bugün

Eflatun film'in twitter hesabından haber ettiği bir film ya da dizi duyurusu.
https://twitter.com/efLAtunfilm
leyla ile mecnun'un ilk iki sezonundan sonra ortaya doğru düzgün bir iş koyamayan Burak Aksak'ın ya tamamen dibe vuracağı ya da toparlayacağı iştir.
Görünmezlik iksiri bitmiştir, umutsuzdur, çaresizdir.
nadir sarıbacak , serkan keskin , ali atay gibi samimi oyuncuların toplandığı dizi olacaktır.
edit : bu oyuncular yok ama yine de güzel dizidir.
16.12.2015
19:54
mutluluktan agliyorum.
Dizinin Twitter hesabına bakarak oyuncuların az çok tespitini yaptım.
Serkan Keskin
Osman Sonant
Cengiz Bozkurt
Erkan Kolçak Köstendil
Levent Özdilek
Ece Dizdar
Betül Akdeniz
Bahar Selvi
Fragmanı izledim. Platform değil de youtube olması ilginç geldi.

Onur ünlü eğer bunu yaparsa ben de destek olmak icin youtube a her girdiğimde filmi bir kere açarım.
leyla ile mecnun gibi olsun, dilerim.

naçizane bi kaç önerim olsun.

aşırı duygusala bağlamasın.
samimi mahalle havası ya da benzeri bir ortam olsun.
karanlık çekimlerden kaçınılsın. hiç bi halt anlaşılmıyor.
oyuncular sürekli birbirine bağırarak konuşmasın.
Yer yer göndermeleri, herkesin anlayamayacağı esprileriyle ve onur ünlü'nün kadrajının farkıyla olmuş bence. Bakmanızı tavsiye ederim.
onur ünlü dizisi.
aslında 100 dakikalık bir film olarak tasarlanıp, youtube uyarlamasına karar verilince 15 dakikalık 10 bölümden oluşan onur ünlü dizisi. ilk 3 bölümü izledim tam onur ünlü kafası. ürün yerleştirme kısımlarında kahkaha attırdı. izleyin pişman olmazsınız.
Youtube da yayınlanan fantastik onur ünlü dizisidir. ilk bölümü daha çok açıklayıcı nitelikte olduğundan biraz daha boğucu lakin yılmayın harika bir dizi. Kadro gayet güzel, konu da heyecan verici. içinde sırıtmayan yerleştirme ve göndermeler de mevcut. Fantastik olmasına rağmen şiirsel bir havası da var. Tek kötü yanı çoğu onur ünlü işinde olduğu gibi zaman verilmiyor ne zaman bir dahaki bölüm bilemiyorsunuz.
negzel lan. leyla ile mecnun açlığımıza iyi gelebilir.
bakcam birazdan. yutub.
Onur ünlü farkını bir kez daha görüyoruz,YouTube'da 10 bölüm sürecek olan çekimleri tamamlanmış 3 bölümü yayınlanan fantastik komedi tarzında mini dizidir kendisi.
o kadar yazdık.
karanlık çekimler olmasın.
oyuncular birbirine sürekli bağırmasın
mahalle havası ya da benzer bir ortam olsun.

var mı. yok.
az önce izledim ben de. agamın omuzundaki havlu, papyonu, gözlüğü falan görünüyor ama tüm diğer giysileri görünmez. bi garip geldi açıkçası. ama genel olarak iyiydi.
Çok büyük emeklerle hazırlanmış dizidir. Farklı bir yapıttır. Özgündür. ilktir. Ticari kaygılarla yapılmamıştır.
Anlamadığım insanlarla birlikte elbiselerde görünmüyor. Yalnız gözlük, şapka, çanta gibi kişisel eşyalar görünüyor. ilk 10 dk da aklıma takılan tek şey. Yoksa güzel bi konusu var..
Yeni yayınlanmaya başlayan yaklaşık 15-20 dklık dizi. Buralar değerlenecek.
youtube'da henüz 3 bölümü yayınlanmış olan onur ünlü dizisi. atmosferin temellendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. benim kafamda birçok soru oluştu. neden insanların sadece bazı aksesuarları görünüyor? biz seyirciler neden eşyaları görüyoruz da kişileri göremiyoruz? madem ki dizi kişileri görünen olanı göremiyorlarsa, eşyaları nasıl görüyorlar? dizide kedi, köpek gibi hayvanlar da mı görünmez olacak? fantastik bir yapım olduğu için bu gibi sorulara çok da kafayı takacak değilim elbette. bu arada, yansıma çekimleri çok başarılı.
buna bilim kurgu demek diğer bilim kurgulara hakaret olur.tamam eyvallah yapılan iş farklı ama kafalar hala Leyla ile Mecnun her projede bu kafa yapısı ile olaya dahil oluyorlar bir türlü çıkamadılar şu psikolojiden madem bu kadar. Absürt olay seviyorsunuz yapın abi Leyla ile mecnunu youtube'de yayınlayın.
Birde gözlüklerin falan hava dolanması ama kıyafetlerin gözükmemesi ayrı bir olay.
saçma salak doctor who ağzının salatası akarak izleyeceğinize bu tür yerli yapımları destekleyinki piyasadaki aşk dizileri azalsın.umarım tutulur da başka kaliteli yapımların önü açılır.arz talep meselesi birazda tabii.
Az once 3 bolumunu de izledigim absurt dizi.

Urun yerlestirme kisimlari iyiydi.guldurdu.
onur ünlünün tuhaf bir olayı var. başlarken ya bu sefer olmamış galiba dedirtiyor, sonra bir bakmışsın onun karakterlerinden birine dönüşmüşsün. onur bey ne yapıyorsunuz?
tam tersini (gorunen kisminin tersi, adamin degil amk) yaparlarsa basrol oynarim. hic de zorlanmam, zaten oyleyim amk.

ama kameraya cikmam, sikerim oyle isi kamerada gorunen gorunmez adam mi olur.