bugün

entry'ler (27)

düğünden sonra damada yapılan eziyet

az önce düğünden sonra gördüklerim bu başlığı açmama sebep oldu. damada araba çektirmeler, kafasında yumurta kırmalar, üzerine çamur atmalar, ayakkabısız toprakta yürütmeler, noluyor lan bırakında adam gerdeğe girsin.

its gonna be fun

genelde yabancı gençlik veya vampir dizilerinde sürekli kullanılan ve bu sözden birkaç dakika sonra birilerinin ölümüyle sonuçlanan söz.

yine mi üşeniyorsun

her şeye üşenen götünü kurulduğu köşesinden kaldıramayan kişilere söylenecek en kibar söz.

şiirsellik

genelde edebiyatı iyi olan yazar görünümlü kişilerin konuşmalarında sık kullandıkları terim.

sevgiliye uykum geldi diyememek

kesinlikle herkesin başına gelen bir durum. uykusuzluktan düşünemeyecek hale gelip hala mesajlaşmaya çalışmak kadar büyük bir eziyet var mı acaba.

resident evil vs god of war

resident evil 4'ü bir kenara koyarsak cevap kesinlikle god of war olacaktır.

forgotten warrior

eski samsung telefonlarda oynanan ve o zamanlara göre iyi sayılabilecek efsane oyun(!)

gianni infantino

kuralarda türk takımlarına hep en zor takımı şeçmeyi başarabilen uefadaki kel.

çocuğumun ismi

bence erkek olursa oğuz -ilk türk boylarından gelen bir hayranlığım var- kız olursa ise azra -sebebini bilmiyorum sadece seviyorum.

inş canım ya

çok heves edip yapmak istediğiniz bir şeyi sevgilinize söylediğinizde aldığınız sinir bozucu cevap.

halısahada penaltı kaçırmak

zaten kesin gol olacak diye hayatında daha önce gol atmamış, takımın en 'kalas' oyuncusuna penaltıyı kullandırdıktan sonra herkesin kızgın ve şaşkın gözlerle ona bakması.

90 km ile giderken yolda yürüyenin ensesine vurmak

bunu deneyen bir ruh hastası varmı acaba. eline yazık lan.

manager da dandik takımı başarılı yapma hastalığı

inegölspora hile hurdayla şampiyonlar ligini kazandırdıktan sonra içimdeki tüm manager isteğini kaybettiğim oyun.

2014 2015 sezonu ingiltere premier lig

abi içimden bu sene arsenal şampiyon olacak gibi gelsede-öyle istiyorum sanırım- city ve chelsea arasında büyük çekişmeye sahne olacak yıl.

eski sevgiliyi hatirlatan kokular

eski sevgili değilde sevgiliyi anlatan koku kesinlikle karpuzlu sakız kokusu bence. o kokuyu aldığım anda sanki yanımda.

adolf hitlere sempati duymak

Adolf hitlerin yaptıklarının yahudilerin zamanımızda yaptığından hiçbir farkı yoktur belki daha bile canidir ve bu adama saygı veya sempati duyan kendinden utanmalıdır.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

Eğitim sisteminin başında bile eğitimini henüz tamamlayamamış niteliksiz insanların bulunması önemli bir sebeptir bence.

tüm zamanların en iyi filmi

imdbye göre 9.2 puanla esaretin bedeli filmidir. ama bence kesinlikle subjektif bir konudur ve asla herkesin uzlaşı sağlayacağı bir konu olamayacaktır.

tskyı islam düşmanı olarak göstermek

her askeri lise mülakatında peygamberi mi atayı mı daha çok seviyorsun diye soruyorlarmış şeklinde milletin aklını karıştıran tsk düşmanlarının çabaladığı ama asla başarılı olamayacağı inanıştır.

cep telefonu olmadan kız tavlamış efsane nesil

dans etme konusunda yeni bir çığır açan yetmiş ve seksenlerin efsane kuşağı.