bugün

entry'ler (29)

2014 yılına dair söylenecekler

elin şeyiyle gerdeğe girilmez.

ekşi sözlük

gördüğüm kadarıyla içerisinde türk milliyetçisi, atatürkçü barındırmayı sevmeyen sözlük sahibinin ermenilere para ve toprak verilmesi gerekli olduğunu söyleyen sözlük.

ülkesine dair umutları olmayan insan

evet bende bu insanlardan biriyim. bazı arkadaşlarımız kaçıyor vazgeçmiş gibi şeyler yazmış ama kardeşim malesef durum onu gösteriyor. hep bir umut beklemek yordu ayrıca işler daha da kötüye gittikçe ne beklenebilir. umarım siz dediklerinizde haklı çıkar yada bir ışık görüp tekrardan bu küsmüş insanlar ortaya çıkar.aklımı mahveden bu konuya entr girmek tuhaf oldu ayrıca.

twitter

android uygulama üzerinden giremediğim uygulama. kısa sürede olsa hesap elden gitti hissini yaşatmıştır. teşekkürler twetter...

gecenin şarkısı

gimme shelter- the rolling stone.

hanefi avcı

biraz önce habertürk kanalında ki yayında kulağım yanlış işitmediyse öcalan dışarı çıkmalı mı sorusuna çıkmalı gerekli gibi imalı cevap veren bıyıklı.

eski sevgilinin yeni sevgili bulduğunu öğrenmek

eğer ki hala kızı seviyor ve unutamıyorsanız o an kalbiniz hızlıca atmaya, gözünüzün önüne perde, sigara yakma, baş dönmesi, mideye kramp vb olaylar ile karşılaşırsınız. yaşayan dediklerimi anlayacaktır.

sözlük yazarlarının 2015 yılı için planları

sovyet marşını dinleyip gaza gelerek herkesın amına koymak.

sözlük yazarlarının itirafları

değişiklik olsun diye gittim 35 lik bir vodka aldım. okula gitmeden 3 bardak içtim ve son zamanlarımın en iyi vakitini geçirdim. eğer benim gibi zor vakitler geçiriyorsanız denemenizi öneririm. kısa zamanda tekrar yapmak dileğiyle..

gece 03 00 da ateşlenen sigara

balkonda iseniz yakılan sigara dan sonra gecenin sessizliği dinlenerek günün en keyifli anını yaşarsınız.

bir gün daha geride kaldı. yine kendimi mutlu göstermeye devam ettim. sahte gülücükler aldı başını gitti. içim yanıyor, kalbim atıyor, ayakta durcak halim dahi yok. şarkı da dediği gibi hayatı tesbih yapmış sallıyorum. bulamadım yıllardır içimi tam olarak dökecek, hayatımı paylaşacağım, iyi gün kötü günde yanımda olacak bir sevgili. o olanlar yerinde saysın istemem günü birlik yaşayacağım kişi istemem beni anlasın yeter çok yalnızım, hayırlısı artık.

en iyi filmler

(bkz: Scent Of A Woman)
(bkz: Once Upon A Time In America)
(bkz: In The Line Of Fire)
(bkz: One Flew Over the Cuckoo s Nest)
(bkz: The Usual Suspects)
(bkz: Catch Me If You Can)

ve bir o kadar daha..

tuvalet yazıları

sıçarken osurmayan kişiye lcd tv hediye.

piç erkek gülüşü

ben arkadan cızz diyen tiplerdir.

kokoreç seven yazarlar birliği

yanında soğuk şalgam varsa tamamdır.

doğrudur elime gelen çoğu fırsatı kaçırdım ama hiç bir zaman altından kalkamayacağım işe girmedim. bilmiyorum belkide korkak biridirim. ama çok fazla pişman olduğum işler aklıma gelince ve beni iyice daraltmaya, kalbimin sıkışmasına, başımın ağrımasına rağmen hep ileriye bakmayı yeğledim. ama diyorum ya zamanları geri alamamak berbat bir şey.

fuat avni

yok rte yok abdullah gül yok emre uslu yok başka ülke tarafından kullanılan hesap yok hükümet'in kurduğu bir hesap. bana göre hiç biri değil açık seçik hükümet içinde faal durumda birisidir. bir kaç kişi tarafından yazıldığı söylense de bana göre tek kişidir ama mutlaka beslendiği yerler vardır. bakan, milletvekili, danışman olasılığı çok yüksek gibi görünüyor. ben bu dönemlerde çok sessiz kalan çok fazla ortaya çıkmayan biri olduğunu düşünüyorum.

(bkz: al bir de burdan yak)

(bkz: mehmet şimşek)

osman pamukoğlu

içim rahat bir şekilde gidip oyumu vereceğim cesur adam.

lenovo ideapad z500

2013 ağustos ayında freedos olarak aldığım laptop. 1400 tl gibi bir rakama almıştım gayet güzel kullanışlı sorun çıkarmayan oyun performansı harika olan bir makine. i7 işlemcili olanını almanız özellikle yüksek grafikli oyunlar için bire birdir. ışıklı klavyesi artı olması bir yana fan hızının çok düşük olması sizi bir tost makinası olmasından kurtarır. alacak olanlara tavsiye edebileceğim bir laptop.

yazarların aşk hayatını anlatan şarkılar

(bkz: yarım kalanlara rağmen)

hayatınız da bazı olayları unutamazsınız.