entry'ler (10)

sigarayı bırakmak

Bu ay kendime heder koydum bırakıcam. Daha öncede başarısız girişimlerim olmuştu örneğin geçen sene ama bu yıl ilaçla deneyeceğim. Umarım bu sefer başarılı olurum.

mutfak tüpü

Mutfak tüpünü bugün 120 tl ye aldık. 66 gün kullanmışız bir öncekini kabaca günlül 1.6 tl gaz yanıyor her gün yemek vs yapabilmek için.

sözlükten hiç hatun düşürememiş yazar

Her yerde aynı, illa bir yerden kız düşermi beklentisi hiç bitmiyor.

g3 ile kalaşnikov un farkları

Keleşi bilmem ama g3 ün sesi zıngıldatır, etkisini bilen bilir 400 mt tesirli 1200 mt uçuş menzili vardır. Nöbetlerde sıkıntıdan az söküp takmadım keratayı.

sözlük yazarlarının sicili

A4 kağıdı gibi, tertemiz ve elimden geldiğince böyle kalacak.

iyi erkeklerin takıldığı mekanlar

Sahil kenarında yalnız bir şekilde, meyvesuyumu yudumlayarak.

sarımsak

Et yemeklerine acayip yakışıyor, sarımsaksız bir et düşünülemez. Antibiyotik özelliği de cabası.

ısparta gülü ile ünlü ilimiz

Rose domescana türü güldür ve ıspartadır ya.

evde kalamar tava yapımı

Bir hale gidip tüp kalamar istiyorsunuz eğer temizlemekle uğraşmak istemiyorsanız. Ha ben uğraşırım derseniz bebek kalamarı da öneririm, güzelce temizledikten sonra dilimleyip soda ve karbonatla güzelce yoğurup dolaba kaldırıyorsunuz. Makbulü 1 gün dinleneni, ondan sonra süzüp güzelce kuruladıktan sonra kızgın yağda kızartıyoruz yanına da tarator sos hazırlıyorsunuz afiyet olsun.

ekşi sözlük

3 sene çaylaklık bekleyip, 2 yıla yakındır yazarlık yaptım en ufak bir hakaret içerikli girdi yazmadım ama bir lgbt cilere giydirdim hemen şutlandım. Hakkımı helal etmiyorum, bundan sonra buradayım.