entry'ler (169)

sevgilinin terk etmesi

insana evlat acısı gibi koyan durumdur. Herşeyinizi ona adarsınız, sinemaya gideceğiniz gün paranız olmaz ve onu görme isteğinizi bastıramazsınız, telefonunuzu satmaya çalışırsınız. Mutsuzum dediğinde elinizden hiçbişey gelmediğini farkettiğinizde, saçma sapan şeylerle onu eğlendirmeye çalışırsınız. En ufak üzüntüsünde üzerine titrer, bakmaya bile kıyamazsınız, aklınızdan bile geçmez böyle bişey yapabileceği. Ufak bir kavga edersiniz o gün, ne yapmaya çalıştığını anlamazsınız. Sorarsınız ne yapmaya çalıştığını. Böyle devam edemeyeceğini, onu çok mutlu ettiğinizi, ama sizi hissedemediğini söyler. arkadaş kalmak ister, sinirlenirsiniz bir ton laf söylersiniz, hiçbirşeyi değiştiremediğiniz halde. vicdanınız rahat bırakmaz sizi, ertesi gün gönlünü alır özür diler, kendine dikkat etmesini söylersiniz...

Bilgisayarınızdaki bütün resimlerini siler, onu çağrıştıran her şarkıyı da silersiniz, ama bir türlü kabullenemezsiniz, dönmesini istemezsiniz artık, ama ne hata yaptım keşke yapmasaydım cümlesi hiç çıkmaz aklınızdan. canınız acır, sadece acır...

18 yaşında hala babasının kucağına oturan kız

Helal olsundur, kız halen babasının kızıdır, babasını unutmadığı bile anlaşılabilir bu hareketten. baba da adam gibi adamdır, kızına sevgisini halen utanmadan gösterebilecek adamdır.

hoşlanılan kızın aa senin araban yok muydu demesi

Hayır, motosikletim var bir tur gezelim istersen denilmek suretiyle korkudan altına sıçırtılası kızdır.

kızları güzel gösteren detaylar

Hanımefendilik, sigara ve alkol kullanmama, küfürlü sözler kullanmama en güzel detaylardır şahsi görüşümce.

üsküdar sahilinde çekirdek satan kız

istiklal caddesinde aileleri tarafından sakız sattırılan çocukları gördüğümde aynı duyguları hissettim. bu kadar kötü bir kaderi neden hakettikleri düşünülesidir...

godfather türk yapımı olsaydı

Colt yerine kırıkkale marka tabanca kullanılırdı.

ölünce sevemezsem seni

ayna'nın eski bir şarkısıdır. ve birsürü saçma, yüksek bütçeli, yüksek kayıtlı çok ünlü şarkıyla kıyaslanamayacak derecede güzeldir, duyguludur. gerçekten sevdiğiniz birisi varsa ve onun yanındaysanız, gerçekten öldükten sonra ne olacağını merak etmenize sebep olur, cevabını bulamazsınız, ölmekten korkmazsınız, onsuz kalmaktan korkarsınız. bu kadar etkili ve güzel bir şarkıdır. *

başbakan uçurumdan atlarsa biz de atlarız

(bkz: kolay gelsin)

yan yana gelmesi gereken iki varlık

ketçap ve mayonez *

invaders must die

Şarkıyı dinleyecek arkadaşlar lütfen bu şarkı ile trafiğe çıkmayınız, 2 gün kadar önce böyle bir gaflette bulundum arkadaşımın motosikleti ile, sözlük şehir içinde 80 le gittiğimi sonradan farkettim, gerçekten ölümcül bir şarkı, oturduğunuz yerde adrenalin patlaması yapmak isterseniz, 1 fincan bol sütlü kahve, son ses te bu şarkıyı açınız, damarlarınızdan kanınızın hızlı geçişini hissediniz. *

sözlük yazarlarının hayalleri

Bir Aprilia RSV4 sahibi olmak.

(bkz: Aprilia RSV4)

hallowed be thy name

Cradle of filth cover'ında adamın bir "Cos at 5 o'clock they take me to the Gallows Pole. The sands of time for me are running low" deyişi vardırki sanırsınız gerçekten idam edecekler adamı, o kadar içli ve acılı söyler. hayran olduğum bir şarkıdır.

sabah kalkınca dinlenecek şarkılar

bob marley - three little birds
*

bilgisayarbilisim net

Yazılanlar sonucunda sadece bir sitenin değil bir ruhun, bir oluşumun kaybolduğu görülmekte... üye olmasam bile yazılanları okuduktan sonra keşke devam etselermiş dedim...

yaran okul anıları

Yer: Trabzon Cumhuriyet ilkokulu, 8-F Sınıfı.
Mekan: Sınıf içi
Ders: Boş (boş olması sebebi ile uzuneşek oynamaya karar verilmiştir.)
(arnoldcivardagezen belinden hafif rahatsız olduğu için yastıktır.takımlar 4-4 kişiliktir.)
ilk sıra yatar, en arkada ismi abdurrahman olan tam laz bir arkadaşımız vardır. Yani çokçabuk sinirlenip parlayabiliteye sahiptir ama bir o kadarda komiktir. Neyse efenim ilk sıranın hepsi abdurrahmana atlar, abdurrahman 4 kişiyi güç bela taşır tekmi çiftmi sorusunu bilir ve atlama sırası ona gelir, ama o sırada burnundan alev çıkartmaktadır tabiri caizse. ilk o atlayacaktır, gerilirr gerilirrr ve atlarrr efenim 4 kişilik sıranın üstünden uçarak yastık'â (bendeniz'e) doğru gelmektedir. Can havliyle yana eğilen ben, çaaaaaat diye bir ses duyarım, abdurrahman duvarla bir bütünleşme yaşamıştır(hemde direk başına). sınıftaki herkes kopmakta abdurrahman ise kafasını tutmaktadır, kafası yarılmamıştır, ama kocaman bir şişlik vardır.

ama azimli abdurrahman kafasına rağmen oynamaya devam etmiştir. swh

yaran başlıklar

(bkz: klozette yüzen bok)

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

Şarkı: Metallica - Unforgiven 2

Şarkı sözü: Could you be there?, 'cause I'm the one who waits for you
Anlaşılan: Could you be there?, 'cause I'm the one who waits, fuck you.*

tokat gibi cevaplar

Yolda giderken arkadaşla yaşanabilecek olan diyaloglardır.

A(Arnoldcivardagezen), U(ucanbeyin)

A: Off olm bi r1' im olsa ya....
U: Bende bugatti veyron alır seni sollarım.
A: Hı hı alırsın.
U: Görürsün olm alcam
A: Çıkmaz ayın son perşembesinde dimi.
U: Hayır o zaman çok geç.
A: Çıkmaz ayın son çarşambası olur anca o zaman.
*

babayla girilen ilginç diyaloglar

Baba:B
Arnoldcivardagezen:A

(baba emekli askerdir ve siyasal konulardan anlamaktadır. bu yüzden kendisine danışmaya karar vermişimdir.)

A: Baba sence adolf hitler hiç doğmamış olsaydı, avrupa yine şuandaki halindemi olurdu ?
B: Bak şimdi oğlum her insanın bir yaratılış amacı bir kaderi vardır...
A: Off baba ben sana siyasal bişey sordum sen yine sarı çiçeğe bağladın olayı. *

aşk

insanı yemeden içmeden kestiren, uykularını bile kaçıran, uyanıp onun sesini duymanızı sağlayan, Akşam saat dört'te buluşacağınız için dakikaların resmen geçmek istemediği, size en küçük hayatım demesi bile kalbinize indirecek kadar şiddeti olan, işinize bile konsantre olmanızı engelleyen, sokakta yürürken her saniye karşınıza çıkabilitesi kendi kendinize diyaloglar üretmenize sebep olan, herşey sanki bir rüyaymış gibi hissettirip korkudan bembeyaz olmaya sebep olabilecek, herhangi bir arkadaş çevresinde onun adı geçtiği anda yüzünüze kocaman bir gülümseme yayılmasına neden olan, her saniye resimlerine bakmaktan kendinizi alıkoyamamak nedeni olan, onunla konuşurken resmen kolunuzda adrenalinin geçtiğini hissetmeniz, ellerinizi tirtir titrettiren, onun karşısında saçmalamaktan ölesiye korkutan, onun gözünde herşey olabilme çabaları barındıran, dünyadaki en ama en güzel duygudur, herkes yaşamalıdır.