bugün

insanı kendinden utandıran durumdur. Ama çok sevimli değil mi sözlük?
yahudi milletine verdiği zararlardan dolayı çok sevimli görmek ayrıdır.
hümanizmi abartmaktır. bu arada bebekliği pek tatlıdır.
Vaktiyle yediğim haltdir. Yahudi katliamı yapmasından dolayı hala kendisine bir sempati duyarım.
normal olan durumdur. adamın içi dışı bir arkadaş delikanlı. evet.
ülkemizin bulunduğu şartlar altında başa gelebilecek durumdur.
fırsatım olsa bazen ben bile yapmayı düşünmüyor değilim.
millet ben öldükten sonra bana cani desin kahraman desin ne farkeder yanımda götürebildiğim pislikleri götürebildikten sonra.
ama sonra bir daha düşünüyorum yok artık ali sami. bana mı kaldı diyorum ama bu ülke hep bana mı kaldı demekten bu halde.
almanlığını yaşayamadığı ve dilini konuşamadığı için mağdur olmuş bir önderdir kendisi... faşik yahudileri, çingeneleri, komünistleri, eşcinselleri ve katolik din adamlarını barış için kardeşlik için öldürmüştür hep...

yaşasaydı hücresine tv koyar, dönüşümlü olarak metreslerini hapsolduğu adaya yollarlardı...
kavgam ı okurken bi an bi sempati duyulur ister istemez, babasının istediği işi reddedip sanata yoğunlaşmalar falan.
adolf hitlerin 2. Dünya savaşını kaybettiğini bilmeyen salakların duyabileceği sempatidir.
adamın hammaddesidir hitler reyiz, sevmemek elde mi?
muhteşem pr ının 70 yıl sonra dahi etkisini gösterdiğini hayretle izliyoruz.

nazi iktidarının bayrakları, üniformaları, silah, gemi, uçak tasarımları eşsizdir. tasarımı stuka ya yaklaşmış herhangi bir obje hala üretilememiştir.

halkla ilişkiler deparmanının başında şeytanın olduğundan hala şüphelenirim.
karaktersizlik göstergesidir. insanları katleden birine sempati duymakta ne demek? biraz okuyun da bilinçlenin cahil herifler.
olabilecek sempatidir. Ancak hitler illünün adamıdır.
Ya üzücü bir sekilde cahildir ya da vicdansiz ve insanliktan yoksundur.
bir de filistinde cocuklar ölüyor diye haykirip diger yandan hitlere sempati duyuyorum diyenler yok mu.
hitlerin öldürdügü cocuklar cocuk degil miydi ?
Her insan dünyaya günahsiz geldigine göre o cocuklarin filistindeki cocuklardan ne farki vardi.
Hadi onu gectim Hitler sadece yahudileri öldürmüyordu, mesele din degil irk meselesiydi. Yani bunu diyen bir türkün zaten aklindan süphe etmek gerekir.
Böyle sacma sapan düsüncelerinizi ulu orta paylasmayin lütfen, bir naziye anlatsaniz size kici ile güler zira inanin onlarin gözünde yahudilerden de degersizsiniz. Gelmis hitleri övüyorlar.
sempati sayılmasa bile saygı duymaktayım. milliyetçiyim ama nazilerin ırkçı ideolojisi bana çok uzaktır. ülkesini yönetim şekli ve agresif politikası dünyaya felaketler getirmiştir. fakat stalin, churchill, roosevelt, mussolini, franco, de gaulle, hirohito, truman ve tito gibi manyaklarla aynı dönem siyaset yaptığı unutulmamalıdır.

saygı duyduğum nokta ise liderlik ve hitap yeteneğidir. kendisine olan kamu desteği dünya savaşı başında %90 civarındadır. ülkesine pek çok açıdan hizmet etmiştir. politik duruşu bellidir. hem kapitalizm hemde komünizm ile düşman olmuştur. bu sebeple bütün savaş suçları kendi üzerine atılmıştır. hitler iyi değildi ama karşısındakilerin hitlerden farkı yoktu.
taaddun emaresidir.

(bkz: hitler in bokunda boncuk bulmak)
arap sevicilerin duyacağı sempatidir. işin ironik yanı hitler'de arapları sevmezdi. spastik bir düşüncedir.
Sadece yahudileri değil escinselleri, engelli insanları veya sadece esmer olduğu için insanları katleden bi insana sempati duyan biri önce bi vicdanını sorgulamalı. hitlere sempati duyup yahudilerin filistinlilere yaptıklarını kınamak gibi hayli ironik eylemlerde de bulunuyordur çoğu hitler sempatizanı, o da ayri konu. hitleri övüp, allah tüm yahudilerin belasini versin diyerek gözünü kırpmadan onca suçsuzu öldüren ve bu ölümlere sevinen hitlerden de yahudilerden de farkı kalmıyor böyle insanların. umarım bir gün fark ederler. bir de hitlerin sözlerini paylaşıp övünenler var. neymiş efendim hitler demiş ki turklere karşı asla savaşmam. yahu kim kendi Safinda olan birini karşısına alır ki? tabikide söyleyecekti bunları. yok hitler oldurmedigim her yahudi için beni lanetleyeceksin demiş. ulan el kadar çocukları soyup banyo yapacaksınız diyerek gazladılar. bunlara sevinip, suçsuz çocukların ölmesine, sırf yahudiler diye, sevinen herkes eger dini varsa dinini daha sonra da vicdanını sorgulasın. o çocukların ölümüne sevinen bugün yapilan katliama destek verenlere cani veya kalpsiz demesin. baksana su yahudilere nasıl seviniyorlar demesin. aynı bokun lacivetisiniz.
Adolf hitlerin yaptıklarının yahudilerin zamanımızda yaptığından hiçbir farkı yoktur belki daha bile canidir ve bu adama saygı veya sempati duyan kendinden utanmalıdır.
ya alman hayranlığındandır ya da yahudi karşıtlığından.
ruslarla savaşırken yakaladığı tatar ve türkistanlı esirleri, sünnetli olduğu için yahudi sanıp öldürten bir zihniyetin liderine sempati duymaktır.
özelliklede şu aralar, adamın mekanı kesin cennet.
istediğin kadar sempati duy
bir yahudinin şu hikayesi adamı ters yüz eder
ana baba olmayanın anlaması zordur
askerler gelip çocukları götürür , 3 erkek çocuğum kamyonun arkasından baba diye bana bağırırlar
peşlerinden koşup yalvarırım ss rütbelisine , o da bana demek çocuklarını çok seviyorsun der
o zaman sadece 1 tanesini seçebilirsin der nazi subayı , 3 oğlumda baba beni seç diye bağırır bana

hitleri baştan aşağı inceleyen hemen herkes sempati demesek de biraz saygı duyar bu da ayrı bir gerçek.
vardır biraz.
hitler sadece yahudileri değil sırası geldiğinde müslümanları da katledecekti. o sadece saf bir alman ırkı oluşturmak istiyordu. bu yüzden ona sempati duymak tam bir saçmalıktır.
güncel Önemli Başlıklar