bugün

entry'ler (38)

ölmeden önce son sözünüz ne olurdu

Alayınızın amına korum lan!

e sigara kullanan yazarlar

3 aydır kullanıyorum ve insanların tecrübe etmeden, sağdan soldan duyduklarıyla yorum yapması beni deli ediyor. araştırın, makaleleri okuyun, normal sigarayla farkını görün. hiç kimse e sigara zararsız demiyor, sigaraya oranla ciddi derecede az diyor.

e sigaranın detaylarına inmeyeceğim zaten internette tonlarca bilgi var sadece kendi bakış açımı anlatayım.

e sigaraya başlama nedenim, normal sigaranın be fiyatı ne de zararıydı. sadece kokusundan dolayı çıldıracak noktaya gelmiştim. 5-10 dakikalık keyif sonrası 5 saat ızdırabını çeliyordum. şimdi ne ağız, ne el, ne de kıyafet kokusu var. lan millet yüzüme yüzüme üfle buharı diyor daha ne olsun.

yazılacak çok şey var ama zaten bu işin ustaları yeterince yazıyla ve video ile besledi interneti. açın izleyin okuyun öğrenin sonra konuşun.

kokusu huzur veren şeyler

kesinlikle kitap kokusudur.

aldatıldığını öğrenip tepki vermeden affeden erkek

Saatli bomba gibidir, patlayacağı günü bekleyin.

yeniden doğsanız hangi ülkede doğmak istediniz

Kesinlikle iskandinav ülkesi olurdu. Muhtemelen Norveç.

sözlük yazarlarının dalgınlıkları

Sigarayı tersten yakmak. Evlat acısı gibi koyar yemin ediyorum.

ankara soğuğu

Kıymetini bilin, ayrıldıktan belli süre sonra o soğuğunu bile özlüyorsunuz memleketin.

birinin ölünce kiymete binmesi

Belki de insanı en çok yaralayan şeydir.

Ailenizin kıymetini bilin.

yalnızlığın güzel olması

Belli süre sonra insanı delirtebilecek bir şey olmasa güzel tabi. Mesela şuan günler sonra birisiyle konuşmak çok iyi gelirdi. Ama yine bi düşününce müziğimin sesini bildirim sesiyle bozacak, cevap vermek zorunda kalacam falan gerek yok uğraşmaya. Yalnızlık iyidir iyi.

kendinizi ne olarak tanımlıyorsunuz

Yalnız .

uykudan uyanınca adeta filozof gibi düşünen insan

Aynı zamanda uykudan önce 6 sezonluk hayal kuran insandır.

girişi mükemmel olan şarkılar

Slash - Anastasia

ACDC - Thunderstruck

Papa Roach - Last Resort.

ağzında yemek varken konuşan insan

Ağzıyla belli bir ivmeyle suratına suratına eğik atış yapmadığı sürece sıkıntı yoktur.

Şapırdatmasından iyidir.

sevgilinin en öpülesi yeri

Kahverengi gözleri.

sözlük yazarlarının rezil olduğu anlar

Müzik yarışmasında binlerce kişinin önünde detone oldum. Hala dün gibi aklımdadır, müziği bırakmama neden olmuştur.

zeki kızların erkekleri etkilemesi

Hele bir de güzelse sadece oturup seyretmek istersin.

yazarların anaokulu anıları

Sevdiğim kızla oyun oynayan çocukla kavga etmiştim.

Çok sevdiğim bir tane oyuncağı çalmıştım eve gidip hevesimi alıp ertesi gün tekrar okula bırakmıştım.

Ha bir de öğretmen ders vakti tuvalete gidilmez dediği için altıma işedim. 6 yaşında ne ders vakti, ne bu gereksiz disiplin diyemedim tabi.

Ne pis bir yılmış be.

akşama kadar youtuber ları izleyen salak çocuk

Hayat hakkında hiç bir tecrübe kazanamayan, ortamda iki çift laf edemeyen, sürekli başkalarının fikirlerini dinlediği için kendi kimliğini oluşturamayan, bomboş bir insan haline gelecektir. Yazık.

25 aralık 2016 tsk nın canlı yakaladığı deaş lılar

Ağız zımba yardımıyla kapatılır. Kolla bacaklar ampüte edildikten sonra kurbanın derisi yüzülür. Tuzlu suya atılır ve kurbanın acı çekmesi izlenir. Bu işlem mahkum acıdan bayılana kadar tekrarlanır. Diri diri yakılmayla son bulur.

Kalbimin deli gibi istediği, beynimin şiddetle karşı çıktığı eylem bütünüdür. Kaldı ki devlet de zaten mantıklı olan tarafı, beyni seçecektir.

sözlük yazarlarının itirafları

2 yıldır hiç bir kızla 5 dakikadan fazla konuşmadım yani bir sohbet, muhabbet etmedim. Bunun sonucunda da artık Nasıl konuşacağımı bilemez vaziyete geldim. Daha da kötüsü hemcinslerimle de aynı durum geçerli. Bildiğin yalnızım lan.