bugün

entry'ler (16)

yılışık erkeğin aşırı yakışıklı arkadaşı

demek yılışık çocuk hedefe giden yolda bir durak olacak, bu şekilde çok arkadaşımı kaybettim bak gidip yılışık çocuğa aşık olayım deme sakın.

hayat kalitesini yükselten alışkanlıklar

geçmişi düşünüp şizofrene bağlamadan, geleceği düşünüp kaygılanmadan anı yaşamak.

başı açık kadının özellikleri

kapalı olup da kocasını aldatan bir kadın duymadım diyen arkadaş umarım troll yapıyorsundur. aldatan kadın kapalı veya açık diye sınıflandırılmaz, karakter yoksunu bir insanın açıksa zihni, tüm bedenini kapatsan neye yarar. istersen kilit vur, vura vura kırar o kilidi...

35 yaşında evlenmek

28 ile 35 arası tam evlenme yaşı diye düşünüyorum. genel anlamda bir çok insan bu yaşlarda yeterli olgunluğa ve bir çok tecrübeye sahip oluyor. istisnalar olmuyor mu? evet oluyor ama genelden bahsediyorum.

penaltıbahçe

bir beşiktaş taraftarı olarak tüm samimiyetimle söylüyorum, dün gece kendilerine verilen ikinci penaltıyı bu ligte hiç bir takıma vermezler.
maç genelinde çok iyi oynadılar ve direklerde patlayan topları belki şanssızlığa yorumlanabilir ama kaçırdıkları ilk penaltıyla birlikte 5-6 tane gol atabilirlerdi.

sözlüğün en yakışıklı erkeğine pizza yapmak

yazar olamadığım için kaçırdığım pizzanın ta kendisidir.

6 kasım 2021 beşiktaş trabzonspor maçı

maçın favorisi hamsi spor olmasına rağmen 6s maçında ki gibi istatistikleri deviren bir kartal izleyeceğiz gibi hissediyorum. beşiktaş 3-2 kazanır ama çok gollü maç olmazsa 2-1 beşiktaş alacaktır.

en çok neyi özlüyorsunuz

en çok özlediğim şeylerden birisi cuma günü akşamından tatile geçiş psikolojisi. 8 yıldır özel sektörde haftanın 6 günü çalışıyorum yemin ederim cuma gününden tatile girmeyi neredeyse her hafta özlüyorum.
birde kış günlerinde bol yağan karı özlüyorum, belki 2013 yılından beri kar görmedim.
nereden esti bilmiyorum ama şöyle güzel bir kar yağsa keşke.

jahrein in tehdit edilmesi

kesinlikle twitch bit scam olaylarına ilişkin yapılan bir tehdit, tüm bildiklerini televizyonda anlatacaktı sanırım.

hiç vaktim yok diyen tip

herkese aynı cevabı veriyorsa muhtemelen yalnızlığı seven bir insandır, belli başlı kişilere bu cevabı veriyorsa o kişilere zaman ayırmak istemiyordur.

arap kadinlarinin seksten baska bir ise yaramamasi

siyasal islam ile yönetilen bir çok arap ülkesinde kadınların çalışması yasaktır, hatta kadınları çok fazla insan yerine koymazlar. petrol rezervleri sayesinde ülkedeki çalışma saatleri bir çok ülkeye kıyasla daha azdır. bu sebeple arap erkekleri günün bir çok saatini boş geçirdiği için seks hayatları oldukça yoğun geçer, çünkü kadınların ev işleri haricinde başka bir işleri yoktur ve günlük işler içinde çok fazla enerji harcadıklarını düşünmüyorum. bu fazla enerji bir yerde patlayacak ve o da genelde yatak odası oluyor sanırım.

ekran kartı fiyatları

coin madenciliği sebebiyle yoğun talep gören ürünlerin absürt şekilde pahalanması.

baldız ile seks yapmak

baldızla yapılan zina nikahı düşürmez demişlerdi sanırım.
yanlış anlaşılma olmasın zina her şekilde zinadır.
ensest bir ilişki şeklidir.

hiçbir erkeği kendimle ödüllendiremem

kendisini bir nesne olarak betimleyen kişi beyanı.
yüzeysel olarak bakıldığında hoş bir söz gibi fakat derinlerinde büyük bir yalnızlık yatıyor.

tarım kredi kooperatifi marketleri

devlet tarafından kurulduğu düşünülür, fakat tarım kredi kooperatifleri t. c. ziraat bankası bünyesinde faaliyet gösterirken 1977 yılında merkez birliğinin kurulmasıyla bağımsız bir çiftçi kuruluşu olmuştur. bahsi geçen marketler ise tarım kredi kooperatiflerinin iştirakidir. yani kooperatif market adıyla faaliyete geçen bu marketler bilinenin aksine devletin kurmuş olduğu değil, tarım kredi kooperatifleri merkez birliği genel müdürlüğü'ne bağlı kurulmuş olan özel marketlerdir.
fiyatlarının yüksek olmasının sebebini ise ürünlerinin doğal ve organik olmasına bağlıyorlar.

siyah giyinmek

bir süre sonra bağımlılık yapan giyinme şeklidir. dolabı simsiyah kıyafetlerle doldurduğunuz zaman hazırlanmanız en fazla 5 dakika sürecektir. tonlarına dikkat etmeniz gerekir, abartırsanız komik görünebilirsiniz.
zarif gösterir.