bugün

entry'ler (72)

pazardan alınan pijama

pazardan alındığı ve ucuza alındığı için rahatlığın cılkını çıkaracak şekilde hunharca kullanılabilecek xxrahat pijamadır.
Gidip marks spencer dan pijama alıp aman bişi olmasın diye ezilip büzülcene al pazardan gevşe dur.

türklerin leş gibi koktuğunu kabullenemeyen kitle

PAKiSTAN VE HiNDiSTANLILARI KOKLAMIŞ KiTLE OLABiLiR.ONLARDAN SONRA 500T KOKUSU MiS GELMiŞ OLABiLiR KENDiSiNE.

keçiye tecavüz ederken yakalanan terörist

ÖYLE BiR HAYVANLIK YAPMIŞ Ki PKK LI OLDUĞUNU BiLE GEÇ OKUDUM.iNSANADA HAYVANADA TECAVUZ ZULÜMDÜR.
PiS HERiF CiLASIDA PKK LI OLUŞU.EXTRA NEFRET SEBEBi.

istanbul un en kötü semti

(bkz: bağcılar)
(bkz: laleli)
(bkz: sultanbeyli)
(bkz: gaziosmanpaşa)
(bkz: ümraniye)

küveti doldurmadan yıkanan kültürsüz türk kızı

önce kirini akıt aynı kirde yat dur sonra temizlen öylemi.temizlik anlayışı gelişmiş türk kızıdır bence.
ayrıca sosyal bir araştırma mı yapılmış hangi ırklar küveti dolduruyor hangi ırklar doldurmuyor diye.pehh.

bir erkeğin en masum olduğu an

kavga edip ona yemek yapmadığınız zaman kendi çapında yemek yapmaya çalıştığı an.

eskişehir

üniversite okumak için gittiğinde de ağlarsın gurbettir ya sonuçta,mezun olunca dönerken de ağlarsın artık eskişehir hariç her yer gurbet gelir insana.

kaygısızlar

kimi yapıtlar vardır tekrar tekrar izlesende ilk kez gibi zevk verir.bana göre bunlardan biri kemal sunal filmleridir diğeride kaygısızlar.hele memnunun sürekli gofret yemesi süper bir geyiktir.nasıl bir hayalgücü ise..

türk televizyon tarihinin en kötü dizisi

aynalı tahir.
bücür cadı.
vazgeç gönlüm.

aşk ı memnu nun kitabı çıkmış diyen mal

boş olan beyincağzını sadece tv doldurduğundan ne yapsın garip diyecek tabi ööle.hatta dünya ne garip,yangın nasın yanıyo,vapurlar nasın yüzüyo diyede ara sıra kendine sorar ve kendince verdiği felsefik cevaplarla tatmin olur.

hancı bana nutellalı ekmek getir

bunu diyen tarkanın kurtada steak house falan istemesi gerekir.

idam cezası

kesinlikle uygulanması gereken bir cezadır.başta apo maymunu olmak üzere çocuk tacizcileri hiç düşünülmeden asılmalıdır.

chp seçim otobüsünde fuhuş

kılavuzu karga olanın...

teoman ın referanduma evet demesi

teoman bilirkişimi ki onun evet yada hayır demesi bu kadar önemli.çokda şeyimde.

yalçın çakır

bu adamın yaptığıda takdire şayandır.bu kadar garip olay yaşayan ve bir o kadarda içinde bulunulan duruma cuk oturan şiveli insanları bulup programa getirtmek marifettir.abinin sunuş tarzıda çok orjinal.gülmek için izlenebilir.

2010 kpss kopya iddiası

islamiyette en büyük günahlardan biri kul hakkı yemek iken,dindarlığı ile bilinen bir grubun bunu yapması kendilerinin ne denli bir gaflet içine düştüklerini gösterir.düşünsenize belkide ailesine bakacak tek kişi olan bir memur adayı ümidini bu sınava bağlıyor ve eşşek gibide çalışıyor ama gel gör ki bir grup yayarak sınava girip hakedenin kadrosunu alıyor.bunu yapanlar kul hakkının alasını yemişlerdir ve ömür boyu kazandıkları emekli maaşları bile haramdır.çocuğuna yedirdiği giydirdiği orucunu açarken aldığı pide bile.yazıklar olsun diyorum.madem çılgınca bir kadrolaşma sevdanız var oturun hayatınızı bu sınava adayın hakkınızla kazanın.yuh diyorum başka bir şey demiyorum.

türkiye de kahvehanelerin dolu olmasının nedeni

kahvelerde azmı vatan millet kurtarılıyor sanıyorsunuz.gerekli tabii.

küfürlü konuşan kız

sürekli inekleyen aşırı tertipli not tutan erkekden bile daha iticidir.küfür erkeklere bile yakışmazken kızda feci itici duruyor.bu kız birde futbol muhabbeti yapıyorsa mümkün olduğunca uzaklaşılmalı duymamazlıktan gelinmelidir.

kpss 2010

ahlaksızlığın gün gibi ortada olduğu bir sınavdır kendisi.birileri göz göre göre soruları çalmış ama kimsenin gıkı çıkmıyor.yaşadığın ülkenin eğitim sistemi zaten göçük üstüne birde bu olaylar eklenince nefret ediyorsun herşeyden.

iftarda eşi yemek yok deyince kendini astı

şimdi o kadar çocuk niye,tamam oldu da sanki bu adamcağızın 1 çocuğu olsaydı durum dahamı farklı olacaktı.adamın kendini asma sebebi çocuklarına oyuncak alamamak iyi okullara gönderememek değil ki,yapmış o kadar çocuğu kendi yağında kavrulmak istemiş sadece karınşarını doyurmak istemiş belki.tek çocuk olsaydı daha az yemek masrafımı olcakatı et le buzlu bademlemi besleneceklerdi 3 öğün.hayır.tek çocuk olsaydıda o adam o bunalıma girecekti.takılınması gereken çocuk sayısı değil,21. yüzyılda bir insanın en temel şey olan yemek yüzünden bunalıma girip kendini öldürmüş olmasıdır.okuyunca içim burkuldu,mideme kramp girdi,kafam uyuştu.çok garip oldum.suçlu kim.devlet mi.belki.ama bizlerde suçluyuz,elinde kendine yetecek biraz paran varsa cimrilik etme dana gibi yeme sonra yağlandım kilo aldım derdinede düşmezsin hem,ver fakir fukaraya.ama yok,sadece yemekle olmuyor,marka giyinmeli 3g li telefon kullanmalı,tatillerde herşey dahillerde geberene kadar yemeliyiz.
ya yazıktır ya.nasıl bir dünya burası.müslüman müslüman olsa herkes zekatını verse,bu kadar vahim olmaz tablo.
ya zekatı geçtim ateist dinsiz olan sırf insancıl düşünerek durumu varken yardım etse yine tablo iyileşirdi.korkunç bir olay.acı bir olay.kalan çocuklara kadına çok yazık.adama zaten yazık olmuş.en başta insanlığımızı kaybettiğimiz için bizlere yazık.