bugün

Aslan erkeği - Koç kadını uyumudur.
aslan erkeği olarak en çok kendimle anlaşabildiğimden aslan-aslan dediğimdir.
ben bir akrep burcu olarak herhalde aslan burcu kadını, yani tesadüf olamaz bu kadarı.

dişi aslanlarım benim.
Balık ve yengeç uyumu,barizdir.
Ben yengecim kim uyuyo bilmiyorum,uyanlar dm*
ikizler'e uyumlu bir burç yok galiba!:)
oğlak ile başak burcu. kendimden biliyorum çünkü.
Kova erkeği-balık kadını.
Aslan erkeğine uyum gösterebilecek cengaver bir burç yoktur herhalde. Üzgünüz kızlar.
Koç burcuyum, akbilimin boş olmasını sevmem.
kova burcuyum ve ben bile kendi burcun kimle uyumlu bulamadım.
yay erkeği- '?' yok moruk.
Koç burcuyum. Uyum ne demek?
ikizler - ikizler

Diğer burçlar ikizler ile anlaşamaz, böylesi daha iyi
terazi-terazi olmayan.
atla eşşek burcu çok iyi uyuşuyor, hatta doğan çocukda katır burcundan çıkıyor.
boğa yengeçe hallenir sonucunda sevgi pıtırcığı bir başak çıkar ortaya.
astroloji konusunda yeterince bilgi sahibi bir boğa kadını olarak;

boğa kadını = yengeç, oğlak ve başak erkeği muazzam uyar diyorum. ha bir de istisnalar dışında yay. boğa-yay uyumu muhteşem oluyor. yeter ki doğru düzgün birine denk gelin. duygu-mantık dengesinin en müthiş hali. ikisinde de birer parça oluyor.

ikizler ve kova hiç kimseyle kolay kolay anlaşamaz. biliyorsunuz zaten, herkes demiş nasıl tipler olduklarını. ama ilginçtir boğa kadını-ikizler erkeği uyumlu olabiliyor. kafa dengi adamlar. ama kadınlarını gırtlaklamak işten değil. nefret ediyorum. kova erkekleri de iyidir ama kadınlarına tilt oluyorum.

koç-yay ve aslan-yay uyar.

yengeç erkeği-balık kadını uyar. ama balık burcu erkekleri kimseyle olmaz. hele boğa burcu kadınından uzak dursun. ne o öyle mıymıymıy! balık erkeğiyle evlensem ya katil olurum ya da o bir köşede oturup zırlar.

akrep-boğa olabilir. çünkü ikisi de sabittir. dün ne diyorsa yarın da aynısını diyeceği için yanar döner işler olmaz. net insanlardır.
yengeç çoğunlukla Tüm burçlarla uyumludur fakat 2 birbirine uyumlu burçtan daha çok arkadaşlık olur bence çünkü zıt kutuplar birbirini çeker. ve akreplere gelince akrepler en zor anlaşılabilicek burçlardan biridir. hırçındır asidir. akreplere dikkat edin ve bulaşmayın.