bugün

bakın memelerime taktığım sütyen rengi işte bu demiş olabilir kızdır. *
Olsa olsa rahat ettiğinden yada yakistigindan giymiştir peehh.
Teşhircidir ayrıca iticidir. Açık ve net.
Zevk sahibi kızdır.

Uzmeyin lütfen bu kizlari.
Hanımkızımızın bütün sutyenleri siyah olabilir, ve de beyaz tshirt giymiş olabilir, kasıtlı yapmamış olabilir, hop diye beyaz t-shirt ü giyip çıkmıştır. Belki sonradan farketmiş olabilir.
sadece türkiye'de dert olur. türkiye ki, bilimde sanatta uçmuş, mars'a gitmiş kültürünü tüm dünyaya yaymış olduğundan rahatça bu konularla uğraşmaktadır.
Benim için normal bir kızdan çok, bir sanat eseridir. Tabi kızına da bağlı. Şoparın teki olursa hoş olmaz. Yukarıdaki kardeşlerden birinin attığı fotoğraftaki kız gibi olursa, mm tadından yenmez.
Okuduğum Kütahya şehrinde, askınız dahi gözüktüğünde dikdik bakanlar olduğundan, Kütahya da yapılmaması gerekendir.
Fakat bu durum beni rahatsız eder, etrafta bu kadar sapık zihniyet varken yapılmaması gerekendir.
bir izmirli olarak ben bile doğru bulmuyorum. iç çamaşırı içte kalır. göstermeye gerek yok. ucuz kaşarlıklar bunlar.
bu kıza lafım yok ancak beyaz keten pantolonun içine siyah don giyen kıza lafım var

yapma.
e çıkarsıın.
(bkz: Hayata dair iç burkan vizyonsuzluklar)
Kadınları fazlasıyla ucuz gösteriyor, şahsım adına.
keyfi bilir kızıdır ya..

toplama-çıkarma seviyesindeki toplumun da ancak böyle dertleri olur zaten..

bir 32 nesil daha konularımızın hammaddesi bu olur..
Kimsenin moda zevkini eleştirmek size düşmez.
beşiktaşlı olabilir.

SiYAAAAAHHH.... *
yumuşak gül yaprağı sert diken, kızgın kum serin sular, sıcak hava buz gibi limonata hesabı en etkileyici güzelliklerin kontrastlarla yaratılabileceğinin bilincinde olan kızdır.
maça gitmeden önce çarşıya bira içmeye gidiyordur.
Yalarım.
bikini giyince bir şey yok beyaz tişört içine siyah sütyen giyince auv ne auv.!
Awww! En sevdigim ya. Cok hos gorunmuyor mu beyler?

Ya da neyse siz anlamazsiniz.
normaldir
yakışır yakışmaz değişir ama
askının gözükmesi dahi sizin için adam öldürme niteliği taşıdığından pek onaylamazsınız, neyseki kimsenin onayınıza ihtiyacı yok.
dikkat çekicidir.
Şey neydi... Ha en asil duyguların kızıdır.
Sarı saçlıdır. Sarı saçlı olmayanına hiç denk gelmedim.
(bkz: manipulation)