bugün

entry'ler (36)

haluk bilginer

Aynı zamanda ödülü alırken çok da güzel konuşmuş. ingilizce telaffuzu, sahnede duruşu, konuşma şekli, sakinliği. profesyonel ve karizmatik bir adam.

en sevilen ses

sonradan fikrim değişebilir ama şuan için annemin sesi. çok özledim kendisini..

kissjudasof

yeni nickinizi kutlarım beyefendi.

seven sevdiğine iyi geceler desin

iygeceler.

acun a canlı yayında şeyma dan mesaj gelmesi

işin daha da üzücü kısmı daha cümle kuramayan bu kadının kitabı var.

anlatamamak

atanamamak diye okudum gelecek kaygısı içime işlemiş.

süleyman soylu nun katıldığı bayram namazı

dinden namazdan bi haber gösteriş köpekleri olduklarını zaten biliyoduk ama hiç bu kadar gözümüze sokulmamıştı.

özgür hissedilen anlar

valla ben dersten çıkıp kulaklığımı takıp bilerek uzak olan durağa yürürken acayip özgür ve iyi hissediyorum ama aslında çok basit aktivite.

erkekte küpe takmanın bir açıklamasının olmaması

kadında varmıymış ki erkeklerde arıyoruz?

binali yıldırım

23 haziranda yüzünün yeniden o ruhsuz ve mutsuz halini görmek istediğim siyasetçi. gerçi kazansa da ruhsuz. 4 milyonun oyunu nasıl aldı o enerjiyle hayret ediyorum.

hoşlandığı erkeğe açılan türk kızı olmaması

hoşlandığını azıcık belli etmeyle bile erkekler bu zaten cepte düşüncesiyle türlü dangozluklar yaparken ne açılması yahu..

faun

dinlerken insanı fantastik bi filmin dünyayı kurtaran baş karakteri gibi hissettiren müzik grubu.

21 nisan 2019 kılıçdaroğluna saldırı

adam şehit yakını, acısına ve cahilliğine verir geçersin yine belki. asıl suçlu her Allahın günü parmağını sallaya sallaya chpye hakaretler yağdıran, halkı nefrete sürükleyen şahıs. o adam bu tarz iğrenç siyasetine, yalak medyası da halkın kafasını yıkamaya devam ettikçe böyle olaylar daha çok yaşanır.

şuan yanında olsa napardın

sohbet ederdik, güzel olurdu.

feministlerden nefret etme nedenleri

feministlerden değil de feminizmin ne olduğunu dahi bilmeyen -veya işine gelmeyen kısmı bilmeyen- şu erkek düşmanı atarlı güruhtan nefret etmemek için tek bir sebep yok.

herkes bir duvar yazısı söylesin bakalım

görsel

take care

Rihanna drake ortaklıklarının baştacı, en güzeli, en orijinali. Keşke daha çok bileni olsa underrated kaldı güzelim şarkı.

instagram hikayelerinde gördüğünüz cringe şeyler

kürk mantolu Madonna'nın o mavi kapağını görünce tiksintiyle ürperiyorum artık......

evlilikle baslayan sorunlar

evlendiğiniz adamın yanlışlıkla annesiyle, babasıyla hatta almanyadaki akrabasıyla bile evlenmiş bulunmak.

geceye bir film tavsiyesi bırak

korku-gerilim sevenler lights out izlesin dehşet güzel film.