bugün

entry'ler (20)

bebek katili apo ya plazma tv alınması

Büyükşehirlerde olan T.C. genel evlerinden birinden doğma olan bir çocuğa verilen oyuncaktır!..

jamaica gold

çok güzel bir icat nobele aday olmalı bence.

21 aralık il il kıyamet haberleri

Evet ben Bayburt'tan Kemalettin Cingöz. Buradaki son durum herkes yellene yellene uyuyor akşam fasulye y,yenlerin kıyamet sebebi olması kuvvetle muhtemel bir ihtimaldır.

21 aralık 2012

incici mayaların bizi işlettiği gün.

cüneyt arkın filmlerindeki bizanslılar

kemiklerinin yerine Allah tarafından kıkırdakla donandırılarak dünyaya gönderin numunelik insanlarımızdır.

2012 yılında hala kelle yiyen insan

niye ciğerini işkembesini yiyince yamyam olmuyoruzda kelle işin içine girince yamyam oluyoruz ayıptır yazıktır günahtır yapmayın.

kadınların penisi olsa yapacakları şeyler

Ergenlikten sonra ilk iş lazer epilasyon yaptırırlardı.

leyla ile mecnun

insanın konuşma tarzını değiştirebilen bir dizidir.

aykut kocaman ın apartman yöneticisi olması

Apartmanın en köklü ev sahibini çıkarıp onun yerine Selçuk Şahini oraya yerleştirirdi.

tayyip erdoğan ın apartman yöneticisi olması

kömürleri başbakanlıktan yardım olarak alıp topladığı paraları kendi yerdi.

said i nursi hazretleri vs fethullah gülen hz

Türk milletinin duygusallığını arkasına alarak anamızı 'dinimizi' ağlatan iki şahsı muhteremdir.

erkeklerin sevmediği hayvanlar

aşırı bakım gerektirecek hayvanları sevmez...Sevse bile hayvancağız erken öleceğinden dolayı yine sevmez.

rusyadan cevap kaşınma sikersem fizandan duyulur

gibi saçma bir cevabın ortasına şıçma şekli budur. ünlü bir atasözü fuck!

türkiye de kimyasal silah bulunmaması

Uzaktan kumandalı arabamın olup kumandanın bende olmamasıdır.

1970 te sözlük olsa girilecek entry ler

sağa sola kapılmayın kendinize gelin evinize gidin diye bir başlık atardım.

mahalle maçında yenilen yanın uzatma talebi

umut konusunda yeni çağ açma olayıdır ve takdir edilesidir. Her ne kadar işe yaramasada...

19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçı

Fenerbahçeli'nin ülke puanı için ezeli rakibinin kazanmasını istediği maçtır.

bekaretini satan genç kız

yıllar sonra aldığım paraya lanet olsun diyerek fişlenmiş olarak yaşayacak kişidir.

türk yaparsa fetih yabancı yaparsa işgal

Seni attığın başlığı yiyim ben.. Git önce biraz tarih kitabı oku sonra başlık at ayıp sana harbiden lanet girsin

ak parti ye oy vermeyenler metrobüsü kullanmasın

Bırakın Ak Partiyi CHP yi MHP yi başımızda bu kadar dert tasa sıkıntı varken siz kıytırık bi metrobüs peşindesiniz.. Önce başımızdaki sorunları halledelim bir olalım birlik olalım bu bölücülüğü fitneciliği yok edelim ondan sonra her partinin kendi metrobüsü olsun siz onlara binin ama bu işi bi bırakın yav...