bugün

entry'ler (172)

ulu sözlükteki maximum kız sayısı

niceliği değil niteliği önemlidir yada tam tersi bilemedim şimdi.

sözlük yazarlarının itirafları

Dün geceden beri arayacak diye uyumuyorum yanımda telefon bekliyorum. Al bak saat 6.30 olmuş. Sorunluyum amk

ben bu yazıyı sana yazdım

Çok sinirliyim. birisini hem sevip hem nefret etmek çok zor. ilk ve tek kez sevdim ergen değilim ne hissettiğimi biliyorum. tarif edemediğim bir acı var içimde. dertleşicek kimsemde kalmadı artık. benim için yolun sonu senin için bir başlangıç biliyorum. keşke sevebilseydin beni.

tanrıya en çok sorulmak istenen soru

Beni tipimle mi sınıyorsun?

galatasaray vs fenerbahçe

şimdi fenerli arkadaşlara bir önerim var. Biz kendimizin iyi olduğunu düşünürüz siz de kendinizin. bu olaya tarafsız bakabilecek dünya genelinde ki insanlara bi soralım kim daha büyük yer mi ? Soramayız da hani bi düşünün sizce ne derler ?

iki kişiyi birden idare etmek

Kızların bu konuda çok daha başarılı olduğuna katıldığım durum. ben bir kere denedim bunu ama elime yüzüme bulaştırdım ki zaten çapkın biri hiç olmadım. ben denemeye çalışırken karşıdakinin bunu bana hiç hissettirmeden başarmış olduğunu ise çok ama çok geç anladım.

(bkz: ava giderken avlanmak)

uyuyamama nedenleri

En son ne zaman 12 den önce yattığımı hatırlayamayan biri olarak benim nedenim alışkanlık sanırım.

sözlük yazarlarının itirafları

bir kere ses çıkartmadığınızda hep öyle gidiyor. alışıyor karşıdaki sanırım nasıl olsa bu ses çıkartmıyor diye. çekip gitmem lazım belki de ama karşımda ki benim kadar gurursuz değil işte. Ben bir çekip gidersem dön diye yalvarmaz eminim. ama o her gidşinde ben köpek gibi yalvarıyorum geri dön diye. kısacası ne güvenim kaldı ne de kendime olan saygım .

eşcinsel evlilikleri serbest bırakılmalıdır

Aslında olayın arka planına bakarsak sorun hep yasaklamaktan çıkıyor. O yüzden bence ilk önce yasaklamaları bırakmalıyız. her şeyi sınırlayan ,yasaklayan , engel koyan zihniyetten kurtulmalıyız. insanları tek bir düzende isteyen sisteme karşı çıkmalıyız. protesto etme suç cevabını sandıkta verirsin , içkini gece 10 dan önce iç , maç mı izlemek istiyosun lig tv al onu da alamıosan d smart al , internette sadece izin verdiğimiz sitelere gir gibi insanı hizaya sokmak için konulmuş o kadar saçma kurallar var ki nese.

babanın baba olduğu anlar

'Oğlum elin karısını alınca bizi unutmucan dimi' dediği andır.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

Sevdiğiniz bir müziği açıp , ışıkları söndürüp akabinde camdan dışarıya bakarak aynı zamanda sigaranızla şarkıya eşlik etmektir. durun bi yapıyım canım çekti

trende zorbalık yapan kızı döven kız

Metroda bir asyalı kızımız sarışın bir kıza sataşır. Olayı gören zenci kızımız olaya müdail olur ve zorbalık yapan kıza haddini bildirir.

http://www.youtube.com/watch?v=TCXLi6zsuKQ

Not : ismi lazım olamayan bir platformda görünüp buraya eklenmiştir.

türkiye eskiden daha garipmiş dedirten 24 haber

Karakter sınırlamasına takılmasından ötürü başlık böyle oldu. Doğrusu 'Türkiye eskiden daha garipmiş dedirten 24 gazete haberi olacaktı' neyse benim favorim 5 ve 6. haberler oldu. Garip bir ülkeyiz cidden.

http://onedio.com/haber/t...n-24-gazete-haberi-231713

adolf hitleri almanların içten içe sevmesi

Görünce aklıma geldi Türkiye den 2 erasmus öğrencisi polonya da nazi selamı verdikleri için tutuklanmıştı. Demek ki türklerden de içten içe seven var.

ilgili Haber

http://www4.cnnturk.com/2...urklere.gozalti/733620.0/

10 dakikalık şarkı

Bir de 10 dakika olup sıkınılmayan şarkılar vardır ya gariptir.

David Gilmour - High hopes .

sigara yaktıran şarkılar

the white stripes - jolene.

ben bu yazıyı 16 yaşındaki halime yazdım

Nerden içtin o zıkkımı beni de mi düşünmedin hiç hem yakışıyor mu o senin eline hiç ha? Bak kız arkadaşın bile sigara içiyorsun diye acıyor sana.Arkadaşlar geçici demişti ailen niye dinlemedin onları? Dün senin için zor bir gündü hangisi yanındaydı söylesene? Yapma böyle sonun hiç iyi değil.

rock müzik dinlemeyen tip

eric claptonu bile bilmeyen gençler var hala.

estonya milli marşı

amma uzunmuş arkadaş bitmedi gitti.

yazarların hayatlarında ilk gittikleri maç

galatasaray - trabzon .