bugün

entry'ler (26)

okulda 0 7 ucu olup vermeyen kişi bendim

Ben yanımda hep uç bulundururdum ama kimse bende olduğunu bilmiyodu çünkü sınıftakilerde bitince kullanıyodum.

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

Tebrikler ikramiye Kazandınız.

wc ye 75 kg girip 65 kg çıkmak

yiyiğ yiyip sıçmayı unutan birisinin dramıdır.

sözcü

yancı medyadan olmayan 3-4 gazeteden en doğru ve dürüstü.

fenerbahçe devletten çok yardım alıyor

başbakan bile fenerbahçeli tabiki de alıcak.

zoretanin

Geçen ay doktora gittiğimde Acnegen isimli ilaca başlamıştım 1 ay sonra (bugün) tekrar gittim Acnegenin piyasadan kaltığını ve yerine Zoretanin e başlıycağımı söyledi. Eczaneye gidip ilacı aldığımda devletin karşılamadığını öğrenince şok oldum 2 kutu (1 aylık) 53 lira verdim.
ilacı kullanırken sıktığınız sivilcelerin yarasının çabuk iyileşmesini istiyorsanız 1 numaralı önerim kantron otu yağı merhem kullanmak istersenizde Hametan ve imex kullanabilirisiniz.

aykut erçetin

Uzun senelerdir sadece Galatasaray'da forma giyen bu sezonun başında sözleşmesi yenilenmeyen ancak devre arası transfer döneminde tekrar takıma katılan emektar kaleci.

sigarayı bırakarak yaşam kalitesini artıran kişi

işte onlardan biride benim.

okulda dedikodu yapan kızlar

işte onları dinlemesi süper oluyo.

1 ocak 2013 sigara zammı

bu birer liralık zammı devlet yapmadı. piyasanın en büyük üreticisi Philsa bütün sigara markalarına 1 liralık artış kararı aldı. devletin yaptığı zam 0,09 tl.

1 ocak 2013 sigara zammı

Bakanlar Kurulu’nun 1 Ocak 2013 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan kararı ile sigaraya uygulanan nispi vergi oranı yüzde 65’ten yüzde 65,25’e, asgari maktu vergi miktarı paket başına 2,90 TL’den 3,15 TL’ye çıkartılmış ve ayrıca paket başına 0,09 TL’lik bir maktu vergi uygulaması yürürlüğe girmiştir.

1 ocak 2013 sigara zammı

yine en pahalı sigara unvanı parliamentte 9,5 lira

1 ocak 2013 sigara zammı

Sigaradaki zamlar hepsinde 1 lira olarak güncellendi.

1 ocak 2013 sigara zammı

2 Ocak 2013 tarihinden itibaren geçerli fiyat listesi aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır."

ÜRÜN

ESKi FiYAT (TL)

YENi FiYAT (TL)

Marlboro Uzun

8,00

9,00

Marlboro Kısa

8,00

9,00

Parliament Reserve

8,50

9,50

Parliament Slims

8,50

9,50

Parliament Uzun

8,25

9,50

Parliament Kısa

8,25

9,50

Muratti Kısa

6,50

7,50

Chesterfield Kısa

7,00

8,00

L&M Uzun

5,50

6,50

L&M Kısa

5,50

6,50

Lark Uzun / Kısa

5,50

6,50

Lark Blue Uzun / Kısa

5,50

6,50

Lark Slims

5,50

6,50

Bond Street 1847 Uzun / Kısa

5,00

6,00

oyuna bir türlü giremeyen futbolcu

oyuna bir türlü giremeyen futbolcu denilince aklıma hemen semih şentürk geliyor. 3-4 sene içinde futbolu bırakmazsa saha kenarında ısınmaktan buharlaşacak adam.

sınavda burnun akması

sadece sınavlarda susan bir sınıfta, sınavda akan burun kadar utanç verici bir şey olamaz. burnunu çeksen herkes sana bakar çekmezsen kağıda damlar. en iyisi elinle silip pantolonuna sürmek.

komünizmin eşit paylaşım görüşü

düşünsenize hayatımızı kurtaran doktorla yerleri süpüren çöpçünün aynı maaş aldığını bu nasıl eşitliktir ? herkes hak ettiği parayı almalıdır.

aziz yıldırım fenerbahçe için taraftar naptı

*Fenerium Mağazalarını Darphane gibi Para bastırdık.
*Her sene Maça Geldik ,Kombine aldık.
*Başkan hapisten çıksın diye gece gündüz metrisin önündeydik.
*Stadyumu doldurduk.
*Biz başkan için jop yedik , biberli gazlara mahsur kaldık.
-Kusura bakma başkan hapiste yatmadık.

Ulan azize hangi takım olursa olsun kimse cekmez taraftar kadar cefa

tek bir cümleyle hayata küsmek

kilo mu aldın sen denildiği zaman suratımda ki o ifade zaten hayata küstüğümü belli eder.

duman ın orhan gencebay coverı

dinlemesi çok zevkli bir parça. orhan gencabay ile bir ömür 32 sanatçı 33 parça sonunda çıktı