bugün

entry'ler (20)

kani akman kışlası

istanbul/Hadımköy de bulunan içinde hava savunma taburu ve füze bataryalarını bulunduran kışladır. ayrıca an itibari ile 361.kısa dönem askerlik görevimi de yaptığım kışladır.

bursa kürtler buluşuyor zirvesi

bursayı bol martılı bir gün bekliyor.

gökbörü türkçüler derneği

tanrı türke yar olsun hakedene hak ettiğini vermek lazım kanınıza sağlık andam.

ismini ilk defa duyduğum türkçü dernektir.

umarım türkçülük bayrağını en yükseklerde dalgalandirirsiniz.

aynı olayda ülkücü ve solcu öğrenci tepkisi

ülkemiz solcuları ne yazıkki daha olgunlaşma evresinde bile değiller. ülkücüler ve ülkü ocaklari hic yerinde saymadan hep üstüne koyarak ilerledi ve doğru politikalar ile haklı ideolojisini türk gençliğine aktarmaya başarabildi.sizinde cevrenizde varmıdır bilmem ama ailesinden ekonomik gücü olan genç kızlar icin popülerlik fikirden daha önemlidir. che gibi deniz gezmiş gibi fikirlerini tartışabileceğimiz lakin karizmatik olduklari tartışmasız kisilerin karizmasindan etkilenip sol gruplara dahil oluyorlar
(kürt kizlari bu katagoriye katmıyorum) bizim embesil türk gençliği ise bu kızlarin verebilitesinin yüksek olduğunun farkındaligindan dolayi bu gruplarda ahkam keser lakin yas kemale erdiğinde 25-27 yas aralığına geldiğinde milliyetçiliğin önemini anlar ve çark eder. sol ideoloji kandan beslenmistir dolayısı ile eylem planlarıda hep kan ve şiddet içerir.

kürtlerin başkenti istanbul dur

denizlinin başkentide istanbuldur. kürtler iyice zıvanadan çıktı artık nefretim acıma duygusuna dönmek üzere.
anadolum her zerresi türke aittir. diyarbakır da van da bitlis de tunceli de hakkaride. yediğiniz kaba pislemeyi bırakın artik

regl oldum oley

sevgilerimizin mujde olarak verdiği güzide bir ünlem cümlesidir.

sözlük yazarlarından aforizmalar

En büyük adaletsizlik herkese eşit davranmaktır.

canim sikiliyor diye mesaj atan kız

uyudun mu diye mesaj atan erkeğin ekürisidir.

zerre pisman degilim

türkçü yazar. hoşgeldim ben diyor selam ve sevgi ile kandaşlarımı selamlıyorum. bir zamanlari 8. nesil yazari (bkz: camasikisanfokyavrusu) nun da ta kendisidir.

fenerbahçe

Türkiye Cumhuriyeti'nin en Saygın kulübüdür. futbol tarihi başarılarla dolu olan kıskananı bol olan ve son olarak diğer onyedi takımın kocasıdır.

eksi oy

demokrasinin güzelliği olan vicdani hür, fikri hür, sevdası hür insanların tercihini olumsuz olarak kullandığını gösteren oydur.

sözlük yazarlarının itirafları

camasikisanfokyavrusu benim. şifremi ve e posta adresimi unuttuğumdan dolayı yıllar sonra tekrar caylak olarak sıfırdan başlamaya karar verdim.

sözlük yazarı olarabilmek için çaylakken entry kasılan itiraflardir.

zeytinli rock fest 2016

Zeytinli de yapılacak olan rock festivalidir.

yalnızlığa en çok yakışan şeyler

kitap ve kahvedir. yanlızlık sadece kitap ve kahvedir.

neşet ertaş dinleyen kız

aynı zamanda rakıda içmesi muhtemel kızdır. candır canandır yardır.

türkçülük

umarsızca fasist damgası yiyebileceğiniz ideolojidir. Türkçülük başka ırkları kötülemek yada düşmanlık etmek değildir. Türkçülük Türk ırkına olan sonsuz sevgidir.

kuvayi milliye ruhuna sahip il ve ilçeler

bir kere kesinlikle fethiye dir. Bit tatil ilçesi olmasına rağmen "yas" ilan edip bütün eğlence mekanlarını kapatmistir. Bu güzel ülkemin kivayi milliye ruhuna sahip sadece bir ilçesi...

camasikisanfokyavrusu

sözlüğe yeni nicki ve yeni yüzüyle dahil olan eskimis yazar.

kürtlere vatan önerisi

anadolunun en zayıf dönemlerine bile 50 çadırı olan türk ailelerinin beylik kurduğu dönemlerde bile devlet kuramayan bu ırka hazır işlenmiş toprak versen bile yağma yapar. sirf bu sebeple bile öneride bulunamayacağımi beyan ederim su şebekesine kisirlastirici ilac atılması taraftariyim. mezarlıklar anadoluyu yurt edinmek isteyen hainlerle dolu...

camasikisanfokyavrusu

yıllar yıllar sonra sözlüğe geri dönen yazar ama farklı bir isim ve yeni yüzüyle hoşgeldim ben.