entry'ler (50)

inek sütü içen insanların duyarsız olması

Kendimce doğru olduğunu düşündüğüm önermedir.
şimdi babanıza mastürbasyon yapıp spermini alsalar ve bu spermi annenize aktararak hamile bıraksalar, bütün bunlar yetmezmiş gibi annenizi de bir makineye bağlayıp bütün gün kardeşinizin hakkı olan ana sütünü annenizin memelerinden çekseler bu durum sizin hoşunuza gider mi ? Üstelik doğacak kardeşinizi de cinsiyetine göre ya öldürecekler ya da annenizin durumuna getirebilmek için bir yurtta yetiştirecekler ? Soruyorum bu durum sizin hoşunuza gider mi ? Ne zaman bu kadar cani olduk biz soruyorum size ? Ne zaman bir ineğin o sıcacık memelerine göz diktik ? Annemizin sütü bize niçin yetmiyor ey ahali ? inekleri kıstırıp memelerini sıkarak sütlerini çalanlar yarın bizim annelerimizin memelerini de sıkmaya kalkarlar! Bu zulme susacak mıyız ? Soruyorum size susacak mıyız ?

1 60 kızın atarlı olması

Bakın bu kızlar Chihuahua -şivava- cinsi köpeklere benzerler. Boyları kısa olmasına rağmen alayına atar yaparlar. Herkese bir şekil, cins cins bakışlar falan. Elde geziyorsun lan sen. Bu havan kime ? Sahibin seni çanta misali elinde gezdiriyor. Tutsam ümüğünü sıkarım tatlı minnoş bir köpeksin diye bir şey yapmıyorum. Üstelik bu 1.60 kızlar tıpkı Chihuahua -şivava- cinsi köpekler gibi sevimli ve sadıktırlar. Sahibi dışında çoğu kişiyi sevmezler. Neticede belli bir kesim sever bunları ve bu yüzden de hep el üstünde gezerler. Bu yüzden atarlı giderli bir kişiliğe sahip olmaları gayet doğaldır ve hayvanlar aleminde de bu durumun örnekleri vardır.

(bkz: 1 60 deniz atı)

Edit: 1.60 kızlar eksilemeye başlamış. Tespitim doğrulandı.

kötü sözlük

An itibariyle profil fotoğrafımda Ariana Grande olduğu için tacize uğradığım sözlüktür. Bazıları nickimi söyleyip tanışalım mı ? falan diye soruyor çıldırıyorum.

(bkz: Ariana Grande ye yürümek)

bir sözlük kızına iltifat et

yalarım.

burun deliklerine sokmak

yapılması cesaret isteyen fantezidir.
Bir diğeri için (bkz: kulağa vermek)

20 aralık 2016 19 aralık başlıklarının silinmesi

olası bir durumda trolleri kızdıracak eylemdir..
Emek verdik lan biz o başlıklara

sözlük yazarlarının yaşları

seksen sekiz..

yazarların ruh halini anlatan görüntü

Tabi buyur.
görsel

her zaman

daima ebediyen anlamındadır.

seni

karşı tarafa hitaben söylenen kelimedir.

sevgiliye cartel söyletmek

Evlilik testidir. Şöyle ki eğer sevgili ezbere bir şarkısını biliyorsa veyahut ezberleyip size söylemeye çalışıyorsa evlenilecek ve aile kurulacak sevgilidir eğer bilmiyorsa ve bu konuya ilgisi de yoksa siktir et zaten.

(bkz: işler güçler)

yüce dağları sikesim var

an itibariyle patlıyorum arkadaşlar..

sözlük kızlarına yüzük alıyoruz kampanyası

vereceklerse neden olmasın dediğim kampanyadır..

19 aralık 2016 nın bitmesine 1 dk kalması

Yurt dışında yaşıyorum ne var amk ..
(bkz: 19 aralık 2016)

19 aralık 2016 internet yavaşlaması

lol oynarken fark ettiğim hadise..

19 aralık 2016 uzaylı siken kelebek

bağcılarda sarhoş halde yakalanmıştır
(bkz: pikaçu)

okuduğumuz kitapları dağıtabileceğimiz yer

beyler dağıtmak, satmak veya değiş tokuş yapmak farketmez var mı böyle bir yer ?
PM pls

Edit: beyler yaşadığım yer biraz küçük o yüzden internet sitesi olursa çok iyi olur en azından kargoyla falan kitaplarımı yollayıp aynı şekilde kitap alırsam süper olur. Amacım süs gibi kitaplar kütüphanede yatmasın.

pangasius hypophthalmus

lise çıkışlarında abi bi dal var mı yakıp dönelim diyen palelerin tipine benzeyen ilginç bir akvaryum balığı.

malatyalıların ortak özellikleri

hepsinin malatyada doğmaları.

1 kilo pamuk 1 kilo demirden daha ağırdır

ispatlıyorum.
uçakları pamuktan yapın hemen düşer.Aynı şekilde gemileri pamuktan yapın hemen batar neden ? Çünkü pamuk demirden daha ağır.