

ay dede

Gülerim bu sözü duyunca ahhhhahahahhahhhah.

tahminimce

Tahminimce TürkNet Bu kadar güzel şekilde yoluna devam ettikçe , Gerek internet hızı , gerek müşterilerine verdikleri kaliteli hizmeti sürdürdükçe Diğer operatörlerin esamesi okunmayacak gibime geliyor.

kendini iyi hissetmek için yapılan şeyler

eskiden bunun için bir sürü şey yapıyordum, ancak artık sadece bir phytorelax alıyorum, yetiyor. çok kolaymış aslında iyi hissetmek. bunu öğrendim.

1 gün hiç internete girmemek

turk.net gigafiberim olduğu için asla yapamam böyle bir şey. 1000 mbps hızın keyfini kullananlar bilir anca.

para verilen ürünü kullanmak zorunda olmak

önceki internetimde yaşadığım sorun. yavaştı, adamı sıkıyordu ancak para veriyorduk sonuçta. turk.net'e geçtiğimde paramın karşılığını aldığımı hissettim ilk defa.

turkish airlines euroleague

lezzet sponsoru bizzat domino's pizza'dır.

eti alüminyum

Ar-Ge çalışmaları sayesinde geliştirdiği “özel alümina”, ilk kez Türkiye'de üretilecek! Yapılacak yeni tesis yatırımıyla bu yılın üçüncü çeyreğinde faaliyete geçecek ünite, yılda 40 bin ton özel alümina üretebilecek.

eti bakır

Artvin Cerattepe işletmesindeki cevher naklinde, çevreye duyarlı nakliye yöntemi olan teleferik taşıma sistemini kullanıyor. Şu an Türkiye’de tek olan sistem ile günde yaklaşık 1.500 ton tüvenan bakır cevherini transfer ediyor.

sevindirici gelişmeler

Kayseri Şehrinde özellikle Develi ilçesinde yaşayan kadınların daha çok para kazanabilmesi, işi olmayanların iş sahibi olabilmesi için ; Develi Kaymakamlığı, Develi Belediyesi ve Develi'de altın arayan Öksüt madencilik El ele yeni projeler geliştirmekteler. Bunlar gerçekten son derece sevindirici gelişmeler.

kuraklık

maalesef bu sene yaşayacağız gibime geliyor.

madencilik

Kayseri Develi'de faaliyet göstermekte olan Öksüt Altın madenicilik şirketi. Yeni yılda kar yağışları yolları kapatmasın diye 10 larca kar küreme aracını Develi belediyesi'ne hibe etmiş. Helal olsun diyorum.