bugün

entry'ler (33)

leyla ile mecnun

alçak gönüllülükle söyleyebilirim izlediğim en iyi dizidir, eleştirileri, kelime oyunları, esprilerle alay etmeleri, kaliteli esprileri, "oha ya nasıl bir zekadır bu" dedirtmeleri, yapılacak iyi espri kaldı mı ya bir sonraki bölüme espri kalmadı amk benzeri beni birçok şaşkınlıklara uğratan dizidir. ayrıca trt nin şimdiye kadar yaptığı en iyi çalışmadır. Leyla ile mi Mecnun' u merakla bekliyorum bakalım daha neler yapıcaklar.

facebook un yaptığı en büyük saçmalık

arkadaş ekleyememektir ha birde ceza gelmesi facebook üyeliğim hacklendikten sonra yeni bir hesap açtım ve hacklenen hesabımdaki arkadaşlarımı eklemeye çalıştım sonra ablamı eklemeye çalışırken ceza aldım ve "ulan ablam o benim eklicem tabi" yazabileceğim bir şikayet bölümü olmadığını farkettim eksiklerden bir tanesi ve birkaç arkadaş yazmış türkçe olması harbiden ama harbiden amele kaynıyor arkadaş yok buna rekor beğeni gelir yok bumu yoksa bumu bir ton saçmalık "sosyal ağ" filmindeki önermenin tamamen dışında bir kızın ilişkisi olup olmadığını öğrenirsin ve ona yazarsın önermesi, ama işte bu yapılamıyor.

islama sövenlere kızıp duran müslüman

sözüme "her koyun kendi bacağından asılır" cümlesiyle başlıyorum, çok gereksizdir müslüman olan için sanane arkadaşım neyin çabası bu amaç kaliteli bir mümin olmak değil mi? Allahın kulu olmak değil mi? neden uğraşırsın onlarla sen kendine bak sen iyi bir müslüman ol ki onlarda nasıl olunuyormuş görsünler.

(bkz: bırak abi ya dünyayı senmi kurtarcan)

gece vakti dışarda gezen kız

vampir yada tro olabilir düşüncesiyle temkinli yaklaşılması gerekebilen, ama normal bir insan olması da muhtemel olan akıllara akıl almaz düşünceler sokan yaratıktır. (bkz: komik olması gerekiyordu)

pi yi üç alabilir miyiz

alışına bağlı esprisinin yerine oturduğu soru cümlesi.

melek gibi kız

yüzüne bakmaya kıyılamayan ama başka yerlerine dibi düşülmüşcesine bakılan kızdır iyiliği tartışılan ama en iyisi nazik olan kız türüdür.(kızlar türlü türlümüdür evet milyonlarca çeşidi olduğu söylenir) saygılar...

kızların üniversitede mutasyona uğraması

al görmüşün kızını tutsun dolana dolana, al görmemişin kızını tutsun ilene ilene.
edit: bkz yapamadım ondandır.

derinden etkileyen kitaplar

ferrarisini satan bilgedir efenim.

yarrağım ne kanar ne kabuk bağlar

rafet el romanın kendini aştığı şarkıdır.

çorap kaçığını oje ile onaran kadın

delikanlı türk kadınıdır.

rte yaşasaydı kilotla spor yapardı

rte ye sadece çok yakışıklı olduğu için oy veren insan azmanları var beni böyle çok yakışıklı bulacaklar meclise çıplak giderim şahsen.
saygılar...

külotla spor yapıp türkiye yi temsil etmek

bunların bu beyinle internet kullanmasıda günahtır, çıkın lan yanıcanız ateşlerde.

le cola

le'cola le'parfume fransız içecegini anımsatan öğrencinin zor zamanlarında içmek zorunda kaldığı iğrenç içecek.

kızları erkeksiz bırakalım kampanyası

türkiye çapındaki erkekler çok şanslı dır kız konusunda aslında her erkeğe 3 kız düşer güzel ülkemde ama bu 3 kızdan 2 si çirkin 1 i taş tır, genellikle taş olanda bir başka hemcinsimin kumasıdır ama farkında değildir, 1 den fazla kız idare edenlerden nefret etmemin sebebidir.

bir müzik türü olarak türkçe pop

kesinlikle dinlenilmemesi gereken bir türdür hele bu zamanda sözlerin tamamen anlamsız ritimle sözlerin, sözlerle melodinin, şarkıyla şarkıcının tamamen uyumsuz olduğu ruh sağlığı bozuk olmayan insanların genellikle dinlediği ve zevk alabildiği türdür genelde cahil kesimler (düşünmekten yoksun) müzikte ayrım yapmayan sınıf çok severler.

counter oynayan kız

en kolay yenilecek rakiptir.

küçük memeli kızlar

japonlar da çoğunlukla bulunandır en çok sevdiklerimdendir ama birde vücutla alakası vardır küçük memeli kız zayıf olur, zayıflarda en çok rağbet edilen demektir, bu da kızın çok sevildiğini gösterir asılmak için hem havalı hemde korunaklıdır dikkat edilmesi gerekir.
Saygılar...

sıvı sabunun elde bıraktığı kremsi his

sıvı sabunun içine koyulan gliserin maddesi elinizi durularken de fark edebileceğiniz gibi hızlıca birbirine sürttüğünüzde hala köpük çıkarttığını görürsünüz gliserin bazı insanların ellerine zararlıdır. tercihim katı sabundur hangi marka olursa olsun. bulaşık deterjanında da bulunur gliserin maddesi tamam tabaklar gıcır gıcır olur ama eller vıcık vıcık olur sevilmez. birde şöyle bir söylenti var (tamamen sıvı sabun üreticilerinin zırvası) katı sabun mikrobu öldürmez üzerinde barındırır, denilir. bana tamamen yanlış gelen bir tavırdır.
saygılar...

ayvalık

üniversiteye gitmeden önce her yaz pazar günleri coşkuyla arabaya doluşup sarımsaklı plajında öğlen 12 den güneş batana kadar neşeyle yüzdüğümüz, güneşlendiğimiz günün bitmesine yakın şeytan sofrası'nda güneşin batışını izlediğimiz, balıkesir'in en güzel ilçelerinin başını çeken güzel balıkesir'imin bir parçasıdır.Kızlarının muazzam güzel olduğu, cunda adasında üstsüzlerinde güneşlendiği, hem tarihi hemde sosyal açıdan inanılmaz bir ilçedir.kelimelerle anlatılamayan, mutlaka yaşanılması gereken bir deneyimdir.ve evet mutlaka bir yazlık almalı oradan.

en az yakan araba

90 geçmedikten sonra her araba az yakar.ferrari hariç çünkü 90 geçmemek mümkün değildir. (bkz: )ferrarisini satan bilge