bugün

entry'ler (25)

bütün erkekler aynı şeyi ister

kadın falan değildir. bildiğin ferrari'dir o hepsinin istediği.

en sevilen piclikler

arkadaşlarla beraber sabahlarken dayanamayıp uyuyan arkadaşın yorganının üstüne kolonya döküp çakmağı ateşlemek ve hep bir ağızdan "kalk ulan yangın var yanıyoz" diye bağırmak. arkadaş kalpten gitmezse bir eğlenmek bir eğlenmek sormamak.

heroes

lost'un pabucunu dama atacak dizidir aha buraya yazıyorum hatta yazdım.

ekşi sözlük

içinde bulunmaktan çoğu zaman mutluluk duyduğum zaman öldürgeci. ama artık eski performansını sergileyememektedir bazı insanların öne çıkma isteği milleti tiksindirmekte, abuk konular saçma şekilde can bulmakta ve prim yapmaktadır. eski halini özlemekteyim.

sözlükle ilgili istekler

- ispiyonladığımız entrylerin akıbetini bilelim. "silindi/silinmedi ahaha salak seni." tabirinden mesajlar alalım.

- dedirten başlık tabiri kullanımdan kaldırılsın. çok çirkin gözüküyor.

sistem utansın

kişinin kendisine yönelttiği hakarettir "sistem utansın" sözü. çünkü kendisinde suç aramayıp "ben mükemmelim" kisvesi altına saklanmıştır. ve buna dayanarak elinden gelebilecek onlarca şeye rağmen "sistem utansın" diyerek hiçbir şey yapmadan sıyrılır. uyuşmuş bünyelerin ve kabul edişin simgesidir bu söz.

kısaca anlatmak gerekirse bu sözü bulmacalarda sorulan "koyun sesi" sorusunun cevabı olarak yazmak gerekir.

sen daha suçu ona buna atacağına uyanmazsan sistem daha çok uyur çok...

akraba

doğuştan seçme şansınızın olmadığı insanlar grubu.

(bkz: gereksizlik)

kadına yatağı dar eden erkek

horlayan adamdır. yanında yattığı kadına değil üst ve alt kat komşularına bile yatağı dar eder şerefsiz.

üniversite yıllarında kel kalmak

saçların kazıtılması veyahut 2-3 numaraya vurulmasıyla gayet de güzel bir şekilde lehinize çevirebileceğiniz olay. ben yapmadım lan bir arkadaşım yaptı. saçım var benim. böhühühüğ

karlı havada mini etek giyen kadın

sıcak kanlıdır. hemen kaynaşılması farzdır.

denizli

yıllar önce pamukkale'ye gitmek için içinden geçmiştim ve küçücükmüş dediğimi hatırlıyorum. iş için bulunduğum 2 gün gezmediğim yeri kalmadı ne eski küçüklüğünden eser kalmış ne de tozu toprağından. ha hala yolu olmayan yerler var ama oralarada uydu kent yapıyorlar ve illaki 3 şeritli yolu olacak. çok gelişmiş ve güzelleşmiş. gazi mustafa kemal meydanı için de ayrıca tebrik ediyorum denizlilileri.. yaşanacak bir şehir.

insanı delice mutlu eden şeyler

yerde anket bulmak mesela.. deli gibi seviniyorum lan böyle? hemen doldurasım geliyo hayat doluyorum.

şehirler arası aşk yaşamak

kazanan tek taraf havayolu ve otobüs şirketleridir.

om mani padme hum

şu boktan internet aleminde yıllardır karşılaştığım, konuştuğum insanların arasında "ben burdayım lan ehoehehoeohheohee. allah'ın belası baksana buraya lan şerefsiz" diye kendisini belli edebilen can parçası. hep yanında olunması gereken ve olunmak istenen dostların önde koşanı, bayrak sallayanı.

*
*
*
*
*

- öğrenildiği zaman buraya şiir yazılacak.

çocukken sahip olup büyüyünce yitirilenler

amcalara çükü gösterme özgürlüğü. yiyosa göster şimdi.

nefes

manyak olmadığınız taktirde asla kendinizin durduramayacağınız sorumluluk. ben denedim olmuyor.

yağmur

ağlayamayan bir insansanız yüzünüzde bir tebessümle karşılayacağınız dünya'nın en güzel gözyaşları.

dost

konuşmanıza gerek olmayan kişiler bütünü. ne kadar az olursa o kadar iyi.

mordogan

burada güneşin doğuşunu izlemediyseniz yaz tatilinizin size hiçbir şey ifade etmeyeceği, ruhu dinlendiren hem yeşil hem sessiz dinlence mekanı.

hayat

seçme şansınızın olmadığı, bir şekilde dahil olma zorunluluğunda olduğunuz nefes alma ve verme süreci.
(bkz: bitse de gitsek)