bugün

entry'ler (14)

amnesia the dark descent

en son askerdeyken çarşı izninde nosferatu oynadığımda bu kadar gerildiğimi hatırlıyorum. Hem de ne gerilme! yarım saat/1 saatlik oyunun ardından gözlerim karardı birden kulaklığı filan çıkardım. asker asker kafamdan çıkmadı kaç gün. ama amnesia bambaşka bişeymiş amk. açık söylüyorum bir kaç kez yeltendiysem de gece karanlık odada, kapılar kapalı, kulaklık takılı oynamaya götüm yemedi. gündüz oynayabildim oyunu swh. bir de sennheiser ses yalıtımı yüksek kulaklık almışım ki oyunlar için.. onu bile takmadım, hoparlörden oynadım kimi zaman.

lütfen beni silin

http://goo.gl/GDma2k

ışid bayrağını yak kampanyası

http://goo.gl/5zwLOQ

Provakasyon, manipülasyon maalesef bu boyuta ulaştı. Tevhid bayrağını kullanan şerefsiz cehennem köpeklerinin herhangi bir inançla alakalarının olmadığını, din ve mezhep adı altında savaş başlatma maksatlı hedef göstermelerini görebilenlere selam olsun. Bunu göremeyenlere de derim ki, (korkarım ki) ice bucket furyası gibi bir 'terör örgütü bayrağı yakma' adı altında ışid bayrağı yakma furyası başlayacak. Unutmayın! O bayrakta La ilahe illallah yazıyor. Müslüman olun veya olmayın, hiç bir dinin sembolüne, yakmayı geçtim; hakaret etmeyi düşünmek insanlığa aykırıdır. Böyle bir furya başlamadan önce lütfen insanları uyarın. Çünkü kalabalığın aklı yoktur.

genç ne pis bir şey

Genç ne pis bişey lan.

Akbilden dınınııt! dınınııt! diye boş sesi gelince mahzun içli anadolu çocuğu, kafayı cama dayayınca hugh grant oluyo lavuk. Sorsan sivas'lı. Öteki bıy bıy bıy cep telefonuyla bol 'abi yeaa' lı mesaj atıyo sap arkadaşına metrobüs çok kalabalık diye. Kendi arielin yumoşu, diğer herkes cevat kurtuluş. Bi başkası ekmek çıkar umuduyla kitap okuyo (gerçekten okuyanları tenzih ederim, sözüm etrafı kesecem diye pazartekke'den yenibosna'ya aynı sayfayı okuyanlara), diğeri coşkulu insanım ben tadında sağla solla hiç ilgilenmeden müzik dinliyo bi kasılmalar filan..

Boşuna değil yüce mevlam ahrette 33 yaşında diriltecek insanları.
Genç çekilmiyor be..

kürtlere edilen nefredin sebebi

ilginç olmaya çalışan her gelişmiş ergenin bir şeylere atar yapma hevesinin sonuçlarından biridir.

berkeley üniversitesi çıplak öğrenciler koşusu

nüdizmin esir aldığı bünyeyin sabır sınırlarını zorlayan videoya sahip koşudur.

18 yaşı doldurup hiç sevişmemiş kızın yaşama amacı

ne yazıktır ki günümüzde aşağılanmaya layık görülen kızın, bazıları tarafından (sikleri elinde kaldığı için) sitem edilmesinde bir beis görülmeyen yaşam amacıdır.

sesi akla seks getiren şarkıcılar

leonard cohen, mario frangoulis, Lidia Buble.

yazarların geri çevirdiği en büyük teklif

arkadaş: 10 lira ver de şu altılı kuponunu ortak oynayalım.
ben: sktret.

spiderman izleyp evdeki örümceği öldürtmeyen nesil

404 not found error.

(bu satırda diyecek bir şeyim yok, maksat çaylakken doldurulması gereken minimum 40 karakteri doldurmak, 2 üst satırla oyalanın şimdilik)

amerika da kuran yırtarken taş olan dev kadın

çok komikmiş kardeş!

tanım: komik değil.

ayrıca: 40 karakter dolsun.

elmalılı hamdi yazır vs şeftalili ice tea

başlığın 'elmalılı hamdi yazır vs şeftalilili ice tea' olması durumunda bir mana içereceğinden an itibarıyla overrated olmuş bir başlıktır.

tanım: az gelişmiş ergenlerin internetle tanışmalarından tiksinti duydurtan, zerre-i miskal komik olmayan versusdur.

kazanız mübarek olsun

şükür ki hiç bir zaman muhatap olmadığım bir temennidir. bu arada çaylaklığın giderilmesi maksatlı minimum 40 entry girme zorunluluğu şartı koşan sözlük yönetimine selam ederim.

tatil çantasında olması gerekenler

benim için yedek çamaşır, şarj aleti, güneş gözlüğü ve el feneridir.