bugün

gerçek hayatta istendik mi ki sanal alemde istenelim amk.
Sanal alemde istenmemek en azından birileri tarafından fark edildiğinize işarettir. Yoksa benim gibi aylardır burada olmanıza rağmen hala bu kim mk denilebilirsiz.
Sanal alem boş böyle yerlerde umursanmamayı önemsemeyin. Önemli olan gerçek hayatınızı güzel bir şekilde yaşayabilmeniz.
Kopek para birimi olan değil, köpek. hayvan olan.
Seneler önce lisede Sedat diye bir arkadaşım vardı. Harbiden gövdesi bayağı uzun olan bir sosis köpeği sahiplendi. Haliyle ona isim koyacaktık. Köpeğe isim koymadan önce ben ona limuzin köpek diyordum. Sonra piç Sedat dedi ki köpeğin adı Eren olsun. Eren benim adım. Köpek ve Sedat ile aynı ortamda bulunduğumuzda köpeğe limuzin köpek Eren, bana da Eren deniyordu. ismin hikayesi bu. Benim ilk profilimde de Limuzin köpek Eren'e çok benzeyen bir sosis köpek vardı.
Bizim isim konularında birbirimize yaptığımız çok fazla hainlik var. Mesela benim doberman köpeğimin adı Ahmet.
Yine isim konusunda spesifik bir hikaye daha.
Lise 2'de sınıfa gelen biri vardı. Adı Efe. Çocuk bayağı pezevenk bir kişilikti. Ölene dek bekar kalmayı düşünüyordu. Hala bekar. Aramızdaki ilişkiyi
tanımlayacak bir kelime Türkçede yok. Sürekli birbirimize sataşır, lakin arkadaş kalmaya devam ederdik. Pezevenkti ama iyi biriydi. Bir gün yine bekarlığın güzelliklerinden bahsederken, ben dedim ki ulan oğlum olursa adını Efe koyacağım, 20 tane çocuğu olacak. Bu boş bir söz değildi. Çocuk evlat edinirken, isminin Efe olmasına dikkat ettim. Oğlumun adı Efe.