1. 1.
  Yıllarca araba kiralamaktan uzak durdum hep, yaşadığımız olumsuz olaylardan dolayı. Fakat bu sene Türkiye tatilimde istanbul’a gelince, kuzenimin tavsiyesi ile aradım, Detayları konuştuk, aracın özelliklerini, fiyatını konuştuk. Adresi verdim, istediğim aracı alıp ayağıma kadar getirdiler.

  Güler yüzlü personelleri ile rent a car sektöründe oluşan kötü algıyı yıkacak gibiler.

  http://www.aisrentacar.com/
  1 -1 ... altinkadeh1
 2. 2.
  bu kadar iyi yorumdan sonra, bugün gidip bir araç kiralayacağım. bakalım dedikleri kadar iyi mi?

  aracı kiraladıktan sonra bu entryi editleyip bilgi vereceğim arkadaşlar, müsterih olunuz.

  edit: arkadaşlar aracı kiraladım, sahiden hiçbir problem yaşamadım. araçları ve hizmetleri çok iyi. aracı iade ettiğimde de ayrıca editlerim.
  5 ... kirmizi merkep
 3. 3.
  bunlardan bir araç kiralamıştım. daha birkaç saat geçmeden bahçelievler tarafında araba stop etti. ne yaptıysam da çalışmadı. dedim ki kendi kendime; aha şimdi hapı yuttuk. kesin sizden kaynaklandı diyecekler, dünyanın masradını isteyecekler benden. aradım kendilerini durumu anlattım. 40 dakika kadar sonra yeni bir araçla gelip aracı bana verdiler, yaşanan problemden dolayı özür dilediler. böyle kala kaldım sadece karşılarında. ben neler olacak diye düşünüyordum, adamlar ne yaptı.

  özetle arkadaşlar, araç kiralamanız gerekiyorsa; gidin ve kiralayın bu şirketten. müşteri memnuniyetini kendilerine şiar edinmişler, memnun kalmamanız mümkün değil.
  1 ... hahahades
 4. 4.
  tam sözlüğe başlığını açayım böylesini işini iyi yapan bir şirketten herkes haberdar olsun diye sözlüğe girdim ki, benden önce de görenler, araç kiralayanlar varmış zaten. memnuniyet böyle bir şey işte. işlerini iyi yapan insanları, her durumda birileri takdir ediyor. hiç çekinmeden gidin buradan araç kiralayın arkadaşlar.
  1 ... kalem0101
 5. 5.
  Piyasadaki en düzgün araç kiralama şirketi bence. Üstelik istediğiniz aracı kapınıza kadar getirip istediğiniz yerden de tekrar teslim alıyorlar. Bu sayede de siz zaman kaybından kurtulmuş oluyorsunuz. Diğerlerine de örnek olur umarım.
  ... yokluk nedir bilirsiniz mi
 6. 6.
  bir araç kiralama firmasıdır. öncelikle butanım olsun. başlık altında tüm kötüleyen entryler silinmiş nedense onu da anlamadım . aşağıda kiralama sözleşmesinden bir kesit var. yani entry başlığı tanımlamaktadır sayın mod. hayır reklam aldık diyorsan adam akıllı söyle açıklarını göstermeyelim millete sözlük burası televizyon kanalı değil.
  --spoiler--
  d-her hangi bir sebebten dolayı aracın deyiştirilmesidurumunda bu sözleşmede geçerli maddeler ikame araçlar içinde geçerli saylacaktır.
  2- kiracı aracı aşağıda belirtilen durumlarda kullanamıyacağını kabul eder.
  c- yarış, hız tayini rally, sağlamlık denemesi, motorlu sporlar ile normal trafik’e kapalı uygun olmayan yollarda,
  3- sözleşmelerin düzenlendiği sırada kiracının alt sekmentte 21orta sekmentte 23 lüks araçlarda 28 yaşını doldurmuş olması, en az iki yıllık yerli yada uluslararası ehliyetinin ibrazı gerekir, kiralayanın onayı olmaksızın, kiracı aracı üçüncü şahıslara kullandıramaz. kullandıra bilmesi için şahsın kimlik, adres ve ehliyetine ilişkin bilgileri sözleşmeye kaydettirmeye ve ek şöför ücretini ödemeye mecburidir.
  --spoiler--
  daha sözleşmeyi doğru yazamayanlardan araç mı kiralanır amk. okurken sıkıldım her yeri hata dolu zaten.
  (bkz: şimdi reklamlar)
  hayır ben bu entryi buraya girdim adamlar bu yazıyı tutup (bkz: #28726823) a taşımışlar. zaten bu 4. silinişi tekrar ekliyorum. silinme sebebi forum chat tarzı imiş. bak tanımı yapılmış ayrıca sözleşmeden bir kesit bulunduruyor. hatalılar ama sitede yazan bu. he bu arada madem forum chat tarzı: (bkz: #28908104) bak bu hem forum chat hem de yazarı ilgilendirecek kadar subjektif. (bkz: #28899658) bu tamamiyle forum chat. yukarıdaki tüm yazılar forum chat yani. önce onları sil.
  1 ... ruyaqibi