bugün

entry'ler (208)

ash ketchum

bu ülkede yaşiyorsan saygi duymak zorundasin ! babanin kim oldugu belli oldugunu icin mi dusmansiniz bu kadar? pardon baban belli olsa anan orospu olmasa zaten bunu deme cesaretin olmazdi. sizin gibileri cok goruyoruz klavye delikanliligi yapmanin manasi yok. o magara ininde gotunden kanini alirlar haberin olmaz. ona gore davran ona gore konus !

bir erkekle kızın arkadaş kalma ihtimali

fuckbody'lerin de arkadas oldugunu dusunursek olabilir tabiki *

küçükken pokemon eğitmeni olmak için evden kaçmak

ben yaptım siz yapmayın diye cevap verilesi durum. (bkz: entry-nick uyumu) annemi çok özlüyorum, o da babamı bırakıp gitmişti pokemon sevdası yüzünden. pallet kasabası bir gün buluşacağız !

sevgilinin seni öpebilir miyim diye sorması

şöyle açıklanması gerekir ; büyük ihtimalle ilk öpücüktür ve yaşınız daha 16 civarlarındadır. çıkalı daha 2-3 gün olmuştur. heyecanlanırsınız ne yapacağınızı bilemezsiniz. kızdan da ters bir tepki almak istemezsiniz. sorarsınız. ilk ve son soruşumdu * cevap vermeden direk dudaklarıma yapıştığını hatırlıyorum ama * tabi kuralları çok daha sonra öğrendik isteyenler için açıklıyorum ;
- biz bu kızı gerçekten seviyor muyuz önce ondan emin olalım. o yokken de başka kızlara bakıyor musun yoksa sadece onu mu düşünüyorsun? cevabı sadece o ise alttakileri okumaya devam.
- kız konuşurken gözlerinizin içine gülümseyerek bakıyor mu? bu madde çok önemli şayet öyle ise kız da öpmek istiyor ama çekiniyor olabilir.
- kızın da bizi öpmek istediğine karar getirdik. diğer madde ortamın uygun olup olmadığını kontrol etmek? neredesiniz? ortam müsait mi? kimse var mı? her an biri çıkıp gelebilir mi gibi?
- kızlar için bu ortam önemli olduğundan çok iyi düşünmeniz gerekebilir. boş bir sahil ya da sinema salonları gayet uygun ortamlardır.
- everything is ok. sıra geldi konuştuğunuz konuya. konuyu öyle bir yerden bağlamalısınız ki. onu sevdiğinizi, onsuz yapamadığınızı ve son olarak çok heyecanlandığınızı söylemekte fayda var. bu heyecan kısmı kızı kalbinden vurur.
- kıza yavaşça yaklaşın. acele etmeyin. dudaklarınızı onun dudaklarına yavaşça yaklaştırın. unutmayın arada 5-10 cm bi aralık bırakın ve orada bekleyin gözlerinin içine bakın. onun sizi öpmesine izin verin bu daha çok hoşlarına gider.
- ilk temas olduğunda kendinizi tamamen bırakın. gözlerinizi kapatın ve yavaşça belinden sarılın.
- french kiss olayları için daha farklı özel taktiklerim var onları burada anlatmıyorum. premium üye olmak zorundasınız *

atatürk ü sevmiyorum diyebilmek

orospu çocuğu olsam bende sevmezdim diye cevap verilebilecek laf salatası.

ben bir masaüstü simgesi olsam

pdf dosyası olurdum kesin. bir odtü öğrencisi başka ne olabilir ki zaten.

ilk türk uzay gemisine verilebilecek isimler

1071'de anadoluya malazgirt savasiyla girdigimizi dusunursek geminin adi malazgirt olabilirdi.

kesinlikle izlenilmesi gereken yabancı diziler

(bkz: the walking dead)
(bkz: arrow)
(bkz: how i met your mother)
(bkz: the vampire diaries)
(bkz: house md)
böyle gider..

bilgisayarın yanında tuvalet kağıdı bulundurmak

tuvalet kağıdını sadece sıçmak için kullanmıyordur. onun bir sürü özelliği vardır. masaüstüne bir şey dökülmesi halinde ya da laptop'un üzerine dökülmesi durumunda hızlı davranmak gerekir. elleri ıslaksa silmek için kullanır. yemek yerken ağzını silmek için kullanır. hastadır burnu akıyordur tahriş olsun istemez o kağıt yumuşaktır. (bkz: öğrenci yurtları)

otobüste yiyişen çiftin kafalarını tokuşturmak

puplic'ten (doğrusu public olmalı) sonrası okunmayacak hikaye ya da olay. (bkz: her ne sikimse) (bkz: ya türkçe konuş ya ingilizce öğren) (bkz: either english or turkish). ayrıca isteyen istediğini yapar seninki ötmüyor diye bu kastın niye?

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

mesleğinde ne durumdasın? mezun olduğun üniversitede profesör olabildin mi? kendi yazılım şirketini kurabildin mi? hep planladığın o oyunu piyasaya çıkarttın mı? kaç kişi oynuyor? evliliğin ne durumda? sevdiğin kızla evlenebildin mi? hayatının en güzel yıllarını dünyayı dolaşarak onunla geçiriyor musun? eğer onla evlendiysen kaç tane çocuğunuz var? eğer evlenmediysen hala bekar bir şekilde yurt dışında çalışıp gönül eğlendiriyorsundur biliyorum. ailen ne durumda? kardeşin ne yaptı? ona göz kulak oluyor musun? eğitimi için elinden geleni yaptın mı?...

asansörde yiyişen dayılar

an itibariyle midemin bulanmasına yol açan eylem. ne insanlar var. eşcinsellik bir hastalıktır bana göre.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

everything but little little in the middle.

bu kesin sözlük yazarıdır denilecek tip

hepimizin bir derdi yok mu ya da hepimizin zaten maskeleri, kimlikleri ya da kaybettikleri, aradıkları, umutları, hayalleri yok mu? sözlük yazarı olabilmek halk olabilmek değil mi aslında? sorununu paylaşabilmek, özgürce düşünebilmek, aynı sorunu olan birini anlayabilmek onlara destek olabilmek ve destek alabilmek için burada değil miyiz? dışarıdan baktığında karısı tarafından aldatılmış bakkal ahmet amca'da burada, bir elinde son purosunu içine çekip viskisini yudumlayan az sonra kendi kafasına sıkacak holding sahibi ahmet bey'de. aslında biz hepimiz o ahmet değil miyiz? dışarıdaki görünüşümüzün, ismimizin, renklerimizin, kökenimizin ne önemi var? burada hepimiz eşit değil miyiz? alevi kardeşimde burada hristiyan kardeşimde, müslüman kardeşimde... bizler dünyaya eşitliği getirmiyoruz, getiremiyoruz belki de. hala siktiğimin dünyasında birileri acımasız nedenlerden ölüyorken, hala açlıktan ölen çocuklar varken? sesimiz sadece buraya mı yetiyor? evet öyle malesef biri çıkıp ta demiyor bunu. istersen yediğin helvaya tap istersen ateşe.. istersen siyah ol istersen beyaz.. burada eşitiz ve öyle kalacağız. yeni dünyanın barış ve huzuru getirmesiyle... saygılar.

nickten kişilik tahlili yapmak

system fail: bilgisayar kurdu. asosyal, tüm gün pc başında oturan biri.

sevgili adayına sorulabilecek müthiş sorular

baban disardan para odeyerek mi emekli oldu yoksa calisarak mi *

uludağ sözlük izdivaç sayfası

- 20 yaşında
- odtü 1. sınıf bilgisayar okuyor
- 1.84 boyunda
- baby face
- geniş omuzlu
- beyaz tenli, sarışın ve yeşil gözlü.
- ehliyeti var.
- kıvanç tatlıtuğ'a benzeyen( özellikle kirli sakal bıraktığında)
elit bir erkeğim.

aradığım;
-20-25 yaş arası. ailesi zengin. ispanya'da erasmus ve eğitim masraflarımı üstlenecek. kafasına esince paris'e esmeyince bodruma gidebilen,doğum günümde bana spor araba alabilecek beyaz tenli, sarışın, güzel bir kız.

prezervatife türkçe isim önerileri

rezerve-tif olabilir. (bkz: çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu)

önemli olan boyu değil işlevi

35 cm'i görünce yaban tv'de ki geyikler gibi koşmayasın sonra denilecek durum. midende rahatsızlık varsa ağzına alıp geçeceğini düşünüyorsan başka tabi.

imkan olsa yapılabilecekler

erasmusla ispanya'ya gitmek, ispanyolca öğrenebilmek ve kendimi orada geliştirebilmek.