bugün

Tuzla'da okula gitmek üzere her zaman olduğu gibi, iş saatinde tersanede çalışan işçilerin ahır mantığıyla taşındığı bir minibüsteyiz. işçilerden biri kapıya yakın kısımda, her an araçtan inebileceği bir pozisyonda duruyor. Hemen önünde tıkış tıkış minibüsteki talihsiz bayanlardan cevval görünümlü balık etli bir hanımkız duruyor. işçilerin hemen hepsi aynı yerde indiği için minibüste bir anda bir kaos ortamı oluşur, fırsattan istifade eden tersane işçisi inerken yoklamayı çeker arkası dönük hanımkızımıza. O anda bir ses tüm minibüsü çınlatır : Orrrosspunun çıkhardığı..?! O anki şaşkınlık ve şok halini hiç unutamam.
annesi bihter.(ben bunu duydum)
orospunun yaptığı.
(bkz: orospu çocuğu)
siktir be.
(bkz: bir kızın asla yapmaması gereken şeyler)
(bkz: seni amarım olum)
(bkz: salak)
- aq (sadece a ve q harflerini kullanmak)
- amk
- ağzına bardi *
- mal
düşük.

not: dün sözlükte kavga eden iki liseli kız videosu konmuştu. hatta durun buliyim youtube'dan. hhe, bakın burda geçiyo işte... yalnız ne demek istiyolar anlamadım. düşük yani kalitesizsin, ucuzsun falan mı anlamına geliyor acaba...

http://www.youtube.com/watch?v=168ZdnoLFyg
gerizekalı * tabi bu bir küfür ise.
godoş
pezo.
şahsen ben lise sondayken bile en samimi kızların arasında bir iltifat olarak orusbu kelimesi çok geçerdi. dikkat edin küfür değil iltifat diyorum.
orospu çocukluğu parayla değil ya.
yılmazı bırakacan.
"Aha sıçtık" ve "hass*ktir ulan"ı sık sık kullanırım. erkek agzı gibi aslında. ne ayıp.
kız: ağzına mıçarım.
irkek içinden: kızların sıçtığına zaten inanamıyordum meğer doğruymuş, sıçmıyorlarmış mıçıyorlarmış. ne şirin.
(bkz: fuck me)
* *
"ananı eşekler kovalasın" cidden duydum bunu.
erkeklerden farkı kalmayan günümüz kızların küfürleridir.zira bir kahvede maç izlerken ince sesin amııaa kooaamm diye gelmesini farkederseniz hiç kafaya takmayın hatta hemen mekanı terkedin.
senin anana atlarım bak.
sinir şey.
kokoş bir arkadaşım:pis şey, pis şey, pis şey.
ananıda al git burdan *
bayan arkadaşlerın ettiği küfürlerdir.