bugün

entry'ler (38)

sabah ereksiyonu

gece hatalarını temize çekmek için fırsattır.

üniversitenin son yılı

çok esnektir, ne kadar çekersen o kadar uzar.

üniversitenin son yılı

çok esnektir, ne kadar çekersen o kadar uzar.

sevdiğin için neyden vazgecersin

çünkü ney rakip sevmez, bir tek onu öp ister.

evrene ne gönderirsen sana o gelir

evren'e insanlığa karşı işlenen suçlar maddesinden nefretimi gönderdim, öylece bekliyorum acep o bana ne gönderecek diye.

eski sevgilinin düğününe gitmek

eski sevgilinin, ne kadar eski ve ne kadar sevgili olduğuna bağlıdır.

take the cartoon and put in your appropriate place

egemen bağış'ın türk dış siyasetine büyük katkısı... hollandalı politikacıya "al o karikatürü, ...ne sok" diyorsa, bu kadar sertleşme ve bayağılaşma ihtiyacı içindeyse, iktidar çok kötü bir biçimde köşeye sıkışmış demektir.

regl olduğunu saklayan kız

yarın "hamileyim" demek için gerekli lojistiği sağlıyordur.

beliz güçbilmez

Kadir Has'ta oyun yazarlığı üzerine ders vermekte olduğunu öğrendiğim, Sevim Burak üzerine konuşmasını ağzım açık dinlediğim, "bir hoca hem bu kadar güzel, hem akıllı, hem yaratıcı olur mu yarab?" diye oturduğum yerde dellendiğim, her bölüme nasip olası tiyatro insanı.

yayın süresini aşmamaya gayret eden sunucu stresi

lafları gelen konukların ağzına tıkarak "hı hı tabii tabii anlıyoruz.. aman ne zeka" tadında programları bitiren sunucunun yaşadığı özel bir mesleki stres.

kenan evren

insanda durduk yerde küfür etme isteği uyandıran, resim sanatından usandıran, insanı insanlığından utandıran yargılamayıp beslediklerimizden.

uyku sarhoşluğuyla yapılan saçma işler

uyku sersemliği yerine "uyku sarhoşluğu" diye başlık açmak

yaran anne sözleri

-içme oğlum şu zıkkımı..
- anne geçen ay bıraktım ya sigarayı ben.
-olsun içme
-...

tuvaletini yaparken çalınması istenen şarkı

rain, rain, go away go away...

son bir kez

oyunevinin 2010 sezonu oyunudur. bejan matur, aslı erdoğan, beliz güçbilmez, murat uyurkulak, samil yılmaz, ümit kıvanç yazmıştır. bir takım tanınmadık insanlarla, ki artık tanısak fena olmaz- birlikte mahir günşıray yönetmiştir. çok ama çok etkileyici bir oyun olduğundan herkesin görmesi tavsiye edilmektedir. özellikle pislik babasını manyakça cinayetlerle öldürmeyi hayal eden kızın hikayesi ile toplu tecavüze uğrayıp da hamile kalan bir kızın hikayesinin anlatıldığı iki bölüm bayağı uçmuş kanımızca.

tiyatro oyunevi

2010-2011 sezonu oyunları son bir kez. bir dünya yazar bir dünya yönetmen bir dünya oyuncu... sonuç; bir dünya tiyatro.

kızların hoşlanma belirtileri

yanınızda başkasına sarkması, ki buradan anladım ki bütün kadınlar hasta bana.

hey that s no way to say goodbye

"hey anam böyle de gidilmez ki" mealinde şarkı sözünün olası ikinci dizesi... "bir helalleşir insan önce..."

allahım sana geliyorum

- "allahım sana geliyorum...içim ürperiyor... ya evde yoksan.."

allahım sana geliyorum

ötedünya inancının belirgin göstergesidir.