bugün

entry'ler (32)

ankara

Dostlar haricinde her şehirde yaşam adamı delirtir dedirten şehirdir. Deniz kıyısı bir şehirden Ankara'ya okumaya gelmiş biri olarak söylüyorum ki lütfen sağlam bir arkadaş çevreniz yoksa ankarayı b.klamayın.

bir urfalının dudaklarından daha tatlı olan şey

urfalı olduğunu belirtme yöntemlerinden biri.

(bkz: aylakken açılan başlıklar)

tekirdağ

Sahili elitleştirmeye çalışıp ilk 4 senesinde akpden kalan borçlarını temizlemeye çalışan belediyesi olan şehir.

Yollardan ben de memnun değilim fakat tekirdağ bana kalırsa yaşanılabilir iller sıralamasında rahat ilk 5'e girer.

içkisini sazını alıp kayalıklarda fasıl yapan "şopar" ları yeter bu şehrin.

durex vs okey

durex tırtıklı vazgeçilmezimdir. Deneyin farkı görün suserlar *

dövmenin kötü bir görüntü oluşturması

Ankarada dövmeli birey oranı en fazla olan ilçeler sincan, mamak, altındağ olduğundan tespiti çökertmeye gerek duymuyorum dediğim sıçmık.

erdem kınay

Türkçe pop bu adamın katkılarıyla dinlenebilir hale geliyor. Ülkenin en iyi dj lerinden biri.

the lobster

değişik birşey olmuş bu film. anlatmak istediklerini çok açık anlatmış fakat bir çok toplum afyonunu irdelemiş.

7/10

Edit:imla.

en sikko erkek isimleri

Başıma bir şey gelmeyecekse şükrü.

Tamam yaşlı bireylerde eğreti durmuyor da el kadar bebeğe şükrü mü denir yav.

bakire olmayan kızla evleneceklere tavsiyeler

Böyle tavsiye verip gidip genelevde milli olanlara veya başka bir kızla cinsel ilişkiye girenlere evlenene kadar şap yalamalarını tavsiye ettiğim hede.

budapeşte

gece hayatı güzel falan olmayıp , 3 kişi gittiğimiz mekandan 13 milyar hesap çıkartılan şehir.

hazır oralardayken praga gidin siz en iyisi.

sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor

özyeğin Kocaeli samsun ve bilkent. Tahmin edin bakalım hangisi benim.

pendik

hakkında söylenen kötü yorumlara rağmen pendik sadece elit kısmından ibaret olsa gece hayatı bakımından potansiyeli olabileceğini düşündüğüm ilçe.

doğum tarihinden kızıl derili isminiz

Konuyu açan arkadaşın haziran 1999 lu olduğunu bize göstermiştir.
Ayrıca (bkz: hayırlı forumlar kardeşim)

ezel vs içerde

ezelin içerde gezdireceği versustur.

ingilizce tabelaya ses çıkarmayan türkçü çomar

kürtçe tabelanın bilinçli ayrımcılık getirdiğini anlayamayan davarların olduğu başlıktır.

antalya

42 plaka araç sahipleri keşke burada takındığı hal ve hareketleri geldiği yerde takınsa dediğim şehir.

sözlükçe birgün herkes bira içsin

haftada 3 kez yaparak katıldığım eylem. Ayrıca aramızda hem namaz kılıp hem alkol almayı garipseyenleri memlekeletlerinin meyhanelerine gitmesini öneriyorum.

adıyaman

Süslenip püslendirilen bu tip anadolu şehirlerine "güzel" diyenlere bilgisayarının başından kalkıp orada yaşamayı öneriyorum. Yapacak hiçbir şey yok oralarda.

Not:Adıyamanlıları tenzih ederim.

beyaz tenli kız vs esmer kız

Esmer kızlar daha vahşi oluyor bilgilendirmek istedim.

hristiyana sövüp onun icadını kullanan dinci pezo

Facebook üzerinden amerikayı boykot etmektir.