bugün

entry'ler (149)

guti nin türk erkekleri muhteşem demesi

guti'nin erkeklerden anlamadigi gercegi.

kemalistleri sevmeme nedenleri

genelleme yanlis olsada putperestlige kayan sevgiden oturudur o efenim.

akrabalara hoşgeldin demeyen çocuk

muhtemelen akrabalar gittinten sonra ''kime cekti boyle bu cocuk'' diye laf sokulacak cocuktur.

yapılmış en aptalca dalgınlık

yanlis otobuse binip bunu son durakta farketmek.

domates mi daha kırmızı su mu daha ıslak

bence tavukla yumurtayla alakası yok bir kilo pamuk daha ağır derim?

erkekleri itici yapan detaylar

insanı sıkıntıdan öldüren iğrendiren detaylardır.'eee anlat ya susma' diye gevşekçe bir ifadeyle sırıtmaları. Konuşacak birşey varsa konuşulur yoksa susulur nedir bu saçma salak laf. göğüs kıllarınızda inanın hiç çekici degil gömlekten sarkıtıyorsunuz ya hani manası nedir bilemiyorum. olmayacak kişilere asılmalarıda bir nedendir tabii.

italyan erkekleri

Türk ekeklerinin eline su dökemeyecek erkeklerdir. Her nekadar türk erkeklerinden hoşlanmasamda son sırada italyanlar vardır. Kokuları,cimrilikleri,bencillikleri,kendini beğenmişlikleri bir acayip yaratıklardır.

türk erkekleri kıllıdır

kıllıdır ve kıllı olduğunu kabul etmeyendir. ettiği zaman ise övünen, yabancı kızlar seviyor kardeşim diyendir. o haline bakmadan v yaka giyip onları orda ahenkle dans ettirmesi insanı asıl kahredendir. ama birşey vardır ki onun hakkında konuşması bile yürek burkar ; omuzlarda ki pişmaniye ve kadayıf benzeri serpiştirilmiş kömür siyahı sarmaşıklar *

dünyanın en yakışıklı erkekleri türk erkekleridir

(bkz: gel ama ossurma ökkeş)

ayda bir dişlerini fırçalayan türk erkekleri

muhtemelen 'rus kızları bizi böyle seviyor siz gidin onlar gelsin' tarzında cevaplayacak erkeklerdir. kaç kere rus kızla öpüşmüş orasıda tartışılır.

türk erkekleri

genellikle 170-180 arasi ya balık etli yada oldukça zayıf olan ama kendini gayet fit zanneden kıllı ,kara kaşlı ,kara gözlü, tutarsız ve hijyensiz türdür. Evlenirken bakire bayan arayan fakat aynı zamanda rus kızı isteyen, zeka seviyesi ilkokulu aşmayan kişiliklerdir. Bu tür zaten kendi ırkının kızlarından hoşlanmayan türdür. en fazla 40 yaşlarında hayattan soğumuş bir amacı kalmamış çalışmaktan ve evliyse evlilikten bıkmış bunalımlı kişilerdir. istisnaları vardır ki onlara kurban olunur, haklarını yemiyelim hiçbir ırk sevdiklerini onlar gibi kollayıp sahip çıkamaz. yeri geldimi muhteşem kalpleri vardır duygusal,korumacı,sevecen fakat bunlar dakikalar sürer mesela reklam araları.

bi siktir git dedirten sözler

+çocuğum zeki ama çalışmıyor.
-bsg.

saffet soykal

'' 86 yasinda bir gadina saldirmis efendim birtanesi , be hayvan deyim sana başka iş bulamadin da gittin 86 yasindaki gadina cinsel tecavüzde bulunasın. Gideydin de bir eşşek bulaydin daha eyiydi. hırsızlığa girmiş çalamamış kadıncağız yardım istemiş e tabi sesi duyulmadı yalnız buldu 86 yaşındaki bir gadını ve ırzına geçmiş efenim. Hayvan mı insan mı belli değil bunlar'' yorumuyla beni kırmış geçirmiş memleketlimdir. Kurban olurum sana abimmm.
''Vering vering endirin pantolonu endirin donuda e bugadar da olmaz''. Buda vergi konusuna yorumu *

sözlük yazarlarının favori filmleri

(bkz: love and other drugs)
(bkz: bağlanmak yok)
(bkz: kadın aklı erkek aklı)
(bkz: forrest gump)

aile bireylerinden gelen komik sms ler

üzüntünüz pipiniz kadar küçük sevinciniz götünüz kadar büyük olsun sizi üzene noel baba koysun mutlu yıllar..
(bkz: anne anne sen misin)
(bkz: evet annem)

5 yaşındaki çocuğu kur an kursuna göndermek

5 yaşındaki çocuğu bale kursuna göndermekten daha yararlı bir davranış olabilir. yada çocuk her ikisini de yapabilir neden olmasın.

ileri goruslu miyop

kısa zamanda kendini pek bir sevdirmiş yazar, hoşgelmiş.

kadaradam

çoktan gelmiş ama hoşgelmiş.

hafızalara kazınmış saçma şarkı sözleri

ben sizin babanızım ben ne dersem o olur...

nihat doğan ın felsefe kitabı yazması

Evet yazıyorum. Kendi sözlerimi bir kitapta topluyorum. Mesela ''Aydını olmayan bir millet, ekinsiz toprak gibidir''; demişiz. Bunun ne manaya geldiğini bazı ahmaklar anlamıyor,aydınlatacağız onları.
(bkz: bazı ahmaklar)