bugün

kızların görünmeyen yüzleridir her erkeğin bilmesi gerekir. bir kız sevgilsinde bir hobisi olsun, spor yapsın, parası olsun , kültürlü olsun ,tiyatroya gitsin espirili olsun dertsiz olsun, yakışıklı olsun,koruyucu ve kollayıcı olsun,sözünün eri olsun ,mert olsun vs vs ki bunların hepsini beklerler ve bunların hepsini ve ya %90 sunabilen hemcinslerim vardır ama bunun karşılığında yani bu beklentiler karşılığında size sunulan şey otobüste hızlı mesaj yazmak (çat çat çat çıt çıt çıt tık tık tık ) sonra msn de hızlı yazmak (klikita klikita) aşk-ı memnu ve ezel vs gibi dizileri izlemek,eve kapanmak,mutlu olduğunda kedi videosu paylaşmak,sevgilisi ile pizzacıya gitmeyi sosyal faaliyet sanmak, tiyatro ya gidelm aşkım yhaa deyip 10.dakikada saate bakmak , salakça bir şeyin 3 gün tribini atmak vs işte kızlara dair bilinmesi gereken en büyük gerçek budur sizin ona sunduklarınız yanında size sunduğu tek şey boş şeyledir oysa bir erkek sunduklarına bakın hea kızlara yaklaşacak ol alınacak cevap çok yoğunumdur aslında bi işi de yoktur söyliyim en fazla salça patatesle filan bir yemek dener evde filan kek yapar yoğun olmak haylleri ama bir türlü olamıyorlar . bu kızlar iki kılıfta görünür aşkım seni seviyorum güven sorunu aştık diyebilir. sadece güzel olabilir. ben evlenmeyi hiç düşünmüyorum iyebilir ki kesinlikle yalandır. bunlar benim bildiklerim ekleyecek olanlar buyursunlar...
(bkz: kızlar hakkında hiçbir şey bilmemek)
(bkz: başlık ve nick uyumu)

sonra entrynin nicke uyumu... sonra nickin üsluba uyumu... sonra hepsinin üsluba uyumu.

edit: kızlarla pek alakası olmayan gerçeklerdir. çünkü "kızlar" veya "erkekler" diyerek başladığımız her söz belli oranda genellemeye kaçtığı için bizleri yanıltır. bu da genellemedir. bu da yanıltır.
onlarda sıçıyor. hayatlarında hiç ıkınmadan sıçmamış gibi yapmalarına inanmamak lazım.**
onlar da insandır; duyguları, sevdaları, hayalleri vardır. bu özelliklerini bilerek onlara yaklaşın, kendi zevkiniz için onların dünyasını zindan etmeyin.
iyi kızlar cennete, kötü kızlar her yere giderler. fakat çıtır kızların nereye gittiğine dair bir bulgu yoktur.
%99.98 i zeka özürlüdür.
(bkz: çizme giyen bir kadının daha kadın olduğu gerçegi)
insanlardır sonuçta yani erkeklerden çokta farkları yoktur. biraz empati yapınca anlarsın ama anlamamak her zaman biz erkeklerin işine gelir. nasıl ki biz kaşar kızları hanım hanımcık kızlara göre daha fazla beğeniyorsak onlarda piç, serseri veya dallama (ne dersen) tipleri daha çok beğenecektir.
(bkz: tek marifeti hızlı mesaj yazmak olan kız)
kızlar suçlu da olsa bir şekilde üste çıkmayı bilirler.
erkeğin gözyaşına dayanamayacağını bilip zorda kalınca bunu kullanırlar.
yalan söyleme konusunda profesyoneldirler.
haksız olduğunu kabul ettiği durumda bile öyle söyler ki bunu allah benim belamı versin niye söyledim dersin.
kızlar fazla ilgiden hoşlanmazlar.
çoğunlukla küçük jestler kızlar için çok önemlidir. iki günde bir küçük hediyeler vermek ya da sürprizler ayarlamak yılda bi kez 10 karatlık pırlanta yüzük almaktan daha değerli olur onlar için. (belki kendileri de farkında değillerdir bu durumun)
her zaman çok iyi davranmak da ters tepebilir bu sebeple aşkı da kavgayıda dozunda yaşamak gerekir. (g.tünü de kaldırmamalı yani)
-modaya düşkün olduğunu söyleyen bir kızın sevgili bihter karakterimizin kıyafetlerine bakıp modayı takip etmesi gerçeği.
-bazılarının gerçekten futboldan anlaması ve keyifle izlemesi gerçeği.
-bir erkeği uzaktan etkilemek için ortamda bir espri yapıldığında erkeğe doğru bakarak gülme gerçeği.
-surat beş karış yerde, burun on karış yukarıda şeklinde davranarak gizemli olduğunu sanma gerçeği.
-yemek yapabildiği halde " ay ben hiç anlamam yemekten " diyerek ortamda şirinlik yapmış olduğunu sanma gerçeği.
-bazılarının çok sevdiği halde belli etmemesi değil belli edememesi gerçeği*
-bazılarının ise ancak karşıdakine karşı güveni katmerlenerek artığında sevgisini belli edebiliyor olma gerçeği.
yoğunum diyorsa bil ki seninle görüşmek istemiyordur. ne yoğun olucak dizi izlemekten başka .
"bi randevu defterime bakmam lazım" diyorsa yapacak bir işi yoktur, ısrarcı olabilirsiniz.
mesajlarınıza cevap vermiyorsa sizinle ilgilenmiyordur; mesajlarınıza sorularla karşılık verip konuyu uzatmaya çalışıyorsa sizden bal gibi hoşlanıyordur.
kız zaman istiyorsa yedekte başkası vardır.
eğer ayrılmak istiyorsa bağlasan durmaz.
nadiren makyajsız hali güzel olana rastlanır. gece bi başkayken sabah olunca bi değişik birisyle karşi karşiyaysan çok şaşırma derim ben. bi kalem bile nelere kadir. bırak senden erken uyansın, makyajını ve saçlarını yapsın.
her zaman, ne bilirsen ne öğrenirsen öğren, yarım kalacak gerçeklerdir.
görüsemiyoruz özledim seni cümlesini diyorsa bunun anlamı "valla hiç aklıma gelmiyorsun napayım"dır.

yoğunum diyorsa senden daha önemli islerim var ve senden daha önemli kişilerle görüsüyorum demektir

seni seviyorum diyorsa yakaladığım ilk falsonda ağzına s.çıcam haberin olsun demektir.

ilişkiye ara verelim diyorsa seni sevmiyorum başkası var hem de uzun süredir demektir.

benimle yeterince ilgilenmiyorsun diyorsa öteki sevgililerim benimle çok ilgilendi sen niye ilgilenmiyorsun beni sevmiyor musun demektir.

değişmeni istiyorum diyorsa hayalimde bi erkek var ama bulamadım napacaz seni ona modifiye etmem lazım demektir.
belli periyotlarla saçmalama, alınganlık düzeyini maksimum seviyeye çıkarma, olmadık şeylere kızma ve kavga çıkarma davranılarında bulunabilirler. * hoş görmek lazım, sabretmek lazım. sonuna kadar dayanan ödülü kazanır.
"bana neden beni sevdiğini söylemiyosun, neden bana aşkım canım cicim demiyosun" tarzı sorular sormuyorsa terkedilmeniz yakındır. sakın ola ki "benim kız arkadaşım çok olgun hiç böyle triplere girmiyor" yanılgısına düşmeyin. bunun farkına varsanız bile ilişkiyi kurtarmak için boşa çaba harcamayın bunun sizi ve ruhunuzu zayıflatmaktan başka bir yararı olmaz. bırakın gitsin, normal hayatınıza en azından devam ediyormuş gibi görünün. bu hem onun için hem sizin için en iyisi olacaktır.
en büyük gerçek ise tüm kızların birbiri ile yarış içinde olduğudur. Gizliden gizliye tüm kızlar birbirini denetler, kıyaslar. sürekli rakip olarak gördüğü kişiden önde olmak ister. Olan ise erkeğe olur.
olmayacak yerde olmayacak şeyler yapıyorsa kendi egolarındandır.Hiçbir zaman erkekleri düşünmezler düşünüyormuş gibi yaparlar.
bir kez hoşlandığınızı söyleyiverin . kafanızı sürekli ağrıtmaktan bıkmazlar neremeden hoşlandın, nasıl hoşlandın vs vs
güncel Önemli Başlıklar