bugün

hoşgelmiş 8. nesil yazar.
(bkz: ben buldum ben buldum)
hoşgelmiş yazardır. melaba lan. *
bence doğumunda da c sizine sıkışmış hehey.. hafif hasarlı yaşam. yazık.
çok şirin, biraz da trajik bir nicke sahip olan yazar. hoşgelmiş.
(#10997074) söylenenleri nasıl anladığını merak ettiğim yazar.

içimizdeki irlandalılar suçludur arkadaşım bunu evirip çevirip farklı yorumlamakta sizin gibilere mahsus olsa gerek.
(bkz: tırt)
"cam ne gezer la kuzey atlantik'te" şeklinde serzenişte bulunma isteği doğuran yazar nicki. ilginç.
(bkz: liseli)
(#11306863)
faşist.
(#11367547) an itibariyle izdivaç teklifini kabul ettiğim ferrarisiyle bana dünyayı dolaştıracak sözlük yazarı .
#11560365 numaralı entry'siyle kendisinin aklının neresinde olduğunu açıklayan yazar. teşekkürlerimi sunarım...

(bkz: fotosentez yapan insanlar)
nickini okuyunca çok sevimli bir hayal kurmama sebep olan yazardır. hoşgelmiştir aramıza.
nick altı kirletmeyi bile beceremeyen yazar. gerçi entry kodunu link içerisinde vermeyi de beceremiyor. Hadi kirlet beni bebeğim... uuu beybi.

(#12485745)
akıllara müjde ar' ın iffet filmini getiren foktur. zira yavrudur, nasıl kıydınız ulen!!
(#14763008) eyvallah dedirtmiştir.
(#15161873) araştırmacı yazar.
(#15299405)

--spoiler--
CAS davalarında, UEFA haksız ise mutlaka anlaşma yoluna gidilir. CAS tarihinde UEFA'nın kaybettiği dava yoktur
--spoiler--

hah işte, olay budur dedğim entry i girmiş olan yazardır. paylaşın, paylaştırın.
yokluğu hissedilen gönüldaş, yazar. kısa zamanda sözlüğe dönmesini bekliyoruz.
yıllar yıllar sonra sözlüğe geri dönen yazar ama farklı bir isim ve yeni yüzüyle hoşgeldim ben.
sözlüğe yeni nicki ve yeni yüzüyle dahil olan eskimis yazar.