bugün

oy verenlerin kına yakması gereken zamdır.

edit: başlık yine başıma kakılmış.
marlboro 9.6 tl olacaktır. (bkz: yok artık)
inşallah dediğimiz zam haberi.
bende içiyorum ama helâl olsun denecek zam haberidir.
helal olsun! diyenlerin acilen bir yerlerine girmesi gereken zamdır.
ekonomimizi canlandırarak aya fırlatacak olan zamdır!
sigara kullananların darbe yapmasını beklediğim zam.

http://yenisafak.com.tr/e...m-yolda-20.12.2012-437192
malboranın 13tl'yi göreceği zamlama. içen yine içer gerçi sadece devlete biraz daha para ödemiş olacak vergilerden. allah devletimize zeval vermesin yeter ki.
sigarayı bırakma nedenidir. ancak farkeden bişi olmaz. (bkz: bi bok değişti sanki)
Kaçakcılığın bir basamak daha yükseltecek zamdır .
fiyatı ne kadar olursa olsun, keyif için günde 2-3 adet ( dal ) içtiğim parliament'ten beni vazgeçiremeyecek olan zamdır.
vergi artışı %4 olacaktır. buna karşı sigara firmalarının tepkisidir bu %40. bu şekilde enflasyon oranı yükselecektir. bakalım buna nasıl kılıf bulacaklar.
her sene sövmekten bıktım, o yüzden diyeceğim tek şey: (bkz: gün olur devran döner)
Bende kullanıyorum ama ben bir anda çok yüklendiler. Evet içen kesimden bırakacaz artık sesleri yükselmeye başladı belki ama çözümü yurt dışından getirtenler veya kaçak sigara alarak bulmaya çalışanlar var. Onlara nasıl bir çözüm bulacak hükümet.
zamlara sevinen armutları bir türlü anlayamıyorum. hadi sigara 13 14 lira oldu diyelim ben sigarayı bıraktım sizde kurtuldunuz. siz elektiriği, doğalgazı, benzini nasıl bırakacaksınız ulan armutlar. zam zamdır, hükümet sizin gibi salakları kandırarak zamma kılıf buluyor sizde yiyorsunuz amk.
türkiye'nin başına gelmiş en büyük felaketten bir başka zam. işte demokrasinin faydaları (!).
ondan sonra rosava çıkıp "ahaa bakın gördünüz mü ne süper ekonomimiz var akp yüzünden" diyecek amına koyim. ona yanıyorum ben.

siktiniz amına koyim bu insanları. yeter ulan!
sigarayı bırakma ile ilgili hiç bir şekilde etkisi olmayacak zamdır. Evdeki üç beş parça eşyayı satıp yine alırım sigaramı. Bununla beraber açmıyorum artık kombiyi bir sigara yakıyorum ısınıyor evin içi.
görsel
zaminiza korum.
sigara içmeyenlerin umurlarında olmayacağı zamdır.
sigara içenlerin oda dolusu stok yapmasına sebep olan zamdır.
akıllara; ''ona zam buna zam hani bize am am'' sözünü getirir.
zamınıza korum dedirten haber.
analarının amına girmesi gereken zamdır. kimin mi? lafı ortaya söyledim o ibneler duyarsa anlar.