1. 1.
    Bu adam sürekli utancımdan sonuna kadar izleyemediğim haberler yapıyo şimdi de şöförden dayak yemiş.

https://twitter.com/azonc.../1056140943953444864?s=19
    2 ... 221b sakini
  2. 2.
    adamın tipi gerçekten dayaklık. ayrıca dayak yediği yer de etimesgut. benim memleket. normal yani. *
    2 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    ya numara ya da bu arkadaş dayak müptelası. daha önce de servisçi dövmüştü bunu.
    ... ebu zindik
  4. 4.
    hıyar gibi hareket halindeki aracın yolunu keser, hesap sorarsan yersin dayağı işte.

etimesgut'ta yaşanan ve yüzlerde tatlı bir tebessüm bırakan hoş hadise.
    1 ... kinamiyo takao
  5. 5.
    Az bile yapmış. Ben olsam o mikrofonu boğazına sokardım.
    2 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  6. 6.
    gereksiz bir şekilde dayak yemedir, adamın araçtan inmesini engelleyerek onu yumuşatması gerekmektedir. ama o hiç oralı olmadı ve dayak yedi diye düşünüyorum.
    ... kartalbey
  7. 7.
    Türkiye'de güzel şeyler de oluyor dedirtmiştir.
    1 -1 ... petrauskas
  8. 8.
    tam bir hanzoluk örneği.

muhabir yol kesip hesap soruyor. kural ihlallerini denetlemek için polisi var, jandarması var, trafik müfettişi var.

hadi özgür basın, çekim yapmak tamam da adamın önünü kesmenin hiçbir mantıklı açıklaması yok.

diğer öküzün yaptığı daha büyük hanzoluk.
    yahu padişah olsan adamın biri senin elinde telefon, kemeri arkadan bağlamışsın sen nasıl şoförsün dese utanırsın. hiç yoktan telefonu bırakırsın.
    herkeste bir only god can judge me tripleri. açıkça kural ihlali yapıp sana ne kardeşim diyecek kadar, cebir kullanacak kadar öküz olmanın makul bir izahı yok.
    2 ... raduyev
  9. 9.
    orospu çocukluğudur, adamın ne suçu var.
    -1 ... entente cordiale
  10. 10.
    kötü kurgu.
    ... kim oldugumu biliyor musun