bugün

günümüzün kanayan yarasıdır. böyle kızlar çoğalmalıdır.
Vardır ama kalpleri yaralı ve kırıktır, bazılarının karizması, bazılarının da kalbi çiziktir.

Ya ortamın güzel kızıdır yakışıklı oğlana açılır, karizması çizilir.

Ya zar zor iki cümleyi biraraya getirip, reddediliyor, kalbi çiziliyor, e tabi ülkemizin kanayan yarası olması da bundandır.

Kimileri de egoist, narsist olur, onlar hep kaybetsin keşke demek isterdim ama onlar kazanıyor hep, neyse onlar da erkek teklif eder diyor, sorsan modernlik, çağdaşlık var diyor, bilmiyor ki bu yaptığı adet eskilerde kaldı.
Yoo ben varım da çok salak salak şeyler yaşadım. Sonuç olarak; türk erkekleri değişik yaratıklar.
Yo var mesela ben. Ama sonucunda ne oldu sadece egosu şişti öküzün.
Edit: çocuk şu an çıkma teklifi etti. Günahını yedim.
Edit2: çocuk şu an başka bi kızla çıkmaya başladı. Hayat acımasız be.
hey gidi hey bana günah dolu geceler bile teklif ediyorlar demek sizde iş yoktur. Durum teklif edilecek erkek olmaması ile doğru orantılıdır.
Erkek cesaret verince açılan türk kızına denk gelebilirsiniz.
açılan kızın, çoğu kişinin kaşar olarak nitelendirmesi sonucu olan durum.
kızlar kaşar falan değilsiniz valla bak açılın..
çok ilginç bi olaydır. sinyal veriyolarmış da bizim anlamamız gerekiyomuş.

lise sonda mezun olmaya yakın sınıftaki kızlardan biri bana geldi, saydı sövdü. neymiş arkadaşının duygularıyla oynamışım. ulan diyorum noluyoruz ne arkadaşı ne duygusu? sen ne yaptığını çok iyi biliyosun diyor.

meğerse sınıftaki bi kız son 2 yıldır bana sinyal veriyomuşta, bi yakın davranıyomuşumda bi soğuk yapıyomuşum. hayır yani gel insan gibi de ki; merhaba herald bey ben sizi seviyorum. ben de efendi gibi diyeyim ki düğün tarihini ne zamana alayım. yalan yok beyler kız güzeldi.

hayır şimdi ne güzel çocuğumuza isim düşünecektik. çocuksuzuz senin yüzünden.
(bkz: aha başlık ekşide tutmuş hemen uludağda açayım)
-1'imle katılmadığım önerme.

Ben direkt söylerdim, ne kaybedeceğim ki zaten adam benimle değil en fazla yine benimle olmayacak. Egonuzu sevsinler.
lan hiç öyle kızlar cesur olsun falan demeyin çünkü ben yaptım öyle bi mallık sonu hüsran. oyunlardan hoşlanıyorsunuz hepiniz .
(bkz: Üniversitede kızlar teklif ediyor)
açılma dışında herşeyi yapan kızların olmasındandır.
Askindan olse de sevdigi adama gotunu donup giden hanimkizlar da gordu bu gonul. Cok da si'yapmayin.
Tecrübelerimle onayladığım durumdur.

Ya da benim tipim kayık. Lan ben bu açıdan hiç bakmamıştım.
Yok ya hu bana açılıyorlar, bana açılan kızlar uzaylı mı?

Ya gizli numarayla gizli gizli açılırlar ya da sıklıkla muhabbet etmeye ve bir yerlere gitmeye çalışarak, sevdiğini belli ederler. Yani, hoşlandığı erkeğe açılırlar.
yalan önermedir.

ben üç yıl önce mi ne, birine açılmıştım. dedim senden hoşlanıyorum. napim söylemeyip?

üç beş ay bir birliktelik yaşadık, sonra da bitti gitti.

ha ama şuan sor, o kadar aptal bir adama açılır mısın de. nein derim katiyen derim, neresinden hoşlanmışım derim.
Her yerde "kızlar açılmıyor. Hep biz mi teklif edeceğiz" diye dolaşan erkeklerin %90'ının aslında arkadından oyun çeviren peşinden koşturan kızların arkasında kuyruk misali dolanmaları da ayrı bir ironi. Hepiniz ağlıyorsunuz burda kızlar ilk adımı atmıyor diye. Ne zaman o ilk adımı bir kız atsa ya kaşar ya kolay ya çirkin oluyor sizin için. Ben açılıpta mutlu olanını görmedim. inandırıcı değilsiniz.
Hıyır Hıyır kızlır sıkın tıklıf ıtmıyın kılıy lıkmı ılmıyın cılar toplanmış yine. Bir erkeğin hoşlandığı insana bunu belli etmesi ne kadar normalse bu da o kadar normal. Yook ama illa erkek açılacak o kızın egosunu okşayacak falan filan. Yalnız kızlar şuna dikkat edin ki fazla naz gerçekten aşık usandırır. Buna bizzat şahit oldum iki kez yakınlarımda gözlemledim yani eheheheh kolay lokma değilim ben triplerini uzatırsanız kızın teki gelir alır o delüanluyu göt gibi kalırsınız benden söylemesi.
23 yasindayim,hoslandigim erkege hic bir zaman oyun yapip da pesimden kosturmadim. Hoslaniyorsam acik acik belli ettim,soyledim,buna yonelik davrandim. Her defasinda ya siklenmedim ya da karsi tarafin gotu kalkti. Ama ne zaman birini begenmeyip ben sallamayinca,bu sefer o kovaladi. Hic avrupa kizlari 10 numara turk kizlari kezban havasina girmeyin. Asil 1.50lik denyolarla 7cmlik bamyalari insan yerine koydugumuz icin suclu olab biziz.
Normaldir.
Çünkü bu ulkede kızlar erkeğe duygularını açarsa erkeğin gozunde o bir o...dur.

Acilmamali, reddetmeli, peşinden kosturmali ki yurdumun mazoşist erkeği keyif alsın ve "aha kızı tavladim." diye egosunu sisirsin.

Bi de gelmiş burada yok cesurdur, bizim ülkede yoktur, sevse de döner gotunu belli etmez gibi boş boş lakirdilar etmişler.
Ben açılmam direkt yapışırım dudaklarına o anlar beni.
Nasıl yok ? Vardır. Belki sonradan pişman olmuştur ondan yoktur. Yok gibidir.
Yanlistir, vardir. Lisansin 3.sinifinda gidip konusmustum ben de. 4 ay sonra da terk etmistim. Ev kirasi, elektrik, su, alisveris derken Her isi kendim yapmaya o donemlerde cok alismistim ben.
hepimizin kanayan yarası oysa söylesek her şey olacak ama işte söylemiyoruz sonra da onun çevrimiçi oluşunu izliyoruz.