bugün

entry'ler (14)

alkolün kadınlar üzerindeki etkisi

geçen yılbaşında bir otelde garson olarak çalışmaya gitmiştim bi kadının sarhoş halini daha doğrusu g*t olduğu halini görünce sevgilime artık sek su bile içirmemeye karar vermiştim.

requiem for a dream

filmi aldığım dükkanda satıcı "dikkat et! psikolojin bozulmasın yigenim" dedikten sonra heyecanla izleyip psikolojimin bozulmasını bekledim ve galiba oldu çok samimi bi filmdi bence AMATEM'de gece gündüz yayınlanmalı!!!

ashton kutcher

"beybi feys" diye tabir edilen ben erkek olduğum halde saç modelini ve filmlerini hayranlıkla izlettiren şahsiyettir.

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

etlilendiğinizi asla belli etmeyin piyasa değerinizi düşürür!

çocukken yapılan salaklıklar

balkondan komşunun iç çamaşırlarına tükürmek şirinleri izledikten sonra 10 dk. iyi olmak.

üniversite öğrencilerinin yiyip içip seks yapması

hakkıdır sende o kadar kitabı yala-yut sende yap!(üniv. hazırlandığım için orluğunu biliyorum)adam 6 ay boyunca paso çalışıyo sonra da karşılığını bacak omuzdayla alması lazım.

selçuk parasayar

yüzünü çok merak ettiğim kişidir. Ayrıca sokak jargonuyla konuştuğu için her b*ku bilir alt edemezsiniz.

serdar gökalp

cem yılmaz'ın esprilerinin çoğunu değiştirip kullanıyo ama gerçekten "cuk" oturtuyo kızlar yavşadığı zaman hemen yayından alıyo bide best fm'in çektiği bütün illeri 24 saniyede sayabilen cine5'te program yapmaya başlayınca da eski gizemi kalmayan başarılı bir radyocudur.

rakı içenlere tavsiyeler

kuş sever gibi içmezseniz gecenin sonunda klozete kafanızı sokup işaret parmağınızı ağzınıza sokup çıkarmanızla kendinizden iğrenmenize sebep olabilir.

yılbaşı gecesi kırmızı iç çamaşırı giyme mallığı

batıya özenmenin yuh! dedirten yanlarından biri daha bide bazı sazanlarca uğurlu geçtiği rivayet ediliyor.

rüyada özlediğin birini görmek

bazen rüyanda bile görememekle aynı hissiyatı verir.

kalite görüneyim derken ucuzlayan türk kızı

son zamanlarda sıkça gördüğüm "nixe" ayakkabılar giyip çin malı telefon kullanırlar ve yeri geldiği zaman carmen electra'dan bile daha havalı yürüyebilen türk kızı'dır.

kalite görüneyim derken ucuzlayan türk kızı

son zamanlarda sıkça gördüğüm "nixe" ayakkabılar giyip çin malı telefon kullanırlar ve yeri geldiği zaman carmen electra'dan bile daha havalı yürüyebilen türk kızı'dır.

laklak show

mutlu:ya geçenlerde bir adam gördüm sevgilisine doğru sekerek geliyodu
muammer:zaten bu devirde seken yaranıyo repliğiyle kahkahama sebep olan tatlı şahıslar.