bugün

entry'ler (37)

elmasözlük

kuyruk acısının yazılı metnini görüp eğlenmek isteyenlere ilaç gibi valla.

hektor

durmadan sözlükten yakınan ama hep online gördüğüm insan,beğenmiyor oysa tuhaf yani

kardankadınla sevişmek

frijit kadınlarla sevişmeye çalışmakla aynı şeydir

sevda demirel

çok çok güzel bir kadındı bu hatun bir zamanlar ,oturduğumuz sitede dışarı çıktığı zaman cama yapışırdık ,sonra bişeyler yaptırmış yüzüne gözüne yazık etmiş

timuçin esen

aşırı derecede miyop olduğunu sandığım oyuncu

arjen robben in genç partili olması

(bkz: arjen robben in muhtar olması)

elyaf prenses

yumuşacık prensestir,mincik mincik sevesim var kendisini her okuduğumda,seviyorum çok

asagilanacak agustos bocegi araniyor

ağustos böceği üzerinden prim yapmak isteyen adi yaratığın ilanıdır

anket başlık açan yazar

bazen yararlı bir iş yapan yazarlardır, anket altına açılan bkzlar yeni bilgiler için yol gösterici olabiliyor zaman zaman.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

hayat standartının bir anda çok çok yükselmesi neticesinde yaşanılabileceği ispatlanmıştır *

faize haram deyip kar payı alan insan

eşini hanımefendi diye tabir ettiği insanlar arasından seçip gözü hep dışarıda ve oynaşta olan insanların içinde bulunduğu grup

anne ben sözlükten korkuyorum

duygusal ve korunmasız userın sözlükten kaçışı sırasında çıkış yolunu bulamaması sonucu annesini çağırması

izmirli kadınlar

bakımlı ve güzel kadınlardır,eğlenmeyi ve eğlendirmeyi bilir,yaşamı güzelleştiren kadınlardır

arjen robben

dedektif yazardır kendisi,karanlıkta kalan ipuçlarını bulur ve olayları aydınlatır,takdir ediyor devamını diliyorum

uludag sozluk teki orgazm sorunu

ne yani adam durmadan taciz edilip,kimliğini ispatlaması istenmiş,böyle bir durum kimin başına gelse dalgasını geçer,hedefi başka yere çevirmek lazım,söyleyene diil söyletene bakmalı önce

hayat standartlarım çok çok iyi düzeyde

çok iyi düzeydeki hayat standartı mutluluk getirmiyor demekki denilen başlık,mutluluğu kendinde aramak lazım standartlarda diil

sanal aşk

evlilikle sonuçlananları tarafımca görülmüştür,illa yalan olması gerekmiyor demek

heidi

giydiği ayakkabılara özendiren,sağlıktan yanaklarından kan fışkıran dağ fıstığı

aldatan insan

zekası kıt bir insandır istemediği bir birlikteliği devam ettirip aldatıcağına ayrılmayı düşünemeyen mankafanın tekidir

eski sevgiliye edilen beddualar

en büyük beddua size yaşatılan acının ona aynen geri dönmesidir,ne eksik ne fazla