bugün

Kendini (bkz: sütten çıkmış ak kaşık) sanıp başka ırklara çatan yazarlardır.
Sanal alemden vatan kurtarandır. ( Zaten yaptığı en iyi iş odur. ) (bkz: Klavye erkekliği)
Allaha havale edilen yazarlardır zaten insan gibi laf anlatamayacağınız kalın kafalı insanlardır. (bkz: Nato kafa nato mermer)
arapların pis olduğu başlığını açan tiplerdir.
yusufun zuleyhasi, kendimi ihbar ediyorum. Allah'ın faşistiyim.
(bkz: banabakinlan)

milliyetçiliğin ırkçılık olarak algılandığı şu günlerde gururla söylüyorum.
pkk'yı savunmayan yazarlara takılan addır.
yaz kardeşim

(bkz: dice) kafalar öyle olmuş ki Türkmen katliamı yazınca bile kürtler kardeşimiz pis ırkçı oluyorsun. adamlar beni öldürmüş amk. böyle mankafalar yüzünden ırkçı olacaksam baş ırkçıyım.

yıllar sonra gelen ekleme: o zamanlar dice'ız tabiî...
ırkçı olsa idim binlerce yazdığım entry arasında "boşnak, laz, gürcü, çeçen, arnavut vs" gibi insanlar için de kötü şeyler yazardım. oysa ki bu şekilde tek bir kötü ifadem yoktur. ama pkk yandaşı terörist orospu çocuklarına ağır ifadeler yazdım. bu ırkçılık ise ırkçıyım. bu pkklıların kafaları, eşşeğe oral seks yapmak yüzünden olsa gerek iyice çalışmaz olmuş. çıkarın ağzınızdakini ne dediğiniz anlaşılsın.
"kürtler ırk değil ki" diye süpersonik mantık yürütüp ırkçı olduğu gerçeğini reddedenleri mevcuttur.
''bölücülere ve onların destekçilerine karşı inadına türkçülük'' diyen yazarlardır.
eğer ırkçılık vatanı sevmek, ülkenin bölünmez bütünlüğünü bozmak isteyen dahili ve harici düşmanlara karşı yılmadan karşı koymaksa
ırkçıyız...
beni de yazın dediğim liste. teröre karşı olmak, bölücülüğe karşı birliği savunmak ırkçılıksa en ırkçısı benim..
türk milliyetçisiyim ama kısaca ırkçı diyebilirsiniz, nasıl olsa alıştık artık..
(bkz: almila katun) * *
(bkz: buyrun benim)

yahudiler, insanı dinden imandan çıkarır.
bölücülere kardeş gibi davranmak daha mı akıllıca olurdu!
''Ne mutlu Türküm diyene'' diyebilmek ırkçılıksa evet ırkçıyım.
edit: hayırdır fişleniyor muyuz?
başlık sahibi yazarın yer almadığı güruhtur.zira kendisi ırkçılıktan da beter bir illet olan yaftacılığa yakalanmış.yazarları ırk gözetmeden kendi kıstaslarına göre ötekileştiriyor.Allah kurtarsın.
bizzat benimdir. bundan da her zaman gurur duydum. benim için önce kendi ırkım gelir. gerisi beni zerre ilgilendirmez.
(bkz: BurAYA hitler i getirsek o da ırkçı değilim der) *
kişilerin ırkı ile alay eden küçük insanlardır.
bahsi geçen ırkçılık türk ırkçılığı ise bundan sonra desteklenmesi gereken durumdur. ulan sen gel bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne çomak sokmaya kalk, sen gel gencecik insanlarımızı asker, sivil demeden katlet, kamu malına zarar ver, kürt faşizminin sıkı savunuculuğunu yap, atatürkün kurduğu mecliste pkk terör örgütünün sözcülüğünü yap. sende gel bu olanlara karşı tepkini ortaya koy. ondan sonra çıksın birileri gerçek manada seni türk ırkçılığı yapmakla itham etsin. yok amk öyle bir dünya. cin şişeden çıktı baylar, bayanlar.
vallahi bu ırkçılığın ne olduğunu henüz anlayabilmiş değilim lakin milletime küfredene karşı durdun mu, doğu türkistan, musul, kerkük dedin mi, karabağı hatırlattın mı, şehire salgın gibi yayılmış başı boş kürt çocukalrını söyledin mi ırkçı oluyorsun. e o zaman bu işin başını çekerim kardeşim.
hem ırkçı hem kemalistse hele al başına belayı denecek yazardır.
bu ulkede kime sorarsan dedesi ya selanikden gelmisdir yada balkan gocmenidir, geri kalanlar ise ya rum ermeni yada yahudi artiklari toplasan bir avuc gercek manada turkun olmadigi memleketde bu kadar irkci nasil toplanmis hayret , anadoluda gercek manada irk kurdler ve araplardir gerisi hepse fason ama onlarin bile sesi bu sonradan olmalar kadar cikmiyor.
ırkçılıktan kasıt hiç şüphesiz türkçülüktür. Türk ırkını savunup, adına güzel bir iş yapmak ırkçılık olarak adlandırılıyorsa evet, burada çoğu ırkdaşım ırkçıdır. Lakin sen bir kürt ırkçılık yaptığı zaman hümanist denyoyu oynayıp, onunla birlikte kol kola girer, onlar demokratik haklarını kullanıyor canımmmm dersen kanının temizliğinden şüphe ederim.

Sözlükte bu başlığı açıp, ırkçı diye türkçüleri yaftalayanlar kansızdır. Kürtler dil isteyince ırkçı olmuyor mu? Olmuyor diyecek kadar karaktersiz yazarlar işte bu yaftalayanlardır.

3 mayıs türk günü mitingine ırkçı gösteri diyen bu yavşaklar, bdp' nin ortalık karıştırma mitingine de özgürlük mitingi derler. Sorsanız türk' türler. tanrı sizi türklükten alıkoysun, adını şanını kirletiyorsun.
Basın eksikiyi basmayan yazarın mouse' nu sikeyim.
Dostum beyaz için fazla sarı, sarı için fazla esmer, esmer için fazla beyazsın. Ne ırkı? Sevin bukadar karışık olduğuna. Bilimsel bir gerçek var ortada. Çiftleşen birbirine nekadar yakınsa okadar hasarlı oluyor çocukları. Kardeş ilişkisi sonucu doğan çocuklar genelde özürlü geliyor dünyaya.

Nazi manyakları yeterince sarışın bulamayınca slav kaçırmaya başlamış. Bavaria türke benzeyen adamla dolu. Gerd müllere bak.

Onlar kıyıda sen alemin ortasında.

Ben bu kültürün parçası olmaktan şeref duyuyorum milletleri ayırmaksızın. Kendimi bir bok sandığım olmadığı gibi aşağlık duygumda yok.
şimdi size türkçüyüm, ulusçuyum diyeceğim ama siz beni, teröre ve terör yandaşı orospu çocuklarına karşıyım diye 'ırkçı' olarak niteleyeceksiniz. o açıdan; evet, ben ırkçıyım! tanrı türk'ü korusun! yaşasın doğu türkistan!