bugün

ülkeye yabancıyı böylesine sokmak köyün saf kızını bu kız çok güzel para lazım deyip kerhaneye satmaya benziyor. ama neyse ki her şeyi besmeleyle tekbirlerle yapıyorlarmış.
ekonomi o kadar iyi ki. enflasyon en az yuzde 100 carşı pazarı her şeyin fiyatının durmadan yukseldiğini anlatmaya gerek var mı. ülkenin soyal dengesinin bozulması hep bu ekonominin çok mükemmel olmasından.
Milletin dinden imandan çıkarmaları.
Köyleri kasaba
Şehirleri köye çevirmeleri.
Milletin zaten zayıf olan ahlakını sıfırlamaları.
Mesela teröristlerin anasını sikip atmak. Ülke sınırları içinde terörist kalmaması. Yetinmeyip sınır ötesinde de tepelerine bomba yağdirmak.
Çaresiz kalan teröristlerin reisin kuklasini ayaklarından asmasi.
Dimi AMK çapulcuları...
zararlar değil faydaları olan hadisedir. 3-5 milyonluk evler para mıdır lan 15 gün öce sakaryadan bi yer sattım bi yere topraktan girdim aldım bittiği an 20 bin kira getirisi olur
(bkz: çözüm süreci). 2015 haziran ayında sona erdi binlerce askerimiz şehit oldu. Hepsi akp'nin güneydoğuda hırtlara verdiği tavizler yüzünden.

(bkz: ergenekon kumpası). 2007 yılında soruşturma başladı ülkede şok etkisi yarattı. Deniz kuvvetleri komutanlığındaki şüpheli ölümler, intiharlar acaba dedirtti. Ama dönemin başbakanı şahsım bu davanın savcısı olduğunu söyledi böylelikle bu kumpasi kuranlara siyasi destek oldu. Ülkenin vatansever generalleri amiralleri hapse atılırken 15 temmuzda etkin rol oynayan fetöcü generaller ve subaylar önemli rütbelere getirildi. Daha hala ordu düzelebilmiş değil (bkz: sarıklı amiral)

(bkz: 12 eylül 2010 anayasa değişikliği referandumu) herkese yutturdular darbeciler yargılanacak cart curt diye bir baktık ki fetöcüler yargıda kritik makamlara getirilmiş.

(bkz: 16 nisan 2017 anayasa değişikliği referandumu). Ülkeye açık ara en büyük zararı veren referandum. Hala acısını çekiyoruz. Başkanlık gelecek şöyle olacak böyle olacak kararlar hızlı alınacak cart curt dediler. Hayır oyu kullanan insanları terörist, kafir, hain ilan ettiler. Sonuçta evet çıktı.

Daha satılan fabrikalar, ülkeyi ekonomik krize götüren adımlar, medyanın tarafsızlığının yok edilmesi, son yıllarda mhp etkisiyle bazı suç örgütü liderlerinin salıverilmesi, sedat peker'in akp yandaşları ve soylu hakkında yaptığı açıklamalar bunların hepsi 20 yıllık bir kokuşmuşluğun bütün versiyonu. Umarım 2023 bu ülke için iyi anlamda bir milat olur.
milletin şans oyunlarına olan umutlarını söndürmesi.
Liyakatsızlık
Pespayelik
Hamaset
Cehalet
Şarlatanlık

Sabaha kadar yazarım da siktir edin

Halklar hak ettiği gibi yönetilir.
Yazılmaya kalkışılsa muhtemelen sayfalar sürer.
Akp'nin en büyük yararı insanları dinsiz yapmak oldu ama zararı buradan uzaya yol olacak seviyede, saymakla bitmez.
Adalet, Ekonomi, Eğitim, Ahlak...

Ülkenin ve vatandaşlarının kimyası yerle bir oldu.