bugün

almıyorsa da soğumamış olanı yine iş görür.
şüphesiz nefes alsa yeter diyen birini bulmaktır. evet.
kesin kezbandır. Hatta hemen başlık açalım 'nefes alan kezban' diye. Utanmaza bak hem nefes alıyo hem de ben keezban değilim diyor. Türkiye sınırları içinde nefes alan her kız kezbandır.
motordur. kaşardır. iş atıyordur. ima ediyordur. aranıyordur. orospu olma potansiyeli yüksektir. namussuzdur. ama muhakkak ki bişey vardır bulacaksınız inanıyorum.
nefes vermektir. maksat alış-veriş olsun, kızlar alışverişe bayılırlar sonuçta.*
(bkz: üff sana ne be salak)
kendini beğendirmek. net.
kiz bulamayan abazanin dikkatini cekmektir. (bkz: nefes alsın yeter)
neresinden nefes aldığına göre değişir.
(bkz: ağızdan nefes almak)
(bkz: burundan nefes almak)
hayatını devam ettirebilmek. sizde bilirsiniz ki -en azından öyle umuyorum- nefes almadan yaşanılmaz.
nefes alan erkeğin amacıyla aynıdır. Hatta nefes alan travestiyle de aynıdır. Hatta nefes alan kaplumbağayla da aynıdır.
Etrafındaki erkeklerin dikkatini çekmek, popüler olmaya çalışmaktır.
Sana vermek. Baska ne amac olabilir ki.
fotosentez yapmaktır.
oksijen tuketmektir.
yoksa bi insan neden nefes alir?
nefes aldıktan sonra nefes vererek bak istersem neler verebiliyorum alt mesajını vermeye çalışır.
Etrafındaki tüm tomruklara tüm büyük başlara rağmen hayatta kalmak için ihtiyacı olan nefesi almaktır. Çünkü bilir ki bazılarının gözü öyle dönmüştür ki kör topal ne bulursa sadece nefes alsın yeter mantığıyla öküz öküz dolaşmaktadır. Ve bu ülkede bırakın ülke kadınlarını, " ben türk sanmıştım" iğrençliğiyle turist kadınlara tecavüz diye bir şey vardır.
erkekleri sekse davet etmektir.
orospuluk tabisiki. başka nolabilir.
vücudun istem dışı yaptığı bir eylemdir. nasıl nefes alıp verdiğinin farkında değildir. çoğu ağzından alır ama esas marifet burundan alabilmektir.
oksijenli solunum yaparak yaşamsal faaliyetlerine devam etmek ?
Hayatta kalmaktır.
erkeği tahrik etmek ve onları tacize yöneltmektir.

şakirt mode off.
nefes vermektir.
(bkz: survival)