bugün

entry'ler (29)

ilkokuldan ilk aklınıza gelen anı

bahçede top oynuyorduk..abiler geldi bir ara ben tanıyordum onları.o zamanlarda sex dergileri çok ilgi uyandırırdı.arkadaşlar abinin sex dergisi getirdiğini söyledi.hemde amigo. * *

bahçede tuvaletler vardı oraya girdik dergilere bakıyorduk.abiler dergilerin satılık olduğunu söyledi.fiyatı 2 milyon.peh pehh.ben almaya karar verdim elimde sayfalarını karıştırıyordum ki arkadan enseme bi tokat yedim.arkamı döndüğümde türkçe hocama yakalanmıştım.kızgın ama güler yüzlü bir ifadeyle "bu ne aforoz edilen imam" dedi.mahcup bir ifadeyle "dergi hocam" dedim.ver onu bana şerefsiz dedi gönderdi.beni severdi hocamız.o yüzden olmalı bir daha konusunu hiç açmadı.ama hocamız onu ceketinin iç cebine sokup gitmişti dergiye ne oldu meçhul..

bilgi üniversitesi nin yeni akademik kadrosu

yeni akademik kadroya brazzers daki kel adam ın konferans vermesi beklenen oluşumdur.

bilgi üniversitesi nin yeni akademik kadrosu

muhtemel akademik kadro:

rektör: prof.dr. şahin k.

dekan:doç. dr. nuri alço

bölüm başkanı:yrd. doç. coşkun göğen *

finallerin vazgeçilmezleri

finallere çalışmayanlar için şemsiye.

ilk buluşmaya mini etekle gelen kız

vermeyeceksen uğraştırma arayışda olanlara selam etmiştir.

herhangi bir hayvanla cinsel ilişki kurmak

koynunda insan yerine yılan besleyen insanların kurabileceği ilişki türü.

metrobüs

01.01.2011 saat 06.45 de bile oturacak yer bulunamayan ulaşım aracı.

sevgiliyi farklı msn lerden ekleyip sohbet etmek

yeterli oldunluğa ulaşmamış bireylerin yaptığı,güvensizlikten ve sevgi yoksunluğundan kaynaklanan durumdur.

amin maalouf

yalın, açık anlatıma sahip kaliteli yazardır. semerkant kitabı tavsiye edilesidir.

kızılay

ankra nın varoşlaşmaya yüz tutan semti. öyle ki güven park ve civarında serseriler cirit oynamakta, karanfil ve civarında tip tip bakan insanlar kol gezmektedir.

dolmabahçe

istanbul un en nezih semtidir.öyle ki tarihle deniz,kültür-sanatla doğa iç içedir.huzur verir insana.

yüksek sadakat

eurovision da ilk dörtte görmek istediğimiz başarılı grup.*

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

insanlara fazla değer vermeyin.sonra günün birinde tepenize çıkarlar.

uludağ sözlük

aile ortamını bulduğum sözlük. ama biraz yörüngesinden çıkmış hissi var.

en ön sırada oturup sürekli not tutan öğrenci

üniversitedeyse bunlar; birde çan sistemi varsa vay halinizedir.

ayda 80 bin lira yetmiyor

utanç duyulması gereken konu.türkiye de asgari ücretle çalışan milyonlarca insan var ve maası 750 tl.hayatı boyunca çalışsa nelki 80 bin tl si olmayacak.ama arda efendi gerile gerile türkiye şartlarında bunları söylüyor.yazıklar olsun efenim!!

eğitim fakültesi mezunu polisler

türkiye nin utanç duyması gereken konularından birisidir. 300 bin öğretmen açığı varken, öğretmen yerine polis alırsan bu ülkede hiçbir şey daha ileriye gidemez.

biz sette çok eğlendik klişesi

evet efenim bunlardan çok vardır. mikrofonlar uzatıldığında nasıl gidiyor çekimler diye sorulduğunda cevap hep aynıdır.-biz sette çok eğleniyoruz.* arkadaş hiç mi eğlenmeyen olmaz. herkes mi mutlu yani. ne var bu sette anlayamadık gitti!!

yapma demiyorum hobi olarak yine yap

öpme demiyorum yine öp ama hayvan gibi değil hobi yapar gibi.

şekeri çaydan önce koyma karizması

çayın tadını bozan karizmadır. önce çay dökülür sonra şeker atılır.