bugün

entry'ler (23)

aşağı bakmayacağız

birinci sıraya yükselmekte olan tag.

atanan sözde rektör, onu atayan kişi ya da kurumlar, orantısız güç uygulayanlar ve daha nicesi aşağıya bakmalıdır. emeği ile oraya yerleşen öğrenciler değil.

aşağı bakmayacağız.

rte vs allah

sen şimdi hazreti ulu süper hiper güç süper kahraman başkumandan imam mareşal gazi başkan albay yarbay komando samuray kral padişah imparator rte ile allah’ı kıyas mı ettin? pes.

yedinciok

sözlükte kız olduğu için dört sene evvel koca koca adamlar tarafından linç yemiş, geldiği gibi nick değiştirip entry girmeye başlamış yazardır. kızdır. yazar olarak kesinlikle kaale alınmamalıdır.

akp neden yüzde 50 oy alıyor

görsel

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

kısa ve net biri, entryleri gibi.

sikerim böyle hayatı deyip yapılacak şeyler

uludağ sözlük hesabına yıllar sonra giriş yapmaktır, hayırlı olsundur.

queenofspace

uygulamada kapalı oy olmaması yüzünden hüsrana uğrayan ve bunu her seferinde dile getiren yeni nesil yazar.

not: bu bir isyan girişimidir.

tecrübeyle sabittir diyebileceğiniz şeyler

eğer seni kaybetmekten korkuyorum tarzında cümleler duyuyorsanız, iki aya -belki de haftaya- kalmaz terkediliyorsunuz.

bu başlıkta ingilizce entry giriyoruz

the sun will rise and we will try again.

kitap alıntıları

"sana her şeyi başından anlatmamı sabırla bekle sevgilim, senden rica ediyorum, on beş dakika beni dinleyiver! ben bir ömür boyu seni sevmekten usanmadım..."

stefan zweig/bilinmeyen bir kadının mektubu.

çomarlığın birinci kuralı

yeni fikirlere, fikir üretebilirliğe, farklı kişilere, farklı düşünceleri dinleyebilirliğe, uzlaşabilirliğe, eleştiriye açık olabilmeye kapalı olmaktır.. yobaz, bağnaz gibi adlandırılınca da çirkefleşmek altın kurallarıdır ayrıca.

kadınları mutlu eden ufak şeyler

yolda yürürken, herhangi bir yerde dururken aniden gülümseyen bir ufaklık bile tüm günüme ışık saçabilir. böyle ufak gözüken şeylerin müptelasıyım.

kadınların hiçbir şey demeden gitme sebepleri

sevilen kişiden vazgeçme eşiği sahiden gelmiş ve hatta geçmiştir, geçmiş olsun.

yürüyerek adalet aramak

tepkisiz kalıp, pasifliğini kabullenmekten kat ve kat iyi olduğunu düşündüğüm fiildir.

aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

i wanted to give you everything
but i still stand in awe of superficial things
i wanted to love you like my mother's mother's mother's did.

wye oak - civilian.

halikarnas davulcusu

sevdiğim nadir yazarlardandı kendisi, umarım gittiği için kaldığı zamankinden daha mutlu olur. yolu açık olsun, özleyeceğiz.

yazarların şu an dinlediği şarkı

the cranberries - zombie.

lys 2017

kopya, yanlış veya çalıntı sorunun olmadığı, bir dakika ile onlarca hayatın karartılmadığı ve zorluk düzeyinin dozunda olduğu bir sınav olur umarım.

gecenin gerçeği

sevdiğimiz kadar sevilmeden, beklediğimiz güzel günler gelmeden, kötülerin kaybettiğini ve hakkın yerini bulduğunu göremeden ölüp gideceğiz.

atatürk ün yunanistanlı olması

Osmanlı zamanında Selanik'in bizim toprağımız olduğundan bir haber olup, inatla Atatürk'ü lekelemeye çalışan yazarım beyanıdır.