bugün

entry'ler (105)

atatürkün askerleriyiz diyen kıza annesinden tokat

anadolu anasi olsaymiş, alnından öpmezmiydi şimdi.

allah ın insanı yaratma sebebi

hepimiz adem gibi cennette huzurlu huzurlu yaşıyorduk. Sonra orada işlediğimiz suçlardan dolayı dünyaya yollandik. Burasi bizim hapishanemizden daha çok kendimizi affettirmemiz için verilen fırsat. Öldüğümüzde iyi bir geçmişimiz olursa cennete geri döneceğiz.
(bkz: inanmadan yaşayamazsınız)

tıp okuyanın genel itibariyle mal olması

tıp fakültelerinden genelde doktor çıkar. Sen yarın diare olacak olsan sığınacağın bireylerden bahsediyorsun. Ananı babani oğlunu seve seve hayata döndürmeye calisacak olan bireylerden. Zamani geldiğinde mal dediğin insanlar ellerinde neşterle organlarinda değişiklik yapacak. halbuki onlara saygi duyman yeterli.

(bkz: "doktor olamazsam,doktor düşmanı olurum" diyen olgunlaşmamış sözlük yazarının itirafi)

oğuz atay ın eserleri

Hayatta olmadığı aklıma geldiğinde içime hüzün çöken, Türkiyenin en değerli yazarlarindan. lise son sinifta tutunamayanlara aşık olup,onunla yaşayan biri olarak şimdilerde tehlikeli oyunlar ile kisilik bölünmeleri belirtileri göstermeme rağmen Oğuz Atay'in etkisinden kurtulamayan kısımdanım ve bununla gurur duyuyorum. (bkz: oğuzataycılık)

türkiye de ucuz olan şeyler

Bedava yaşıyoruz, bedava
Hava bedava, bulut bedava
Yağmur çamur bedava
Otomobillerin dışı
Sinemaların kapısı
Camekanlar bedava...

üniversite mezunu olmayan cumhurbaşkanı

bu adam ülkemizdeki üniversite mezunları tarafından seçildi ve destekleniyor. Cumhurbaşkanının o kadar eksiği varken diplomaya takılmayalım bence.

burak isimli erkeklerin genel özellikleri

çoğunlukla erkektirler ve isimleri Burak'tır.

1 60 boyundaki kızın sözlükte takılması

başlığı giren bu dangalaklığıyla sözlükte takılabiliyorsa, kısa boylu bir kızın takılması şaşırılacak bir durum değil.

(bkz: 160 boyundaki kızın sözlükte takılması)
(bkz: bir kızın sözlükte takılması)
(bkz: bir insanın sözlükte takılması)

baklavası olmayan erkek

diyabeti olan kadın için sağlıklı bir seçenektir.

suriyelilere sokaklarda çöp toplatılsın

aslında iyi fikir. böylece işsizlik derdi de kalmaz, hem onlarda para kazanır.

kürt olmanın avantajları

sürekli her yere '' ben kürtüm, daha üstünüm'' gibi yazılar yazıp, akıl seviyesini sergileyip, kendini rezil etmek.

yazarların şu an en çok yapmak istedikleri şey

istenilen, intihar etme isteği geçene kadar uyumak. Yapılan eylem; uludağ sözlükte kavga edecek bir konu aramak.

zorunda kalsanız insan eti yer misiniz

avlamam ama zorunda kalsam yerim, zaten hep merak etmişimdir tadını.

el arabasıyla gübre taşırken komşu kızın görmesi

bir sonraki aşama el sallamadır. Ee gördüyse selam vermeden geçmek olmaz, biz de böyle.

atatürk e tanrı diyen chp li

erdoğan'a ikinci peygamberimiz diyen akpli'den iyidir. adam karınızı istese, peygamberimize canımız feda deyip vereceksiniz.

su içen kızın asıl amacı

annen de, kız kardeşin de kız en iyi onlar bilir.

öpüşen gençlere bile tahammülü olmayan toplum

sokakta karısını, çocuğunu döven, çocuk istismarı yapan, elalemin kızına taciz veya tecavüz eden, hırsızlık yapan adama tahammül göstermekten sokaklara çicek yakıştıramayan toplumdur. Mahalle imamı bu davranışların dine ait olduğunu söyleyerek, onları 'dindar toplum böyle olunur' masalıyla uyutmaktadır.

allah tan korkmuyorum akp den korkuyorum

akp'den korkulacak ne var. başını kapatıp, namaz kılarsın, sözlükte atatürk hakkında saçma hikayeler uydurup, nefret ettiğini söylersin, ha bir de akp'ye oy verirsin olur biter. bir bakmışsın belediye başkanı olmuşsun.
(bkz: geldikleri gibi gidecekler)

sedat peker e en iyi iş adamı ödülü verilmesi

akademisyenlerin kanlarıyla duş alacağı açıklamasından sonra genç neslin ilgisini toplamış olmali. Ee en iyi katil ödülü olmadığından, iş adamı ödülü verildi.

(bkz: gelecek bu gençlerin elindeyse yandık)
(bkz: yeni Türkiye)

nefes alan kızın asıl amacı

nefes vermektir.
(bkz: tıp ki erkeklerin nefes alma amacı gibi)