bugün

entry'ler (91)

can özen

ay parçası, can parçası, al yanaklı, mis kokulu, güzeller güzeli bebek. iyi ki doğdu, anne ve babasını dünyanın en şanslı en mutlu insanları arasına kattı...

umut soylu

dünyanın en güzel gülen, en kocaman yanaklı, en güzel kokan bebeği. ömrü boyunca gülmesi umuduyla...

sözlük yazarlarının itirafları

hiç ihtiyacım yokken kendime yine saat aldım. tasarruf yapmamiz gerekirken abuk sabuk alışveriş yaptığımı savunan sevgili esime henüz söyleyemedim. sanırım haklı.

seksten soğutan detaylar

ter kokusu.

tüm güzellikleri temsil eden tek insan

(bkz: anne)

sözlük yazarlarının ruh halleri

mutsuzluktan ölmek üzere.

işten kaytarma sebepleri

bir gün oncesinde çok sevilen sevgiliyle, esle, dostla birbirini yeme suretiyle edilen tartışma sonucu içte olusan kocaman bir boşluktur bazen.

sevgililer gününde yarinden çiçek istemeyen kızı

(bkz: istemem yan cebime koy)

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

dokunmatik telefon gibisin hayatım, ne kadar hassassın.

dünyanın en gıcık hitap biçimi

(bkz: gülüm) tek geçerim.

karşıdan gelen yakışıklı erkeğe bakmayan kız

kesin görmemiştir.

zeynep kün

aramıza hoşgeldin zeynep.

kızların ettiği küfürler

(bkz: bir kızın asla yapmaması gereken şeyler)

sözlük yazarlarının ruh halleri

mutlu, önünde kocaman üç günlük bir tatil...

jöle sürmeden dışarı çıkmayan erkek

jöle sürmeden dışarı çıkmaya devam ederse, bir süre sonra jöle sürecek saç bulamayacak erkektir.

dört harfli erkek isimleri

(bkz: uğur)

arjantin

son zamanlarda pek keyfi olmayan, hatta hiç adeti olmamasına rağmen işten kaytaran yazardır. bilmiyor ki ne olursa olsun yanında olan biri var hep, bilmiyor ki dertlerin paylaşıldığında azaldığını.

hadi biraz yüz de kendine gel...

söylemekte çok zorlandıklarımız

yan masanızda oturan, bütün gün birlikte çalışılan arkadaşa korkunç derecede ter koktuğunu söylemek öyle zordur ki.

bir insanın moralini bozan şeyler

büyük hevesle üyelik başvurusu için aradığın spor merkezinin, üyelik ücretinin nakit 1600TL olduğunun öğrenilmesi.

sarhoş olup yeni sevgiliyi aramak

en güzeli sevgiliyle birlikte sarhoş olmaktır.