bugün

yalancının anasını sikeyim diye başlıktır.

tıp okuyan çocukların yüzde doksanı maldır. dava acsinlar, 150 avukatimla kanitlamazsam picim.

olm siz neyi buldunuz amk? her 2 kisiden 5 i kanser amk. migren hastalarina ilac yok. alerjilere cözüm yok. verem önlenemez. dis cürüklügü, implant falan.

doktorlugu bizim gibi ayik adamlar yapamaz. bana 7 tane doktor verin, seneye mal varligim 98 milyar dolar olmazsa en adi orospu cocuguyum.

aspirin kutusuna kemostropol yazip doktorlari ikna ederim.
genç moral bozukluğu diyenler akademisi rahatsız.

her sikime moral. peki amcik agizli sen psikolog musun? hayir. ee ananin ami.

doktorlar yavsak. acimiyoruz.
Mal değil de sosyal olarak biraz eksiklerdir. Nerde nasıl davranacaklarını pek bilmezler. Tıp okuyan bir arkadaşım kalabalık bir arkadaş grubuyla takılırken, durduk yere bana 'çok şekersin' demişti. Ulan nasıl utandım. Kıpkırmızı oldum. Milletin içinde denir mi öyle şey kafir kız.
Bir. Kanser tedavileri kanser türüne göre başarı şansı değişiyor. Akciğerse 1 senede ölür, testisse kür şansı vardır. Bunda doktorun yapacağı bir şey yok. Iki Allerjilere gayet güzel çözümler vardır, ilaçlar önleme vs. Üç Verem önleme ve tedavisi konusunda Türkiye dünya birincisidir, dünya çapında olduğumuz nadir alanlardan birisi bu. Dört Dişini çürütme implant olmasın. Doktor üzerine düşeni yapıyor. Beş Tıp fakülteleri toplumun en başarılı yüzde 1lik tabakasından seçilir. Eğer çoğu mal ise bu tespiti yapanın mallık istatistik olasılığını da varsa matematikçilere bırakıyorum.
tıp kazanamayan öğrenci dramı. tamam üzme bu kadar kendini sen akıllısın hemde çok akıllısın ''geçti çocuğum geçti'' diye teselli edilmelidir.
adamlar üniversiteye % 2Lik DiLiMDEN GiRiYORLAR.
yani her yüz kişiden 98'ini geçiyorlar
yine mal oluyorlar.
Her 2 kişiden 5i kanser kısmında ben bıraktım. Önemli bişey yazmış mı?

Tanım: içler acısı tespit.
malvarlığı hiçbir zaman 98 milyar olmayacak çocuk söylemi.

anladınız siz onu.

ekleme: 150 avukatla da kanıtlayamamış diye duyum aldım.
Birilerinin ösymden sonra kuyruk acısı depreşmiş.
Sen tespit yapma ulan ayı.
(bkz: genellemeli başlık açan maldır)
sen burda saçmaladın diye kimse yakınındaki tıp okuyanlardan soğumayacak...
(bkz: genc sünnetciler rahatsiz)

2 hücre bulun amk.

en fazla igne vurup yollarsiniz. siktirmeyin dalaginizi.
haklı ve yerinde bir tespit.
inan senin gibi bir amipe cevap vermek istemezdim ancak tutamıyorum kendimi. Sen yatağında malak gibi yatarken gözünü kör edip emek verip bir şekilde tıp kazanıyorlar. Üniversitede 6 yıl okuyup oldukça zor olan bir sınava hazırlanıyorlar. Ben de tıp okuyorum ama ülkede umut var mı ? Hayır yok. Çünkü ülkenin başında da senin gibi bilime düşman gelişime kapalı andavallar mevcut. Kıymet desen zaten hiç yok. Hasta olduğunda sana bakacak sana yardımcı olacak biri olarak görmektense hizmetkarınız olarak görmek de saçmalığın daniskası. Doktor açığı o kadar fazlayken kendi ülkende nitelikli eleman yetiştirmektense ya da kendi doktorunun şartlarını iyileştirmektense suriyelilere kadro vermeyi seçen bir devlet var. Her şeyi geçtim bilim alanında herhangi bir proje yapacak alt yapı zaten yok. Büyük projeler yapacak malzemeyi laboratuvarı oluşturduktan sonra bir şeyler bekleyin. Ülkede lise öğrencilerinin tübitak projelerine destek veren yok gelmiş konuşuyorsunuz. Bilmediğiniz şeyler hakkında boş yapmayın.
Bu mesleği sevdiği için değilde para için seçen insanlar için başlı başına mallıktır. Sıradan bir doktorun kazanacağı parayı başka mesleklerle elde edebilir daha az çaba ile. Hem bu kadar risk al, hem bu kadar çalış akıl işi değil.
he amk tıp okuyan mal, rap dinleyen mal, bi siz akıllısınız
Tıp okuyan kişi insanı nedensellikle birtakım fizyolojik, psikolojik durumların gerçekleştiği girdisi bilindiği takdirde çıktısı da bilinebilecek olan tahmin edilebilir bir makine gibi görmeye alışmayıp, insanın devingen olan ve lineer çizgide ilerlemeyen bir psişik yönünün olduğunun da bilinciyle mesleğini icra etmeye gönüllü olacaksa eğer, doğru olmayan önermedir.
Herkes mal sen zekisin:)
mallık değil de biraz asosyal ve dışarıdan habersizler. o da çok çalışmaktan devre yakmaktan.
Kıskanç insan söylemi. O mal değil sen tıp okuyacak kadar zeki değilsin.
tıp kazanamamanın burukluğunu satırlara dökmüş,sevgili yazar. Çalış sen de yaparsın ne bu hiddet? Malmış,hasta oldugunda nur inmesini bekle o zaman.
adamlar üniversiteye % 2Lik DiLiMDEN GiRiYORLAR.
yani her yüz kişiden 98'ini geçiyorlar
yine mal oluyorlar.
Müthiş tesbit.
kesinlikle mal. 32 tane tıp öğrencisiyle çalışıyorum yüzde 90 mal kardeşim ya.
ezbere ilerleyen bir bireyden farklı bir şey beklemek de mallık değil midir?
Tantuni ve limon mu ağlıyor diye bir baktım da değilmiş.

Elde edemediğin şeye bok atmak farz sanırım. O zaman hasta olduğunda da gelip tedavi etmesini bekleme o mal kişiliğin. Bak günde bu tarz beyni olmayıp konuşmaya çalışan binbir türlü insanla uğraşılıyor.

Hadi şimdi beyninin yetmediği bölûmde okumak için gittiğin özel üniversitenin taksidini yatır. Boş yapma.