bugün

entry'ler (30)

en iyi iran filmi

söğüt ağacı ve persepolis.

21 mayıs 2017 olympiakos fenerbahçe maçı

ekpe ekpe epke oldu lan oldu yazıldı o tarih, başlasın izmir marşı geldi şampiyonluk.

ekpe sazı eline aldı geliyor şampiyonluk geliyor.

niko allahına kurban niko. sok baba sok sen soktukça burdan duyuluyor.

20 mayıs 2017 1 lig ortalığın karışması

maçlarda 59. dakika geçilirken Eskişehir, Altınordu, Göztepe, Boluspor playoff oynayacak. samsun, bandırma, mersin düşüyor.

spotify

Youtube'un saçma sapan reklamlarından ve garip mixlerinden kurtaran program. ayrıca haftalık keşif listeleriyle şov yapan müzik programı. kim, neye göre hazırlıyorsa bu listeleri seviyorum lan sizi.

onedio

içeriklerini ekşi sözlük, buzzfeed ve twitter'dan alan, çalacak bir şey bulamayınca sevilen içerikleri ısıtıp ısıtıp farklı başlıklarla yayınlayan site. ilk yıllarında ne güzel az ama hem bilgilendirici hem eğlendirici içerik üretiyordular(alıyordular) sonra parayı seçtiler, ergenleri de arkalarına aldıkları gibi iyice bok ettiler.

yazarların önerdiği diziler

(bkz: lucifer)
(bkz: orphan black) final sezonu ay sonu başlıyor. (bkz: tatiana maslany) için izlenir.
(bkz: sense8) 2.sezonda eşcinsellik konusunda biraz abartmış olsalar da izlenmeli.

josefine frida pettersen

1996 doğumlu, güzeller güzeli Norveçli oyuncu. Skam dizisinde idealist ve duyarlı bir liseli olan noora karakterini canlandırmaktadır.

https://www.google.com.tr...ylwY#imgrc=vzXSYsJmbyTBFM:

19 mayıs 2017 fenerbahçe real madrid maçı

savunmamız çok iyi ama saçma sapan hucum yapıyoruz. Top çevirmede geç kalıyoruz,çok sıkışıyor oyun maç boyunca bu muhteşem savunma devam etmez hucum hareketlenmeli.

23-13 6.23 var hadi çocuklar hadi.

at avrat yunan gard

spanoulis sözün doğruluğunu her saniye kanıtlayıp,sırasını savdı sıra sloukas reis de hadi inşallah.

19 mayıs 2017 cska moskova olympiakos maçı

oha spanoulis oha. tek başına cska'yı yenecek adam. bu kel finalde bizi de yer adam çılgın.

fransızca

lisede 2. yabancı dil olarak 3 yıl boyunca canımıza okuyan dil. 3 yıl boğuştuk bu lanet olasıca dille şu an aklıma bonjour dışında gelen hiç bir şey yok. Ayrıca kelimeleri bile cinsiyete göre ayıran bu dili feministler hala nasıl sağ bırakıyorlar anlamış değilim.

geceye bir freud sözü bırak

Nevrotik kişiler hastalıklarından sürekli şikayet edip dururlar; ancak, hastalıklarının tadını çıkartmaktan da geri kalmazlar. Hadi gelin sizi bu hastalıktan kurtaralım denildiğinde ise, tıpkı dişi bir aslanın yavrusunu koruması gibi, kendilerini korurlar.

zengin sözlük

bütün sosyal medyada reklamı yapılan ilginç bir oluşum. Yazarları sadece başlık açmakla meşgul, sürekli yeni başlık açılıyor ama başlıklara en fazla 10 entry girilmiş.

bilgi en büyük zenginliktir diye sloganı olan sitede başlıkları alt alta okuyunca

vurdurmak
vurduruyordur
kesin vurduruyordur diye başlıklar görebilirsiniz.

çocukken okunan travmatik kitaplar

stephen king'in "o" romanı 1 hafta yalnız uyuyamamıştım ne zaman gözümü kapatsam canavar yumurtası çiğniyordum. hala palyaço görsem bir tırsma gelir bu kitap yüzünden.

uludağ sözlük

11.nesil çaylak olarak bugün katıldığım sözlük. sol frame'i çöplük olmaktan kurtarmaya geldim.

whatsapp ın tarih olacağı tarih

whatsapp'ın tarih olması için instagram ve facebook'unda tarih olması gerekir. o da yeni bir sosyal dünya demektir çünkü şu anda sosyal medyayı tamamen facebook yönetiyor. bu kadar büyük bir değişimin yakın zamanda olması imkansızdır.

görünen adam

aslında 100 dakikalık bir film olarak tasarlanıp, youtube uyarlamasına karar verilince 15 dakikalık 10 bölümden oluşan onur ünlü dizisi. ilk 3 bölümü izledim tam onur ünlü kafası. ürün yerleştirme kısımlarında kahkaha attırdı. izleyin pişman olmazsınız.

murat boz görmekten gına gelmek

malum olaylardan sonra yapılan pr çalışmasına verilen hak edilmiş tepki.